Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Titul mistrů ČR a vítězství v poháru míří na Vysočinu!

autor: Robert | datum: 18.09.2023 | Kategorie: Všechny kategorie

Mimořádně úspěšný víkend mají za sebou mladí baseballisté Třebíče Nuclears, kteří startovali na dvou vrcholných turnajích a z obou na Vysočinu dovezli zlato. Mladší kadeti do 13 let vybojovali v Brně titul mistrů České republiky a mladší žáci do 8 let vyhráli v Chocni Český baseballový pohár pro oblast Moravy.

Kadeti vedení trenérem Pavlem Jozkem na domácím šampionátu jasně dominovali a nedali šanci žádnému ze soupeřů. V základní skupině postupně porazili Draky Brno 16:1, Olympii Blansko 14:5 a Eagles Praha 11:5. V semifinále si Třebíč poradila s druhým zástupcem Vysočiny, týmem Ježci Jihlava, také jasně 12:6. A svoji spanilou jízdu zakončili hráči Nuclears ve finále proti domácím Hrochům Brno rozdílovým výsledkem 13:3. Jména zástupců Třebíče vévodí i jednotlivým individuálním statistikám. Václav Novák byl navíc vyhlášen nejužitečnějším hráčem mistrovství, když své starty na pálce dokázal proměnit v 10 hitů a 15 stažených bodů, ke kterým přidal 16 vlastních doběhů! Hned 4 odpaly přitom dokázal poslat až za plot a symbolicky uzavřel také finálový zápas, když tříbodovým homerunem zvýšil vedení Třebíče na rozdílový výsledek a předčasně tak ukončil utkání.

Chválou na výkony svých svěřenců po mistrovství nešetřil trenér Nuclears U13 Pavel Jozek: „Tým prošel celým turnajem bez jediného erroru. Nadhazovači nás drželi v utkání a skvěle fungovala i pálka. Byla to pořádná jízda. Všechny soupeře jsme přestříleli a hned pětice našich hráčů se dostala mezi desítku nejlepších pálkařů turnaje!“

Ve stopách svých starších kamarádů kráčeli v Chocni na Českém baseballovém poháru pro oblast Moravy také mladší žáci do 8 let vedení Michaelou Hobzovou. Hned v úvodním duelu sice ještě těsně podlehli Hrochům Brno 8:10, ale pak už sbírali jen samá vítězství. V základní skupině vyhráli nad Draky Brno 12:5, domácí Chocní 16:8 a Hipposem Brno 11:4. V semifinále si Třebíč poradila s Technikou Brno 8:3 a ve finále oplatila Hrochům Brno porážku ze základní skupiny výsledkem 6:4. Nejužitečnějším hráčem turnaje byl vyhlášený hráč Nuclears David Caha.

 

Text k foto tisk_U13_tym: Titul mistrů České republiky v baseballu vybojoval o víkendu tým mladších kadetů Třebíče Nuclears. V horní řadě zleva: asistent trenéra Roman Veselý, hráči Alexandr Černoch, Ondřej Krátký, David Jílek, Vojtěch Příhoda, Daniel Dobeš, Václav Novák, Martin Michal, Alex Veselý, Jan Novák a hlavní trenér Pavel Jozek. Ve spodní řadě zleva klečí hráči: Adam Venhoda, Mikuláš Balog, Adrian Bátora, Jakub Svoboda, Dominik Kliner, David Sobotka, Robin Karpíšek a Vojtěch Pekárek.

Foto: Tomáš Kliner

 

Text k foto tisk_U8_tym: Mladší žáci do 8 let Třebíče Nuclears vybojovali zlato v Českém baseballovém poháru pro oblast Moravy. Na snímku v zadní řadě zleva: asistenti trenéra Kateřina Kuchaříková a Tomáš Tretera, hlavní trenérka Michaela Hobzová a asistentka Adriana Eliášová. Stojící hráči zleva: Jakub Sobotka, Michal Tretera, Miroslav Kubík, David Caha, Vojtěch Kazda, Martin Solař. Klečící hráči zleva: Matyáš Forman, Nela Sojková, Jiří Barták, Mikuláš Dokulil, Lukáš Holuša, Ivan Vrána s Vanessa Kazdová.

Foto: Tomáš Forman

 

Text k foto tisk_Vaclav_Novak_plus_tym: Tým mladších kadetů Třebíče čeká u domácí mety na autora tříbodového homerunu Václava Nováka, kterým hráči Nuclears navýšili své vedení na 13:3 a finále mistrovství ČR tak mohlo být ukončeno rozdílovým výsledkem.

Foto: Tomáš Kliner

 

Text k foto tisk_Vaclav_Novak: Václav Novák z Třebíče předváděl na českém šampionátu impozantní výkony na pálce a po zásluze byl vyhlášen nejužitečnějším hráčem turnaje.

Foto: Tomáš Kliner

Přílohy
Aktualita neobsahuje žádné přílohy
Web odkazy
Aktualita nemá žádný webový odkaz
Související aktuality
Aktualita není svázana s žádnou další aktualitou
Související galerie
Aktualita není svázana s žádnou fotogalerií
Související zápasy
Aktualita není svázana s žádným zápasem
created by | TOPlist