Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Nuclears otočili utkání grand slam homerunem

autor: Robert | datum: 24.04.2021 | Kategorie: Muži "A"

Důležitou sérii s vítězným koncem mají za sebou baseballisté Nuclears. Ve druhém utkání Na Hvězdě v Třebíči přitom prohrávali, ale v poslední směně předvedli proti Kotlářce obrat z říše snů, který se jen tak nevidí. Díky komentovaným videopřenosům prostřednictvím Live Streamů na YouTube si mohli skvělý baseball vychutnat i fanoušci, přestože stadiony stále zůstávají pro veřejnost uzavřené.

Úvodní duel s Kotlářkou Praha byl především v režii třebíčského nadhazovače. Kanaďan Ryan Johnson ve službách Nuclears na kopci jasně dominoval a během šesti směn nadělil pálkařům soupeře celkem 13 strikeoutů. To dokázal v extralize od roku 2016 už jen Dylan Brammer. Nejlepší výkon na pálce předvedl v tomto utkání třebíčský hráč Richard Sázavský, který ze čtyř nástupů vytěžil tři hity a jednu metu zdarma. Ve třetím inningu stáhl svým odpalem dva doběhy a v páté směně jeden sám přidal. Nuclears zvítězili 6:1.

V odvetě se dlouho lépe vedlo hostům, kteří si vytvořili mírný náskok. Až v šesté směně odpálil Tomáš Chadim dlouhý trojmetový odpal do plotu a následně doběhl pro první bod Nuclears. Do dohrávky poslední směny vstupovali hráči Třebíče za nepříznivého stavu 1:4. Nový Američan ve službách Třebíče Connor Walsh se sice rychle dostal na metu, jenže hned vzápětí Kotlářka udělala dva auty a měla krůček k vítězství.

Hráči Nuclears se ale nevzdali a dál bojovali o každou metu a další posun. Na nadhazovači i poli Kotlářky byla znát nervozita a Třebíč nekompromisně trestala jakoukoliv nepřesnost a zaváhání. Premiéru na pálce si při skóre 3:4, dvou autech a dvou hráčích na metách odbyl teprve šestnáctiletý Jakub Winkler a souboj o metu dokázal vyhrát. Při všech plných metách nastoupil na kopec Kotlářky hrající trenér Scott Mulhearn. Jeho nadhoz ale Ryan Johnson poslal daleko za plot a Třebíč mohla po takzvaném walk-off grand slam homerunu slavit vybojovaný obrat a vítězství 7:4.

„Druhý zápas byl velmi zábavný. Spodek a prostředek lineupu odvedl dobrou práci, usilovali o každý nástup na pálce, hledali jakýkoli způsob, jakým se dostat na metu, bylo to úžasné. Mně se povedlo najít správný nadhoz a mohl jsem společně s klukama slavit na domácí metě, to bylo super,“ užíval si koncovku zápasu Johnson.

Poslední zápas série se hrál v Praze a oba týmy se dlouho přetahovaly o výsledek. Američan Justin Revels na kopci Třebíče držel čisté konto až do šesté směny. Na začátku osmého inningu měli Nuclears těsné vedení 4:3. Jenže v jeho dohrávce se Kotlářka dokázala prosadit čtyřmi doběhy, na které už hráči Třebíče nedokázali odpovědět a pražský tým vyhrál 7:4.

V dalším kole čeká na hráče Nuclears tým Olympia Blansko. Po večerních duelech ve čtvrtek a v pátek v Blansku se na domácím hřišti Na Hvězdě představí v sobotu 1. května 2021 od 13:00 hodin. Přenosy z utkání mohou fanoušci opět sledovat prostřednictvím odkazů na https://tv.baseball.cz/

 

 

 

Text k foto …3312:

Kanaďan Ryan Johnson (v bílém) autuje na domácí metě Američana Truesdaleho během úvodního utkání Třebíče s Kotlářkou Praha.

Foto: Robert Vávra

 

Text k foto …3000:

Skvělý výkon na pálce předvedl během prvního utkání Třebíče s Kotlářkou Praha Richard Sázavský. Ze čtyř nástupů vytěžil tři úspěšné odpaly a jednu metu zdarma.

Foto: Robert Vávra

 

Text k foto …3991 a …4078:

Čtyřbodový homerun, takzvaný grand slam, odpálil v dohrávce poslední směny druhého utkání Třebíče s Kotlářkou Praha Kanaďan Ryan Johnson a otočil tak výsledek ve prospěch Nuclears.

Foto: Robert Vávra

 

Text k foto …4119:

Baseballisté Třebíče Nuclears slaví na domácí metě doběh Kanaďana Ryana Johnsona po čtyřbodovém homerunu, kterým otočil zápas s Kotlářkou Praha v dohrávce poslední směny.

Foto: Robert Vávra

Přílohy
Aktualita neobsahuje žádné přílohy
Web odkazy
Aktualita nemá žádný webový odkaz
Související aktuality
Aktualita není svázana s žádnou další aktualitou
Související galerie
Exl 2021 TN vs. Kotlářka
24.04.2021 | Robert
Související zápasy
Aktualita není svázana s žádným zápasem
created by | TOPlist