Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Nuclears zaskočili Techniku Brno

autor: Robert | datum: 24.06.2020 | Kategorie: Muži "A"

Baseballisté Třebíče překvapili v Extralize a z Brna si odvezli cenné vítězství nad Technikou. Sobotní utkání Na Hvězdě sice muselo být kvůli dešti zrušeno, ale nedělní odveta se už odehrála a přinesla týmu z Vysočiny cennou výhru.

Nuclears mají v nejvyšší soutěži věkově nejmladší tým a rozhodně nepatří k favoritům. Proti Technice Brno, na jejíž soupisce je řada zkušených baseballových matadorů, se hráčům Třebíče povedl husarský kousek.

Výborný výkon podal na kopci mladý nadhazovač David Mergans a v útoku dokázali Nuclears potrestat nepřesvědčivý vstup do utkání startéra Techniky Radka Buriana. Ve druhé směně se Třebíč ujala vedení 2:0 a Buriana na nadhozu vystřídal Michal Sobotka. David Mergans nedovolil hráčům Techniky během prvních třech inningů jediný dobrý odpal a čtyřem pálkařům nadělil strikeout.

Čtvrtá směna byla ve znamení odpalů za plot, když nejdříve Marek Krejčiřík sólo homerunem zvýšil vedení Třebíče, aby hned v dohrávce inningu korigoval skóre dvoubodovým odpalem za plot brněnský Mário Gottschall. Víc se hráči Techniky na Davida Merganse, ani na Dominika Doležala, který jej v průběhu sedmé směny vystřídal, prosadit nedokázali.

Zato hráči Třebíče přidali další doběhy. Nejdříve skóroval Zdeněk Kutílek a další dva body na konečných 6:2 stáhl svým odpalem v osmé směně Martin Mazura.

V sobotu 27. června 2020 přivítají baseballisté Třebíče před domácím publikem úřadujícího mistra ČR, tým Arrows Ostrava. Zápas, ve kterém se za Arrows představí také třebíčský odchovanec Radim Novotný, začíná Na Hvězdě v 16:00 hodin.

 

Text k foto …7149: David Mergans, který je v Třebíči na hostování z brněnských Draků, předvedl proti Technice na nadhozu parádní výkon a připsal si do statistik zasloužené vítězství.

Foto: Robert Vávra

 

Text k foto …6822: Marek Krejčiřík zvyšoval proti Technice Brno sólo homerunem vedení Třebíče na 3:0.

Foto: Robert Vávra

Přílohy
Aktualita neobsahuje žádné přílohy
Web odkazy
Aktualita nemá žádný webový odkaz
Související aktuality
Aktualita není svázana s žádnou další aktualitou
Související galerie
Aktualita není svázana s žádnou fotogalerií
Související zápasy
Aktualita není svázana s žádným zápasem
created by | TOPlist