Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Baseballisty čeká zápas roku

autor: Robert | datum: 31.08.2020 | Kategorie: Muži "A"

O všechno budou hrát baseballisté Třebíče ve víkendové sérii s Bleskem Jablonec v rámci Nadstavby o Extraligu. Nejdůležitější zápasy, které mohou definitivně rozhodnout o setrvání v nejvyšší soutěži, zahájí duel před domácím publikem na třebíčské Hvězdě v sobotu 5. září 2020 od 14 hodin. K odvetě na sever Čech vyrazí hráči Nuclears v neděli.

„Nastoupit bychom měli v nejsilnější aktuálně možné sestavě a všichni si dobře uvědomujeme, jak moc důležité pro nás zápasy s Jabloncem jsou.“ Říká trenér Třebíče Jan Urbánek před rozhodující bitvou. „Jablonec si dělá velké ambice na postup a určitě vloží do zápasů vše.“ Dodává k odhodlání soupeře Urbánek.

Třebíč přitom už dávno mohla mít jistotu udržení v nejvyšší soutěži. Jenže po vítězné sérii s extraligovými týmy, kdy pět zápasů z šesti vyhrála, přišlo až nepochopitelné zaváhání s prvoligovými celky a tři těsné prohry o jediný doběh. Na postup tak má stále naději hned sedm týmů. Extraligu si ale příští rok zahrají jen čtyři nejlepší.

Tabulku momentálně vede Blansko s osmi výhrami. Třebíč, Jablonec, Hluboká a Frýdek-Místek pak mají shodně po šesti vítězstvích. O víkendu tak diváci uvidí přímý souboj o postup mezi Bleskem a Nuclears.

Nenechte si ujít nejdůležitější utkání sezóny a přijďte podpořit baseballisty Třebíče Nuclears v utkání s Bleskem Jablonec. Zápas Na Hvězdě v Třebíči začíná v sobotu 5. září 2020 ve 14 hodin.

 

Text k foto …5914: Baseballisty Třebíče Nuclears čeká tento víkend klíčová série s Bleskem Jablonec o udržení nejvyšší soutěže. Domácí utkání Nadstavby o Extraligu začíná na třebíčské Hvězdě v sobotu 5. září 2020 ve 14 hodin.

Foto: Robert Vávra

Přílohy
Aktualita neobsahuje žádné přílohy
Web odkazy
Aktualita nemá žádný webový odkaz
Související aktuality
Aktualita není svázana s žádnou další aktualitou
Související galerie
Aktualita není svázana s žádnou fotogalerií
Související zápasy
Aktualita není svázana s žádným zápasem
created by | TOPlist