Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Areál Na Hvězdě hostí potřetí Euro Baseball Tour

autor: Robert | datum: 09.08.2021 | Kategorie: Všechny kategorie

Baseballový areál Na Hvězdě v Třebíči hostí tento týden třetí ročník velkého setkání hráčů a trenérů z celé Evropy. Euro Baseball Tour (dále jen EBT) zahájil v neděli 8. srpna 2021 slavnostní nástup všech účastníků. Na ploše stadionu domovského celku Třebíč Nuclears se představilo celkem 208 hráčů a 34 trenérů z 8 zemí.

Mladí hráči baseballu spolu budou trénovat a odehrají turnaje hned ve třech věkových kategoriích. Do každého týmu si po šesti účastnících draftovali trenéři a zbytek jmen rozdělili organizátoři. V kategoriích do 13 a do 15 let bude startovat po šesti družstvech a nejmladší hráči do 11 let obsadili čtyři týmy.

Od pondělí 9. do pátku 13. srpna 2021 se v rámci EBT odehraje Na Hvězdě víc jak padesát baseballových utkání a chybět nebude ani Homerun Derby. Ze hřišť poběží Live Stream. Více informací, včetně kompletního rozpisu utkání a průběžných výsledků, se zájemci můžou dozvědět na webu http://eurobaseballtour.eu/

 

Text k foto: Velké setkání hráčů a trenérů z celého kontinentu i ze zámoří, to je Euro Baseball Tour, jejíž třetí ročník v neděli 8. srpna zahájil tradiční nástup všech týmů ve sportovním areálu Na Hvězdě v Třebíči.

Foto: Irena Fukarová

Přílohy
Aktualita neobsahuje žádné přílohy
Web odkazy
Aktualita nemá žádný webový odkaz
Související aktuality
Aktualita není svázana s žádnou další aktualitou
Související galerie
Aktualita není svázana s žádnou fotogalerií
Související zápasy
Aktualita není svázana s žádným zápasem
created by | TOPlist