Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

V pátek začíná bruslení Na Hvězdě!

autor: Robert | datum: 24.11.2021 | Kategorie: Všechny kategorie

Už v pátek 26. listopadu se otevře veřejnosti umělá ledová plocha ve sportovním areálu Na Hvězdě na jižním okraji Třebíče. Novou atrakci situovanou mezi velkým obytným sídlištěm a hojně navštěvovanou nákupní zónou zde zprovoznil před rokem baseballový klub Třebíč Nuclears.

„Na první víkend jsme připravili dostatek termínů pro veřejné bruslení, po kterém bude vždy následovat úprava ledové plochy.“ Říká předseda klubu Nuclears Jan Urbánek k zahájení druhé sezóny. Brány kluziště se otevřou v pátek 26. listopadu už v 8:00 hodin a celý den bude patřit jen veřejnému bruslení. „Od soboty najíždíme na běžný režim, kdy si lze ledovou plochu mimo bloky bruslení pro veřejnost také soukromě pronajmout. Třeba na hokej, krasobruslení, nebo jen tak, na bruslení s partou přátel.“ Doplňuje Urbánek informace k možnostem využití plochy.

Soukromý pronájem si lze objednat v rezervačním systému na webu www.na-hvezde.cz a pokud některý z vypsaných bloků zůstane nevyužitý, změní se 24 hodin předem na bruslení pro veřejnost. Přímo na místě si lze brusle také zapůjčit nebo ve vypsaných termínech nechat ty vlastní nabrousit. Na Hvězdě nechybí ani možnost občerstvení.

Vstupné zůstává symbolické, a to 50 Kč na osobu a jeden blok. Pronájem celé plochy pak vyjde v běžný den na 2500 Kč za hodinu. Stejně jako loni se i letos bude provoz odvíjet od případných protiepidemických opatření vyhlášených vládou. Pro aktuální informace o rozpisu bruslení a podmínkách provozu nezapomeňte sledovat stránky sportovního areálu, na kterých můžete prostřednictvím web kamery také přímo nahlédnout na ledovou plochu. Rezervační systém s rozpisem bruslení pro veřejnost najdete na https://www.na-hvezde.cz/rezervace/

    

 

 

Text k foto: Umělá ledová plocha Na Hvězdě v Třebíči spouští tento pátek 26. listopadu provoz a celý den od 8:00 hodin až do večera bude patřit blokům bruslení pro veřejnost. Kluziště si lze také soukromě pronajmout. Loni se stalo také útočištěm pro mladé hokejisty a krasobruslařky, kteří nemohli trénovat v uzavřených prostorách zimních stadionů.

Foto: Robert Vávra

Přílohy
Aktualita neobsahuje žádné přílohy
Web odkazy
Aktualita nemá žádný webový odkaz
Související aktuality
Aktualita není svázana s žádnou další aktualitou
Související galerie
Aktualita není svázana s žádnou fotogalerií
Související zápasy
Aktualita není svázana s žádným zápasem
created by | TOPlist