Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Seznam partnerů

Generální partner

TOMI stavebniny, s.r.o.
www: http://www.tomistavebniny.cz/

TOMI stavebniny, sídlící v bývalém areálu PSJ, patří v dnešní době mezi nejvýznamnější prodejce stavebních materiálů v regionu. Nabízejí široký sortiment materiálů, nářadí a pomůcek pro stavbu. Čeká na Vás pestrá nabídka stavebních materiálů pro stavbu a zateplování, velký výběr betonové dlažby a betonových prvků pro terénní úpravy, široký sortiment pracovního nářadí a pracovních pomůcek a hlavně příjemný a ochotný kolektiv zaměstnanců. Součástí stavebnin je jediné míchací centrum omítek WEBER na Třebíčsku, kde Vám na speciálním stroji namíchají pastovité omítky pro Váš dům. V areálu stavebnin je též možno najít největší výstavku betonových prvků BETON BROŽ na Vysočině.

ČEZ
www: http://www.cez.cz

ČEZ, a. s. je dominantní výrobce elektřiny v Česku a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje dalších 120 společností. V rámci této skupiny ČEZ vyrábí, distribuuje a prodává elektřinu také v Polsku a několika balkánských státech.

Hlavní partneři

město Třebíč
www: http://www.trebic.cz

Třebíč je město s rozšířenou působností, nacházející se na západě Moravy, v jihovýchodní části kraje Vysočina, a je po Jihlavě jeho druhým největším městem.

Partneři

kraj Vysočina
www: http://www.kr-vysocina.cz/

Kraj Vysočina podpořil naše mládežnická družstva z grantového programu - Sportujeme 2020. Bav se baseballem - program pro děti od 5 let Kraj Vysočina je samosprávný kraj v České republice ležící na pomezí Čech a Moravy. Je složen ze tří okresů Jihomoravského kraje, okresu Havlíčkův Brod z Východočeského kraje a okresu Pelhřimov z Jihočeského kraje.

Karel Doležal - Řeznictví a uzenářství Stařeč

Výroba a prodej masných výrobků. Naše řeznictví nabízí tradiční uzenářské speciality (např. Stařečské koleno) kvalitní maso a masné výrobky.

Park v.o.s.
www: http://www.parkcz.cz/

PARK – sadovnické a krajinářské úpravy již od roku 1990, kdy byla založena, pečuje o zeleň, v zimě pak uklízí sníh a sype chodníky a parkoviště. Náš tým tvoří 25 kmenových zaměstnanců, kteří svému oboru rozumějí a mají bohaté praktické zkušenosti. V závislosti na sezóně angažujeme další pracovníky, abychom byli schopni uspokojit všechny potřeby vás – našich klientů.

Zempron s.r.o.
www: http://www.zempron.cz/

Firma se zabývá nákupem a prodejem zemědělských produktů. Krmného a potravinářského obilí, sladovnického ječmene, žlutého i zeleného hrachu, kukuřice, máku a jiných komodit.

AVE CZ odpadové hospodářství, s. r. o.
www: http://www.avecz.cz

Společnost se zabývá komunálními službami, službami pro průmyslové podniky, sanací starých ekologických zátěží a facility managementem.

AUTO Šafránek, s.r.o.
www: http://www.fiat-autosafranek.cz/

Prodej, leasing, servis osobních i užitkových vozů značky Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Dodge, Jeep, Chrysler. Prodej originálních náhradních dílů Mopar. Pozáruční servis automobilů i jiných značek. Provoz autobazaru a odtahové služby

Znovín Znojmo, a.s.
www: http://www.znovin.cz/

Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi. Filosofie společnosti je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Proto Znovínské vinařské portfolio uspokojí téměř všechny typy zákazníků.

Pletex s.r.o.
www: http://www.pletex.cz/cs/

Český výrobce pletených čepic, šál, čelenek, nákrčníky. Výroba na zakázku: sportovní čepice, klubové čepice, firemní čepice.

Hotel Atom s.r.o.
www: http://www.hotelatom.cz

Hotel ATOM Třebíč nabízí ubytování v několika kategoriích, které se od sebe liší vybavením i počtem lůžek. Najdete u nás vše od jednolůžkového pokoje až po nadstandardní apartmány.

YASHICA s.r.o.
www: http://www.yashica.cz/

YASHICA působí na českém trhu od roku 1992. Jestli vám náš název zní povědomě, máte u nás bod! Začínali jsme jako generální zastoupení značky kvalitních japonských fotoaparátů Yashica pro Česko-Slovensko. Postupně jsme svou činnost rozšiřovali o grafické studio a další služby a stali jsme se plnohodnotnou full service reklamní agenturou. Jsme hrdí na to, že pracujeme pro klíčové značky na českém trhu. Ale i přesto všechno pamatujeme na skromné začátky a volíme osobní přístup ke každému z našich partnerů bez ohledu na to, zda se jedná o velkou kampaň nebo o malý lokální byznys. Náš tým pracuje na řešeních, která jsou založená na poznání chování spotřebitele, na výzkumu nových trendů v marketingu, silném kreativním řešení a kvalitním produkčním zázemí.

Pojisteni-firmy.cz
www: http://pojisteni-firmy.cz/

Získáte nejen kvalitní pojištění, ale i služby v oblasti pojištění a likvidace škod. Naším cílem je důsledně hájit Vaše zájmy a pečovat o Vaše pojištění. Nabízíme pojistné produkty na míru klientů. Každý pojistný program je přizpůsobený oboru, ve kterém firma působí, a zohledňuje konkrétní potřeby a požadavky firmy. Vzhledem k dlouholetému působení v oboru máme zkušenosti s širokým spektrem oborů. Vždy je vypracována individuální nabídka dle potřeb firem. Produkty jsou vhodné nejen pro malé a střední podnikatele, ale i pro velké nadnárodní společnosti. Široký rozsah pojištění je vždy připravený dle přání klienta.

Hotel Alfa
www: http://www.kozlovnaalfa.cz/

Ubytování nabízíme v komfortně vybavených pokojích se samostatnou koupelnou, WC a televizí. V celém prostoru kozlovny je Vám k dispozici beplatné wi-fi připojení a bezplatné parkování před restaurací. Kozlovna v Třebíči, kozlovna Alfa se nachází na okraji města Třebíč, které je známé svými historickými památkami zapsanými v Seznamu světového, kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Huhtamaki Česká republika a. s.
www: http://www.huhtamaki.com/

Zabývá se výrobou a dodávkou obalů pro potravinářský a spotřební průmysl s využitím technologie zpracování recyklovaného papíru.

Brabec velkoobchod s.r.o.
www: http://www.napojebrabec.cz/

VO PAVEL BRABEC je rodinná firma založená v roce 1991 jako sdružení fyzických osob. Hlavní sídlo a sklad se nachází v Třebíči. Nabízíme alkoholické a nealkoholické nápoje, tabákové výrobky, drogistické zboží, potraviny. Jsme specialisté na prodej sudových a lahvových piv. Přímo zastupujeme zhruba 30 tuzemských i zahraničních pivovarů.

Relative design s.r.o.
www: http://www.relativedesign.cz/

Relative design byl založen v roce 1998 webdesignerem Milanem Chromým a grafikem Janem Donée jako čistě kreativni studio. S přibývající prací k sobě přizvali ke spolupráci (1999) významneho grafika a výtvarníka Jakuba Požára, který pracím dodal kvalitu a prestiž (2001). V roce 2002 došlo ke tranformaci studia na fullservisovou reklamní agenturu přichodem Kamila Černého a Michala Syrového. A tak v roce 2006 přišla na svět nová reklamní agentura Relative design s.r.o. Relative design denně řeší nejrůznější strategie, připravují reklamní materiály a pomáhají dalším firmám nejen z regionu, ale z celé republiky, růst a být vidět. Stejně jako radí svým klientům, že v jednoduchosti je síla, rozhodla se upravit svůj název na Relative. Relative symbolizuje příbuznost a my jako agentura chceme být součástí vaší firemní rodiny.

Petr - ponožky
www: http://www.petrjerabek.cz

Eshop, e-shop, výroba, prodej, ponožky, zboží, textil, pánské, dámské, dětské, sportovní, vycházkové, kotníčkové.

APIS PRESS, s.r.o.
www: http://www.tisknise.cz/

Jsme specialisté na ofsetový, malonákladový a velkoplošný tisk Naše portfolio ale zahrnuje i další reklamní a propagační činnost… …autoplachty, backlity, bannery s oky, barkety, bigboardy, billboardy, brožury, bulletiny, certifikáty, časopisy, desky s chlopněmi, display systémy, dopisní papíry, etikety, frontlity, kalendáře stolní, kapesní, nástěnné, Kappa desky, katalogy, knihy, krabičky, kupóny, letáky, meshe, noviny, novoročenky, plakáty, plexi, podlahové a pultové samolepky, pohlednice, POS a POP materiály, poukazy, pozvánky, programy, pronájem reklamní plochy, prospekty, PVC desky, rollupy, samolepky papírové, PVC, PES, PET, samopropisovací tiskopisy, sborníky, síťoviny, stoppery, svatební, promoční a narozeninová oznámení, světelné reklamy, panely a konstrukce, tašky papírové, LDPE, HDPE, visačky, vizitky, vlajkoviny, vstupenky, vyřezáváné plastické 3D nápisy, woblery, zpravodaje …

S.O.K. stavební, s.r.o.
www: http://www.sok.cz/

S.O.K. stavební, s.r.o. je moderní stavební společnost, která byla založena v roce 1991 v Třebíči. Mezi hlavní činnosti společnosti patří výstavba kompletních zemědělských a průmyslových staveb, výroba a montáž ocelových konstrukcí, výroba prefabrikovaných prvků do zemědělství. Dále se zabývá výstavbou montovaných rodinných i bytových domů v rámci celé České republiky. Je to stabilní společnost s pevným postavením na trhu a dobrou pověstí nejen v České Republice, ale i na Slovensku. V současné době zaměstnává více než 220 pracovníků. Neustále roste a vyvíjí se.

Barvy-laky Růžička
www: http://www.barvylakyruzicka.cz/

Tradiční třebíčská prodejna Barvy Laky Růžička nabízí ve velkorysém prostoru kompletní sortiment interiérových a fasádních barev; syntetických a vodou ředitelných emailů; laků, olejů, vosků a lazur na dřevo; tenkovrstvých a mozaikových omítek. Odborný personál vám ochotně poradí i s výběrem malířských a lakýrnických potřeb.

Nadace ČEZ Podpora regionů
www: http://www.nadacecez.cz

Nadace ČEZ, jejímž nejvýznamnějším dárcem je společnost ČEZ, a. s.

MANN+HUMMEL
www: https://www.mann-hummel.com/cs/mh-cz/home/

Na území České republiky zastupují MANN+HUMMEL Group tři společnosti. Dvě z nich sídlí v Nové Vsi na Třebíčsku: MANN+HUMMEL (CZ) s.r.o. a MANN+HUMMEL Service s.r.o. a zaměstnávají téměř 1200 zaměstnanců.

Labyrint Třebíč
www: http://www.labyrint-trebic.cz

Rodinný zábavní park Labyrint se nachází v bývalé sýpce v zámeckém parku Zámku a Basiliky sv. Prokopa (památka UNESCO). Nabízí návštěvníkům vyžití ve dnech: ÚT - PÁ: 14 - 19 hodin, SO - NE - svátky: 10 - 19 hodin v atrakcích umístěných v 5 podlažích. Jsou to např.: velký labyrint se skluzavkami a tobogánem, bodyzorbing, víceúčelové hřiště, batolecí koutek (pro děti do 3 let), airhockey, houpací a lezecké sítě. K vybavení patří i rychlé občerstvení a relaxační zóny. Nabízíme: rodinné oslavy, firemní akce, teambuildingy, příměstské tábory, večery pro dospělé, přenocování dětí, animační programy. Labyrint provozuje firma EPE Trio, s.r.o.

FLOTILA.CZ
www: http://flotila.cz/

Jsme specialisté na * Flotilové pojištění aut * Likvidace pojistných událostí * Nadstandardní asistenční služby * Odtahy nepojízdných i havarovaných vozidel * Zajistíme náhradní vozidla (autopůjčovna) * Zajistíme dlouhodobý i krátkodobý pronájem vozidel * Zajistíme financování flotil

Tipafrost, a.s.
www: http://www.tipafrost.com/cz/

TIPAFROST, a.s. je jedním z největších a nejvýznamnějších výrobců mražených krémů (zmrzliny) v České republice. Svoji činnost zahájila již v roce 1992, kdy si zakladatelé společnosti TIPAFROST, a.s. řekli, že výroba lahodného osvěžení v podobě zmrzliny, která je vhodná pro celoroční konzumaci, je ta pravá podnikatelská aktivita, které se chtějí věnovat. Od té doby, a tehdejšího prvního výrobku nanuku na dřívku, závod prodělal mnoho změn, jak stavebních, tak především technických a technologických, které z něj dnes činí jednoho z největších a nejvýznamnějších výrobců mražených krémů (zmrzliny) v České republice.

Mediální partneři

Horácké noviny
www: http://www.hornov.cz/
Třebíčský zpravodaj
www: http://www.trebicsky-zpravodaj.cz/
Český rozhlas Region
www: http://www.rozhlas.cz/vysocina/portal/
Jak se stát partnerem

Chcete svoji firmu spojit s naším klubem a zviditelnit na

  • klubových akcích
  • materiálech
  • webu
  • dresu
  • hřišti

Nebo máte jiné požadavky?

Více se dozvíte v části "Možnosti spolupráce"

created by | TOPlist