Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Baseballisté obsadili třebíčskou radnici

autor: Robert | datum: 24.10.2023 | Kategorie: Všechny kategorie

Do posledního místa obsadili úspěšní baseballisté Nuclears zasedací místnost třebíčské radnice. Letošní mistry ČR a vítěze nejvýznamnějších republikových turnajů v mládežnických kategoriích zde přijalo vedení města v čele se starostou Pavlem Pacalem.

Ten měl možnost společně s místostarosty Milošem Hrůzou, Pavlem Janatou a Pavlem Fraňkem probrat s mladými sportovci a jejich trenéry letošní skvělé výsledky. Poděkování za výbornou reprezentaci města se dostalo hned čtyřem kategoriím Nuclears.

Mladší žáci do 8 let vyhráli Český baseballový pohár pro oblast Moravy a na FirstCupu, největším turnaji hráčů této kategorie v Evropě, dominovali v dovednostních soutěžích a obsadili druhou příčku na turnaji. Titul mistrů České republiky vybojovali starší žáci do 11 let, mladší kadeti do 13 let a junioři, kteří vyhráli Extraligu hráčů do 21 let. Mladší kadeti navíc ke zlatu z republikového mistrovství přidali ještě vítězství na Českém baseballovém poháru pro oblast Moravy.

Velké poděkování ale směřovalo i na druhou stranu. Předseda Třebíč Nuclears Jan Urbánek poděkoval za všechny členy a příznivce klubu vedení města za dlouhodobou podporu. „Bez vaší přízně a podpory bychom nikdy tak skvělých výsledků nedosáhli. Velký podíl na tom má i skvělé zázemí v podobě stadionu, který patří městu a my máme tu čest jej provozovat.“ Shrnul Urbánek význam podpory radnice směrem ke sportu, který je jedním z nejúspěšnějších ve městě.

Sportovní areál Na Hvězdě je nejen domovským místem hráčů Nuclears, ale letos se stal také součástí nejvýznamnější baseballové akce na starém kontinentu. Starosta Pavel Pacal v této souvislosti tlumočil pořadatelům z třebíčského klubu poděkování WBSC Europe a České baseballové asociace za perfektní zabezpečení a organizaci. „Jsme hrdí, že se město Třebíč stalo součástí tak významné a výborně hodnocené sportovní akce. Hostit takové týmy, jako je Itálie nebo vicemistry Evropy z Velké Británie, bylo svátkem i pro všechny fanoušky.“ Řekl Pavel Pacal k pořadatelství jedné z největších sportovních akcí letošního roku na Vysočině a ve městě Třebíči.

 

Text k foto: Hned čtyři kategorie mládežnických týmů baseballového klubu Nuclears přijal na radnici starosta Třebíče Pavel Pacal a všichni místostarostové jako poděkování za vzornou reprezentaci města. Prostory velké zasedací místnosti obsadili letošní vítězové mistrovství České republiky a baseballových pohárů do posledního místa.

Foto: Robert Vávra

Přílohy
Aktualita neobsahuje žádné přílohy
Web odkazy
Aktualita nemá žádný webový odkaz
Související aktuality
Aktualita není svázana s žádnou další aktualitou
Související galerie
Související zápasy
Aktualita není svázana s žádným zápasem
created by | TOPlist