Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Nejmladší baseballisté vybojovali bronz

autor: Robert | datum: 09.09.2020 | Kategorie: Mladší žáci U8

Úspěšný start na vrcholném turnaji sezóny má za sebou nejmladší soutěžní kategorie klubu Třebíč Nuclears. Z Českého baseballového poháru pro oblast Moravy si mladší žáci do 8 let přivezli medaile a pohár za třetí místo. Přitom byli jen krůček od postupu do finále.

Svěřenci trenérky Míši Hobzové si v Ostravě na úvod poradili s Olympií Blansko 25:0, ve vyrovnaném utkání základní skupiny s pozdějšími vítězi turnaje podlehli Drakům Brno 12:14 a vyhráli nad Ježky Jihlava 17:7. Semifinále s Hrochy Brno bylo ozdobou poháru a z postupu do zápasu o nejvyšší příčku se nakonec radovali šťastnější Hroši po těsné výhře 5:6. V utkání o bronz hráči Třebíče dominovali a domácí tým Arrows Ostrava porazili 13:5.

„Děti mi udělaly velkou radost předváděnou hrou, na kterou jsme slyšeli slova chvály i od trenérů soupeřů. Postup do finále nám sice těsně nevyšel, ale mnohem důležitější je, že si hráči turnaj užili. Společně s rodiči vytvořili mladší žáci skvělou baseballovou partu. Těší mě, že s ní můžu trávit čas na hřišti i mimo něj.“ Okomentovala práci s nejmladší soutěžní kategorií spokojená trenérka Míša Hobzová.

 

 

 

Text k foto: Tým mladších žáků do 8 let klubu Třebíč Nuclears vybojoval pod vedením trenérky Míši Hobzové bronzové medaile na Českém baseballovém poháru pro oblast Moravy, který je vrcholnou akcí sezóny této nejmladší soutěžní kategorie. Na snímku v první řadě zleva: Ondřej Karlovský, Dominik Kliner, Robin Karpíšek, Kateřina Tručková, Adrian Batora. Druhá řada zleva: Tomáš Tajbr, Veronika Procházková, David Vorel, Barbora Dvořáková, Vojtěch Hrozníček, Karolína Procházková. Třetí řada zleva: Stanislav Blažíček (asistent coach), Michaela Hobzová (head coach), Adam Vávra (asistent coach), Petr Kuchařík (asistent coach).

Foto: Tomáš Kliner

Přílohy
Aktualita neobsahuje žádné přílohy
Web odkazy
Aktualita nemá žádný webový odkaz
Související aktuality
Aktualita není svázana s žádnou další aktualitou
Související galerie
Aktualita není svázana s žádnou fotogalerií
Související zápasy
Aktualita není svázana s žádným zápasem
created by | TOPlist