Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Baseballisté přivítají Draky Brno

autor: Robert | datum: 29.05.2020 | Kategorie: Muži "A"

Baseballová Extraliga pokračuje o víkendu druhým kolem a hráči Třebíče přivítají Na Hvězdě historicky nejúspěšnější tým Draky Brno. Utkání začíná v neděli 31. května 2020 od 16:00 hodin.

„Letošní rozpis Extraligy nás poslal hned v úvodu soutěže proti jedněm z nejsilnějších soupeřů. Pro náš mladý tým je to výborná cesta, jak sbírat cenné zkušenosti a dobře se připravit na utkání s podobně silnými celky. Pokud chceme pomýšlet na postup do TOP6, musíme občas sebrat nějaké vítězství i jasným favoritům. O to se budeme snažit i proti Drakům. V dresu Třebíče dostávají příležitost také mladí odchovanci Draků, kteří se na soupisku brněnského týmu nevešli. O to zajímavější náboj budou nadcházející zápasy mít.“ Říká před víkendovým duelem trenér Nuclears Jan Urbánek.

V prvním kole jeho svěřenci dvakrát podlehli Hrochům Brno, kteří by podle vlastních slov letos rádi bojovali o titul. Na Hvězdě bylo utkání vyrovnané až do sedmé směny, kdy se Hrochům podařilo šestkrát skórovat. Po prohře 1:9 před domácím publikem si hráči Nuclears připsali porážku 1:6 i v brněnské odvetě. „Na výsledcích se projevily především daleko větší zkušenosti soupeře. Naši nadhazovači udělali vše, jak měli a dobrou práci jsme odvedli i v obraně. Na čem musíme určitě zapracovat, je větší agresivita na pálce.“ Hodnotí pozitivně výkony svého týmu Urbánek.

Podstatnou část kádru třebíčského áčka tvoří hráči do 21 let, kteří zároveň hrají svoji nejvyšší soutěž. V prvním kole Extraligy U21 porazila Třebíč dvakrát SaBaT Praha poměrem 8:4 a 12:1. Na nadhozu si připsali vítězství Lukáš Smejkal a Martin Mazura. Smejkal si zároveň ve druhém utkání připsal také stoprocentní úspěšnost na pálce.

 

Text k foto …6759: Mladík Lukáš Pacal nadhazoval v Extralize dospělých proti Hrochům a o pár dní později v nejvyšší soutěži hráčů do 21 let také proti SaBaT Praha.

Foto: Robert Vávra

 

Text k foto …17408: Lukáš Smejkal si v Extralize hráčů do 21 let připsal v prvním kole vítězství na nadhozu a ve druhém utkání se SaBaT Praha zaznamenal stoprocentní úspěšnost na pálce. Pravidelně je trenérům k dispozici také pro Extraligu mužů.

Foto: Michaela Hobzová

Přílohy
Aktualita neobsahuje žádné přílohy
Web odkazy
Aktualita nemá žádný webový odkaz
Související aktuality
Aktualita není svázana s žádnou další aktualitou
Související galerie
Extraliga 2020 TN vs. Dra...
31.05.2020 | Robert
Související zápasy
Aktualita není svázana s žádným zápasem
created by | TOPlist