Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Baseballisté zakončili sezónu mistrovským titulem

autor: Robert | datum: 29.09.2021 | Kategorie: Všechny kategorie

Zlaté medaile a titul mistrů ČR přidali na úplný závěr sezóny do své sbírky mladí baseballisté Třebíče, když v domácím prostředí opanovali republikový šampionát kategorie starších žáků do 11 let.

 

Ve sportovním areálu Na Hvězdě si svěřenci Pavla Jozka poradili v rámci základní skupiny se Sokolem Hluboká 5:1, Olympií Blansko 8:4 a Miners Kladno 10:6. Po klíčovém vítězství v semifinále nad Cardions Hroši Brno 9:2 se Nuclears mohli radovat z postupu do finále, kde znovu narazili na soupeře ze základní skupiny, tým Miners Kladno. Na nadhozu Třebíče se představil Alex Veselý, který toho soupeři moc nedovolil a po výhře 8:1 ve finále byl vyhlášen nejlepším nadhazovačem mistrovství. Na Vysočině zůstala také individuální cena pro nejužitečnějšího hráče turnaje. Tím byl vyhlášený Daniel Dobeš. Ke dvěma stříbrům ze série podzimních šampionátů tak mladí baseballisté Nuclears přidali i kov nejcennější.

Poslední kategorií, která se představila na mistrovství ČR mládeže, byli kadeti do 15 let. Po úvodní výhře 10:8 s Bleskem Jablonec narazili hned v základní skupině pražského turnaje na pozdější finalisty. Porážka 5:7 s Frýdkem Místkem a 2:12 s Tempem Praha poslala zástupce Vysočiny do bojů o páté místo. S týmem Cardions Hroši Brno sice Třebíč sváděla vyrovnaný souboj, ale po porážce 5:8 se musela spokojit s konečnou šestou příčkou.

Symbolickým zakončením letošní sezóny se stane slavnostní vyhlášení nejlepších hráčů mládežnických kategorií, které proběhne v pátek 1. října 2021 od 17 hodin Na Hvězdě v Třebíči. Trenéři zde ocení své svěřence za skvělé výkony v letošních soutěžích a zároveň proběhne předání hráčů do vyšších kategorií.

 

Text k foto U11_Trebic_Nuclears_1misto_MCR_2021: Titul mistrů České republiky vybojovali pro Třebíč starší žáci Nuclears na baseballovém šampionátu hráčů do 11 let. Horní řada zleva: asistent trenéra Roman Veselý, Vojtěch Příhoda, Veselý Alex, Daniel Dobeš, Mário Masia, hlavní trenér Pavel Jozek, Michal Kraus, David Jílek, Jan Novák, asistentka trenéra Tereza Šustrová. Spodní řada zleva: Patrik Doseděl, Ondřej Krátký, David Sobotka, Dominik Kliner, Jakub Svoboda, Vojtěch Pekárek a Alexandr Černoch.

Foto: Tomáš Kliner

Přílohy
Aktualita neobsahuje žádné přílohy
Web odkazy
Aktualita nemá žádný webový odkaz
Související aktuality
Aktualita není svázana s žádnou další aktualitou
Související galerie
Aktualita není svázana s žádnou fotogalerií
Související zápasy
Aktualita není svázana s žádným zápasem
created by | TOPlist