Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Úspěšné baseballisty přijal starosta

autor: Robert | datum: 01.11.2021 | Kategorie: Všechny kategorie

Přijetí úspěšných sportovců na radnici se stalo v Třebíči hezkou tradicí. Starosta města Mgr. Pavel Pacal a místostarosta Ing. Pavel Janata tentokrát mohli pozvat čerstvé mistry České republiky i Evropy a vítěze nadstavbové části nejvyšší baseballové soutěže, aby jim poděkovali za vzornou reprezentaci Třebíče.

Největší důraz klade baseballový klub Nuclears na mládežnické kategorie, v nichž vidí největší budoucnost tohoto sportu na Vysočině. Na radnici tak mohly zamířit hned tři kategorie, které dovezly medaile z vrcholných republikových turnajů, a také reprezentanti. Mezi nimi i Jakub Čevela a Pavel Jozek junior, letošní mistři starého kontinentu mezi kadety.

Za Českou republiku letos bojovali také další hráči Nuclears. Jakub Kliner došel s žákovskou reprezentací až do finále mistrovství Evropy žáků a dovezl z Belgie stříbro. Lukáš Smejkal pak startoval na evropském šampionátu juniorů v Itálii a Lukáš Pacal sbíral cenné zkušenosti s reprezentací do 23 let na mistrovství světa v Mexiku, kde hned na úvod český tým senzačně porazil domácí výběr, který na šampionátu obhajoval titul.

Seniorský tým Třebíče na radnici tentokrát zastupoval americký trenér Jeff Barto a tři mladí odchovanci třebíčského klubu s reprezentačními zkušenostmi. Muži byli letos asi nejblíž k postupu do play-off extraligy. Přestože jim nakonec do nejlepší šestky chybělo jen pár vítězství, v následující nadstavbové části o udržení nejvyšší soutěže jasně prokázali své kvality, když vyhráli všechna utkání a stali se jejími jasnými vítězi.

O budoucnost baseballu ve městě se sportovní manager klubu a trenér mistrů ČR v kategorii starších žáků Pavel Jozek nebojí. Do úspěšných týmů zve i nové zájemce. K dispozici jim budou kvalitní trenéři i moderní zázemí sportovního areálu Na Hvězdě.  

 

 

Text k foto: Úspěšné baseballisty klubu Třebíč Nuclears přijali na radnici starosta města Mgr. Pavel Pacal a místostarosta Ing. Pavel Janata. Mezi pozvanými hráči nechyběli medailisté z domácích šampionátů včetně mistrů ČR, reprezentanti v čele s mistry Evropy mezi kadety, ani zástupci mužů, kteří uhájili pro Třebíč účast v nejvyšší baseballové soutěži.

Foto: Tomáš Kliner

Přílohy
Aktualita neobsahuje žádné přílohy
Web odkazy
Aktualita nemá žádný webový odkaz
Související aktuality
Aktualita není svázana s žádnou další aktualitou
Související galerie
Přijetí baseballistů star...
01.11.2021 | Tomáš Kliner
Související zápasy
Aktualita není svázana s žádným zápasem
created by | TOPlist