Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

S Technikou Brno se Nuclears rozešli smírně

autor: Robert | datum: 04.08.2020 | Kategorie: Muži "A"

Další vítězství si připsali baseballisté Třebíče v Nadstavbě o udržení nejvyšší soutěže, když před domácím publikem zdolali extraligovou Techniku Brno 4:0. V odvetě už byl úspěšnější soupeř, který do posledního zápasu základní části Extraligy bojoval o postup mezi Top 6 týmů. Se třemi výhrami ze čtyř utkání se hráči Nuclears zatím drží na čele soutěže společně se svým příštím vyzyvatelem, celkem SaBaT Praha.

V utkání na třebíčské Hvězdě dominovali především nadhazovači a pálkaři se dokázali prosadit za celý zápas jen čtyřmi úspěšnými odpaly na každé straně. Úspěšnější byli domácí, kteří dokázali potrestat několik málo chyb obrany Techniky a agresivním během po metách si v úvodních třech směnách připsali vždy po jednom doběhu. Z Techniky byl nejblíž bodu Sebastian Kelar. Ten se v úvodu druhého inningu dokázal posunout až na třetí metu s jediným autem, ale dál se nedostal.

Za Třebíč odházel sedm směn Lukáš Hlouch a pálkařům soupeře nadělil celkem osm strikeoutů. Zápas pak na kopci skvěle uzavřel Dominik Doležal, který přidal další tři strikeouty a společně s obranou Třebíče nedal hráčům Techniky šanci skóre změnit. Za brněnský tým nadhazoval sedm směn zkušený Michal Kočí a v osmém inningu jej nahradil Radek Burian. Poslední, čtvrtý doběh, přidal v sedmé směně třebíčský Patrik Kadrnožka po svém trojmetovém hitu a sebeobětovacím dalekém odpalu Robina Vávry.

Pokud první utkání bylo o nadhazovačích, tak odvetu rozhodli především pálkaři. Na Kraví hoře v Brně bylo k vidění celkem dvacet tři hitů. Na úspěšné odpaly sice vyhrála Třebíč 13:10, ale na body zvítězila domácí Technika. Velkou měrou k úspěchu brněnského celku přispěl Matěj Menšík, který si připsal celkem šest stažených bodů a jeden vlastní doběh. Také díky jeho čtyřbodovému homerunu odskočila Technika Třebíči ve skóre. Hráči Nuclears sice během poslední směny v útoku opět ožili, ale vysoký rozdíl už smazat nedokázali. Technika Brno tak vyhrála 13:7.

Tento víkend baseballisté nastoupí v Nadstavbě O Extraligu proti poslednímu extraligovému zástupci. Utkání Třebíč Nuclears vs. SaBaT Praha proběhne na třebíčské Hvězdě v sobotu 8. srpna 2020 od 16:00 hodin.

 

 

Text k foto …4593: I přes malý počet úspěšných odpalů se diváci během baseballového utkání o udržení nejvyšší soutěže nenudili. Jako třeba při zákroku Marka Krejčiříka, který autoval soupeře na druhé metě.

Foto: Robert Vávra

 

Text k foto …4760: Proti Technice Brno se baseballisté Třebíče prosadili v domácím prostředí agresivním během po metách. Robin Vávra tak pro Nuclears vybojoval v těsném souboji na domácí metě třetí bod.

Foto: Robert Vávra

 

Text k foto …4924: Poslední dvě směny v domácím utkání baseballistů Třebíče s Technikou Brno výborně odházel Dominik Doležal a navázal tak na předchozích sedm inningů, kdy na kopci dominoval jeho spoluhráč Lukáš Hlouch.

Foto: Robert Vávra

Přílohy
Aktualita neobsahuje žádné přílohy
Web odkazy
Aktualita nemá žádný webový odkaz
Související aktuality
Aktualita není svázana s žádnou další aktualitou
Související galerie
Aktualita není svázana s žádnou fotogalerií
Související zápasy
Aktualita není svázana s žádným zápasem
created by | TOPlist