Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Trampolíny pro děti a pivo pro dospělé zdarma

autor: Robert | datum: 10.09.2020 | Kategorie: Muži "A"

Trampolíny pro děti a pivo pro dospělé zdarma

Baseballisté lákají na rozhodující bitvu

Nejdůležitější hrací den roku mají před sebou baseballisté Třebíče. Poslední kolo nadstavby totiž tuto sobotu 12. září 2020 definitivně rozhodne o tom, zda udrží pro město nejvyšší soutěž. Hráče Nuclears čekají dva zápasy s týmem Pelikans Bučovice, který jako jediný už nemá šanci na postup do Extraligy. Pokud by ovšem byl Na Hvězdě úspěšný, připravil by o ni i domácí celek. V dosavadním průběhu soutěže dokázali Pelikáni zvítězit jen jednou, když o bod zdolali Frýdek-Místek. Výchozí pozici tak mají baseballisté Nuclears před rozhodujícími duely výhodnou a podle papírových předpokladů jsou jasnými favority. Jenže…

„Bučovice nemají co ztratit a půjdou do zápasů naplno. Skalp extraligového celku by pro ně byl skvělou trofejí na závěr sezóny. Rozhodně nesmíme nic podcenit a k oběma utkáním musíme přistoupit maximálně zodpovědně.“ Říká trenér Třebíče Jan Urbánek před rozhodujícím hracím dnem. A že nemusí být nic jasné, moc dobře ví ze zápasů svých svěřenců s prvoligovým Frýdkem-Místkem, kde jeho tým prohrál oba zápasy, přestože v obou vedl. V tom druhém dokonce ztratila Třebíč sedmibodové vedení až v dohrávce poslední směny! „Nebezpeční mohou být i Pelikáni. Přesvědčila se o tom třeba extraligová Technika Brno, která v Bučovicích prohrávala a zápas dokázala otočit až v nastavené směně. Navíc v dresu Pelikans hraje Kubánec Yasser Tellez, který s osmi odpaly za plot vévodí homerunovým statistikám nadstavby.“ Upozorňuje Urbánek s vědomím, že soupeře z jižní Moravy nesmí podcenit.

Výhodou by pro hráče Nuclears mělo být i domácí prostředí s hřištěm, které patří mezi nejdelší v republice. Pro Pelikans budou zápasy na Vysočině baseballovým svátkem a nechali se slyšet, že pro své fanoušky vypravují z Bučovic autobus. Na podporu diváků spoléhají i hráči Nuclears a na nejdůležitější zápasy sezóny je lákají různými pobídkami.

 V každém utkání tak například budou vyhlášeni dva pálkaři domácího týmu jako takzvaní „beerhiters“ a pokaždé, když se jim podaří úspěšně odpálit hit, bude na baru pro diváky zdarma omezený počet piv. Zkrátka nepřijdou ani děti. Pro ty budou během utkání Na Hvězdě zdarma k dispozici skákací trampolíny. První zápas Třebíče Nuclears s Pelikans Bučovice začne v sobotu 12. září ve 13:00 hodin a odveta pak v 16:00 hodin. Přijďte i vy podpořit baseballisty Nuclears v rozhodujících zápasech o udržení Extraligy!

Přílohy
Aktualita neobsahuje žádné přílohy
Web odkazy
Aktualita nemá žádný webový odkaz
Související aktuality
Aktualita není svázana s žádnou další aktualitou
Související galerie
Aktualita není svázana s žádnou fotogalerií
Související zápasy
Aktualita není svázana s žádným zápasem
created by | TOPlist