Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Nadstavba o Extraligu vstupuje do další fáze

autor: Robert | datum: 11.08.2020 | Kategorie: Muži "A"

Baseballisté Třebíče Nuclears už mají za sebou v rámci nadstavby o udržení nejvyšší soutěže všechna utkání proti extraligovým celkům. O víkendu si připsali další vítěznou sérii, když dokázali porazit SaBaT Praha 8:7 a 15:11. S jedinou prohrou tak Nuclears patří průběžná první příčka. V další fázi nadstavby teď Třebíč čekají utkání se čtyřmi nejlepšími celky z První ligy.

Do Prahy sice odjížděl tým Nuclears jen v devíti hráčích včetně trenéra Jana Urbánka, ale hned v úvodu se ujal vedení, které udržel až do konce. V dohrávce utkání sice SaBaT mohutně dotahoval a třemi doběhy snížil na rozdíl jediného doběhu. Třebíč si však vítězství vzít nenechala.

V odvetě na třebíčské Hvězdě nastartoval útok domácích hned v úvodním inningu trojmetovým odpalem Milan Prokop a hráči Nuclears začali plnit mety. Postupně si v jednotlivých směnách připsali 2, 3 a 4 doběhy. Na druhé straně SaBaT dokázal na nadhazujícího Lukáše Hloucha reagovat jen dvěma doběhy. Po bezbodové čtvrté směně se ale začaly karty obracet a Pražané snížili na rozdíl dvou doběhů. Třebíč přidala další body až v sedmé směně a upevnila si vedení na 13:7.

SaBaT ale utkání zdramatizoval v osmé směně, kdy jeho pálkaři našli recept na nadhozy Marka Krejčiříka a znovu snížili rozdíl jen na dva doběhy. Třebíč v dohrávce osmého inningu stáhla další dva doběhy po trojmetovém odpalu Lukáše Hloucha a v úvodu deváté směny už žádné drama nepřipustila. V divokém utkání za tropického vedra vyhráli domácí 15:11. Na každé straně mohli diváci vidět po čtrnácti hitech. Vítězný nadhazovač Lukáš Hlouch si připsal také výborný výsledek na pálce, když své dva nástupy proměnil v singl a trojmetový odpal, stáhl celkem tři body a přidal jeden vlastní doběh.

V sobotu 15. srpna 2020 přivítá Třebíč Nuclears na svém hřišti Klasik Frýdek-Místek. Zápas s týmem, kterému v nadstavbě zatím patří dělená druhá příčka, začíná Na Hvězdě tentokrát už ve 14:00 hodin!

 

Text k foto …5297: Lukáš Hlouch přispěl k domácí výhře nad SaBaT Praha jako vítězný nadhazovač a stoprocentní úspěšností na pálce. Trojmetovým odpalem až k plotu stáhl v závěru utkání důležité body.

Foto: Robert Vávra

 

Text k foto …5091: Baseballisté Třebíče nekompromisně trestali chyby SaBaT Praha. Po jedné z nich dobíhá pro bod Marek Krejčiřík, který poslední tři směny utkání zakončil jako nadhazovač.

Foto: Robert Vávra

Přílohy
Aktualita neobsahuje žádné přílohy
Web odkazy
Aktualita nemá žádný webový odkaz
Související aktuality
Aktualita není svázana s žádnou další aktualitou
Související galerie
Aktualita není svázana s žádnou fotogalerií
Související zápasy
Aktualita není svázana s žádným zápasem
created by | TOPlist