Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Areál Na Hvězdě hostí Euro Baseball Tour

autor: Robert | datum: 10.08.2020 | Kategorie: Všechny kategorie

Baseballový areál Na Hvězdě v Třebíči hostí tento týden druhý ročník velkého setkání hráčů a trenérů z celé Evropy. Euro Baseball Tour (dále jen EBT) zahájil v neděli 9. srpna 2020 slavnostní nástup všech účastníků. Na ploše stadionu domovského celku Třebíč Nuclears se představilo celkem 183 hráčů a 30 trenérů z 13 zemí.

Mladí hráči baseballu spolu budou trénovat a odehrají turnaje hned ve třech věkových kategoriích. Do každého týmu si po šesti účastnících draftovali trenéři a zbytek jmen rozdělili organizátoři. V kategoriích do 13 a do 15 let bude startovat po šesti družstvech a nejmladší hráči do 11 let obsadili tři týmy.

Od pondělí 10. do pátku 14. srpna 2020 se v rámci EBT odehraje Na Hvězdě víc jak padesát baseballových utkání a chybět nebude ani Homerun Derby. Z obou hřišť poběží Live Stream. Více informací, včetně kompletního rozpisu utkání a průběžných výsledků, se zájemci můžou dozvědět na webu http://eurobaseballtour.eu/

 

Text k foto: Prvního ročníku Euro Baseball Tour se loni v Třebíči účastnilo 77 registrovaných hráčů v sedmi týmech. Do druhého ročníku se přihlásilo 183 hráčů, kteří budou rozděleni do patnácti týmů.

Foto: Robert Vávra

 

Text k foto 5347: Hlavní organizátoři Euro Baseball Tour Pavel Jozek (vlevo) a Michal Hanuš přivítali v rámci druhého ročníku turnaje bezmála dvě stovky účastníků.

Foto: Robert Vávra

Přílohy
Aktualita neobsahuje žádné přílohy
Web odkazy
Aktualita nemá žádný webový odkaz
Související aktuality
Aktualita není svázana s žádnou další aktualitou
Související galerie
Aktualita není svázana s žádnou fotogalerií
Související zápasy
Aktualita není svázana s žádným zápasem
created by | TOPlist