Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Na lídra Extraligy Třebíč nestačila

autor: Robert | datum: 16.06.2020 | Kategorie: Muži "A"

Úvodní duel extraligové série baseballistů Třebíče v Praze s týmem Eagles nedovolilo odehrát počasí. Během pár minut se celý areál v Krči ocitl po bouřce zcela pod vodou. Nedělní odvetu Na Hvězdě v Třebíči raději pořadatelé z důvodu podobné předpovědi počasí přesunuli už na druhou hodinu po obědě.

Celé čtyři směny dominovali startující nadhazovači, kteří nedávali pálkařům velké šance k prosazení. Na Ondřeje Hegra z Eagles dokázal odpálit pouze Robin Vávra a na třebíčského Lukáše Hloucha si připsal dva hity Petr Zýma. Skóre se otevřelo až v páté směně, když se nejdříve dostal na metu Jan Homolka po chybném příhozu třebíčského vnitřního pole a následně Eagles spustili sérii hitů. Tlak Pražanů se hráčům Nuclears podařilo zastavit až po čtyřech dobězích. Třebíč ale odpověděla hned v dohrávce inningu, kdy snížila dvěma body a hned následující směnu vyrovnala na 4:4. V sedmé směně tak zápas začínal znovu.

A výrazně lépe do něj vstoupili hráči Eagles. Ti postupně obsadili všechny mety a nejlepší pálkař Eagles v tomto utkání, Petr Zýma, svým třetím hitem stáhl dva doběhy. Na následující odpal Matěje Hejmy sice Třebíč zahrála dvojaut, ale zároveň na něj dokázal doběhnout Jonáš Výbora. Eagles odskočili o tři body a následná snaha Nuclears o snížení skóre skončila po odpalech hráčů v rukavicích pražské obrany. Při rozhazování se týmu Nuclears zranil zkušený nadhazovač Michal Pruša a na kopec tak museli nastoupit opět mladíci. Na nadhozy Lukáše Pacala se hráči Eagles prosadili dvěma doběhy a proti Lukášovi Smejkalovi přidali ještě jeden. Pálkaři Nuclears se proti střídajícímu nadhazovači Eagles Ondřeji Kvapilovi neprosadili a utkání tak skončilo výhrou lídra soutěže 10:4.

Diváci se během utkání rozhodně nenudili. Na pálce předvedly oba týmy dohromady 19 hitů (11:8 pro Eagles) a v obraně byla zahraná hned třikrát doubleplay (2:1 pro Třebíč). K vidění byly i atraktivní individuální zákroky. Jedním z nich zmařil v šesté směně odpal Michala Zýmy čerstvě dvacetiletý polař Nuclears Robin Vávra, když vyběhl těžký míč v hloubi zadního pole a skokem jej zachytil do rukavice těsně nad zemí.

„Do půlky zápasu jsme s Lukášem Hlouchem na kopci hráli vyrovnanou partii. Na čtyři body Eagles z páté směny jsme dokázali vyrovnat. Bohužel na konci utkání jsme tahali za kratší konec a Eagles si v pohodě pohlídali vítězství. Měli lepší útok a díky tomu dnes vyhráli.“ Zhodnotil stručně po zápasu výsledek trenér Nuclears Jan Urbánek.

 

Text k foto …7898 a 7910: S reprezentačním nadhazovačem Lukášem Hlouchem na kopci držela Třebíč s lídrem nejvyšší baseballové soutěže krok až do poloviny utkání.

Foto: Robert Vávra

 Text k foto …8018: Na utkání baseballistů Třebíče s Eagles Praha se diváci rozhodně nenudili. K vidění byly i atraktivní individuální zákroky. Jedním z nich zmařil v šesté směně odpal Michala Zýmy čerstvě dvacetiletý polař Nuclears Robin Vávra, když vyběhl těžký míč v hloubi zadního pole a skokem jej zachytil do rukavice těsně nad zemí.

Foto: Robert Vávra

Přílohy
Aktualita neobsahuje žádné přílohy
Web odkazy
Aktualita nemá žádný webový odkaz
Související aktuality
Aktualita není svázana s žádnou další aktualitou
Související galerie
Extraliga 2020 TN vs. Eag...
15.06.2020 | Robert
Související zápasy
Aktualita není svázana s žádným zápasem
created by | TOPlist