Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Malí baseballisté Třebíče ovládli dovednostní soutěže

autor: Robert | datum: 30.06.2020 | Kategorie: Mladší žáci U8

Hlavní pozornost v baseballu sice směřuje k nejvyšší soutěži mužů, ale vedle Extraligy se hrají soutěže a turnaje i ve všech mládežnických kategoriích. Výborného výsledku o víkendu dosáhl jeden z nejmladších týmů Nuclears.

Mladší žáci totiž zvítězili v dovednostních soutěžích, které byly součástí stříbrného FirstCupu, finálového turnaje hráčů do osmi let z jižní Moravy a Vysočiny. Těch se musí zúčastnit všichni hráči každého týmu. Čtyři pálí do dálky ze stativu, čtyři běhají na čas takzvaný „homerunový běh“, kdy musí oběhnout všechny mety, a čtyři hází míčkem do dálky. Svěřenci Michaely Hobzové byli na soutěž skvěle připraveni a excelovali především v hodu do dálky. Hned tři hráči Nuclears: David Vorel, Adrian Bátora a Dominik Kliner hodili dál než loňský celorepublikový vítěz. Dominik Kliner navíc výkonem 39,2 m vytvořil nový rekord celého FirstCupu! Hráči si tak spravili chuť po nešťastném vkročení do turnaje. V něm obsadili pátou příčku.

 

Text k foto …125: Tým mladších žáků baseballového klubu Třebíč Nuclears zvítězil v dovednostních soutěžích stříbrného FirstCupu, který je součástí největšího turnaje pro děti do 8 let.

Foto: Tomáš Kliner

 

Text k foto …117: Dominik Kliner z Třebíč Nuclears vytvořil výkonem 39,2 m nový rekord největšího turnaje pro děti do 8 let FirstCup v hodu do dálky.

Foto: Tomáš Kliner

 

Text k foto …960: Malí baseballisté Třebíč Nuclears na stříbrném FirstCupu sice v turnaji obsadili až pátou příčku, chuť si ale spravili vítězstvím v dovednostních soutěžích.

Foto: Tomáš Kliner

Přílohy
Aktualita neobsahuje žádné přílohy
Web odkazy
Aktualita nemá žádný webový odkaz
Související aktuality
Aktualita není svázana s žádnou další aktualitou
Související galerie
Aktualita není svázana s žádnou fotogalerií
Související zápasy
Aktualita není svázana s žádným zápasem
created by | TOPlist