Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Skupina baseballistů zamířila do nemocnice

autor: Robert | datum: 21.02.2020 | Kategorie: Všechny kategorie

Jen pár dní po vyhlášení výsledků ankety Sportovec města Třebíče 2019 přijala skupinu baseballistů třebíčská nemocnice. Zatímco z odborné části ankety si hráči odnesli ocenění za druhá místa v kategoriích družstva dospělí a družstva mládež, které doplnil reprezentant Lukáš Hlouch třetím místem mezi dospělými jednotlivci, do nemocnice vyrazili zástupci klubu Třebíč Nuclears společně darovat krev.

„Zareagovali jsme na výzvu místního odběrového střediska, které potřebuje mladé a zdravé dárce, protože populace stárne a nových dárců moc nepřibývá.“ Říká k akci předseda Nuclears a jeden z dárců Jan Urbánek. „Většina z nás jsme prvodárci a je jasné, že na začátku má člověk trochu obavy. Stejně, jako když se pouštíte poprvé do čehokoliv jiného. Rychle jsme ale poznali, že na tom opravdu nic není. Samotný odběr trvá jen pár minut a pocit, že tím možná někomu zachráníte život, skutečně stojí za to. Navíc se o nás po celou dobu výborně staraly sestřičky.“ Dodává s úsměvem Urbánek.

Odběrů se neúčastnili jen extraligoví hráči a trenéři, ale také rodiče, zaměstnanci a zástupci vedení klubu. Podle ohlasů nebyli baseballisté darovat krev naposledy. Naopak by rádi ze společné akce vytvořili tradici, a to vždy po ukončení hracího ročníku a před začátkem nové sezóny. Přidat se samozřejmě můžou i příznivci z řad veřejnosti. Termín bude vždy zveřejněn na webu www.nuclears.cz a na facebookové stránce @trebicnuclears.

Přílohy
Aktualita neobsahuje žádné přílohy
Web odkazy
Aktualita nemá žádný webový odkaz
Související aktuality
Pojďme se spojit pro dobr...
04.02.2020 | Robert
Související galerie
Společné darování krve
18.02.2020 | Robert, Jozef Libiak
Související zápasy
Aktualita není svázana s žádným zápasem
created by | TOPlist