Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Seznam partnerů

Generální partner

TOMIreko, a. s.
www: https://www.tomireko.cz/

TOMIreko je stavební firma zabývající se nejen realizací díla, ale také kompletními službami spojenými s přípravou. Nabízí návrh technického řešení, projektovou dokumentaci, zajištění stavebního povolení, kompletní rozpočet stavebních prací a vlastní realizaci díla. Mezi hlavní činnosti firmy patří zateplení a sanace panelových domů, přístavba železobetonových lodžií, obnova a rekonstrukce památek, vodohospodářské stavby, novostavby a rekonstrukce, stavby občanské vybavenosti a zpevněné plochy. Firma disponuje zkušeným týmem vlastních pracovníků a rozsáhlým strojovým parkem. Zakázky realizuje nejen v kraji Vysočina, ale také po celé České republice.

Hlavní partneři

Národní sportovní agentura
www: https://nsa.gov.cz/

Sportovní klub Třebíč Nuclears z.s. byl podpořen z programu NSA MŮJ KLUB v roce 2021,2022,2023.

město Třebíč
www: http://www.trebic.cz

Třebíč je město s rozšířenou působností, nacházející se na západě Moravy, v jihovýchodní části kraje Vysočina, a je po Jihlavě jeho druhým největším městem.

Kraj Vysočina
www: http://www.kr-vysocina.cz/

Kraj Vysočina podpořil naše mládežnická družstva z grantového programu - CELOROČNÍ AKTIVITY MLÁDEŽE 2023. Bav se baseballem - program pro mládež. Kraj Vysočina je samosprávný kraj v České republice ležící na pomezí Čech a Moravy. Je složen ze tří okresů Jihomoravského kraje, okresu Havlíčkův Brod z Východočeského kraje a okresu Pelhřimov z Jihočeského kraje.

Partneři

Nadace ČEZ Podpora regionů
www: http://www.nadacecez.cz

Nadace ČEZ podpořila v roce 2023 projekt „Materiální podpora mládežnických družstev NUCLEARS 2023“ v grantovém řízení Podpora regionů. Projekt obsahoval nákup nadhazovacího stroje a baseballových pálek.

Hotel Kocour
www: https://www.hotelkocour.cz/

Butikový hotel a stylová restaurace s krásným dvorem v historickém domě z 16.století v třebíčské Židovské čtvrti zapsané v UNESCO.

First Fashion, VARET TRADE s.r.o.
www: https://firstfashion.cz/

Obchod s módou pro ženy, které se rády pěkně a kvalitně oblékají. Nabízíme klasické oblečení, módu pro volný čas, vysoce módní a trendy značkové oblečení.

Šudoma
www: https://sudoma.cz/

Koncesionář Peugeot. Prodej nových, předváděcích vozidel a ojetých vozů všech značek, autorizovaný servis, prodej originálních dílů a příslušenství, centrum užitkových vozů, odtahová služba, půjčovna osobních a užitkových vozidel, financování. Prodej motocyklů Peugeot Scooters. Jsme jeden z dealerů značky Peugeot s největšími skladovými zásobami nových a ojetých vozů se čtyřmi pobočkami v ČR. Na trhu působíme již od roku 1996.

Karel Doležal - Řeznictví a uzenářství Stařeč

Výroba a prodej masných výrobků. Naše řeznictví nabízí tradiční uzenářské speciality (např. Stařečské koleno) kvalitní maso a masné výrobky.

Česká Whisky
www: https://www.ceskawhisky.cz/

Jsme český výrobce, který se specializuje na výrobu whisky. Vše děláme bez ústupků na kvalitě. Každému sudu věnuje náš master distiller náležitou péči. Všechny láhve ručně stáčíme i uzavíráme. Chuť naší whisky oceňuje odborná i laická veřejnost. Právě na chuti je náš příběh postaven. Nemusíte být znalec, abyste poznal, že jde o mimořádné pití.

Park v.o.s.
www: http://www.parkcz.cz/

PARK – sadovnické a krajinářské úpravy již od roku 1990, kdy byla založena, pečuje o zeleň, v zimě pak uklízí sníh a sype chodníky a parkoviště. Náš tým tvoří 25 kmenových zaměstnanců, kteří svému oboru rozumějí a mají bohaté praktické zkušenosti. V závislosti na sezóně angažujeme další pracovníky, abychom byli schopni uspokojit všechny potřeby vás – našich klientů.

Zempron s.r.o.
www: http://www.zempron.cz/

Firma se zabývá nákupem a prodejem zemědělských produktů. Krmného a potravinářského obilí, sladovnického ječmene, žlutého i zeleného hrachu, kukuřice, máku a jiných komodit.

TBG Vysočina
www: https://www.transportbeton.cz/tbg-vysocina-s-r-o.html

TBG VYSOČINA s.r.o., která vznikla v roce 1997 jako dceřiná společnost TBG BETONMIX a.s., provozuje betonárny v Třebíči a Moravských Budějovicích. V rámci regionu se dodávkami široké škály vyráběných druhů betonů a speciálních směsí dlouhodobě podílí na realizaci velkých i menších staveb. Díky širokému zázemí holdingu Českomoravský beton (člen skupiny Heidelberg Materials), jehož je součástí, reaguje na nejnovější trendy ve stavebnictví a je špičkou ve svém oboru.

AVE CZ odpadové hospodářství, s. r. o.
www: http://www.avecz.cz

Společnost se zabývá komunálními službami, službami pro průmyslové podniky, sanací starých ekologických zátěží a facility managementem.

Tipafrost, a.s.
www: http://www.tipafrost.com/cz/

TIPAFROST, a.s. je jedním z největších a nejvýznamnějších výrobců mražených krémů (zmrzliny) v České republice. Svoji činnost zahájila již v roce 1992, kdy si zakladatelé společnosti TIPAFROST, a.s. řekli, že výroba lahodného osvěžení v podobě zmrzliny, která je vhodná pro celoroční konzumaci, je ta pravá podnikatelská aktivita, které se chtějí věnovat. Od té doby, a tehdejšího prvního výrobku nanuku na dřívku, závod prodělal mnoho změn, jak stavebních, tak především technických a technologických, které z něj dnes činí jednoho z největších a nejvýznamnějších výrobců mražených krémů (zmrzliny) v České republice.

Znovín Znojmo, a.s.
www: http://www.znovin.cz/

Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi. Filosofie společnosti je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Proto Znovínské vinařské portfolio uspokojí téměř všechny typy zákazníků.

Pletex s.r.o.
www: http://www.pletex.cz/cs/

Český výrobce pletených čepic, šál, čelenek, nákrčníky. Výroba na zakázku: sportovní čepice, klubové čepice, firemní čepice.

Hotel Atom s.r.o.
www: http://www.hotelatom.cz

Hotel ATOM Třebíč nabízí ubytování v několika kategoriích, které se od sebe liší vybavením i počtem lůžek. Najdete u nás vše od jednolůžkového pokoje až po nadstandardní apartmány.

YASHICA s.r.o.
www: http://www.yashica.cz/

YASHICA působí na českém trhu od roku 1992. Jestli vám náš název zní povědomě, máte u nás bod! Začínali jsme jako generální zastoupení značky kvalitních japonských fotoaparátů Yashica pro Česko-Slovensko. Postupně jsme svou činnost rozšiřovali o grafické studio a další služby a stali jsme se plnohodnotnou full service reklamní agenturou. Jsme hrdí na to, že pracujeme pro klíčové značky na českém trhu. Ale i přesto všechno pamatujeme na skromné začátky a volíme osobní přístup ke každému z našich partnerů bez ohledu na to, zda se jedná o velkou kampaň nebo o malý lokální byznys. Náš tým pracuje na řešeních, která jsou založená na poznání chování spotřebitele, na výzkumu nových trendů v marketingu, silném kreativním řešení a kvalitním produkčním zázemí.

Hotel Alfa
www: http://www.kozlovnaalfa.cz/

Ubytování nabízíme v komfortně vybavených pokojích se samostatnou koupelnou, WC a televizí. V celém prostoru kozlovny je Vám k dispozici beplatné wi-fi připojení a bezplatné parkování před restaurací. Kozlovna v Třebíči, kozlovna Alfa se nachází na okraji města Třebíč, které je známé svými historickými památkami zapsanými v Seznamu světového, kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Huhtamaki Česká republika a. s.
www: http://www.huhtamaki.com/

Zabývá se výrobou a dodávkou obalů pro potravinářský a spotřební průmysl s využitím technologie zpracování recyklovaného papíru.

Petr - ponožky
www: http://www.petrjerabek.cz

Eshop, e-shop, výroba, prodej, ponožky, zboží, textil, pánské, dámské, dětské, sportovní, vycházkové, kotníčkové.

APIS PRESS, s.r.o.
www: http://www.tisknise.cz/

Jsme specialisté na ofsetový, malonákladový a velkoplošný tisk Naše portfolio ale zahrnuje i další reklamní a propagační činnost… …autoplachty, backlity, bannery s oky, barkety, bigboardy, billboardy, brožury, bulletiny, certifikáty, časopisy, desky s chlopněmi, display systémy, dopisní papíry, etikety, frontlity, kalendáře stolní, kapesní, nástěnné, Kappa desky, katalogy, knihy, krabičky, kupóny, letáky, meshe, noviny, novoročenky, plakáty, plexi, podlahové a pultové samolepky, pohlednice, POS a POP materiály, poukazy, pozvánky, programy, pronájem reklamní plochy, prospekty, PVC desky, rollupy, samolepky papírové, PVC, PES, PET, samopropisovací tiskopisy, sborníky, síťoviny, stoppery, svatební, promoční a narozeninová oznámení, světelné reklamy, panely a konstrukce, tašky papírové, LDPE, HDPE, visačky, vizitky, vlajkoviny, vstupenky, vyřezáváné plastické 3D nápisy, woblery, zpravodaje …

Barvy-laky Růžička
www: http://www.barvylakyruzicka.cz/

Tradiční třebíčská prodejna Barvy Laky Růžička nabízí ve velkorysém prostoru kompletní sortiment interiérových a fasádních barev; syntetických a vodou ředitelných emailů; laků, olejů, vosků a lazur na dřevo; tenkovrstvých a mozaikových omítek. Odborný personál vám ochotně poradí i s výběrem malířských a lakýrnických potřeb.

Labyrint Třebíč
www: http://www.labyrint-trebic.cz

Rodinný zábavní park Labyrint se nachází v bývalé sýpce v zámeckém parku Zámku a Basiliky sv. Prokopa (památka UNESCO). Nabízí návštěvníkům vyžití ve dnech: ÚT - PÁ: 14 - 19 hodin, SO - NE - svátky: 10 - 19 hodin v atrakcích umístěných v 5 podlažích. Jsou to např.: velký labyrint se skluzavkami a tobogánem, bodyzorbing, víceúčelové hřiště, batolecí koutek (pro děti do 3 let), airhockey, houpací a lezecké sítě. K vybavení patří i rychlé občerstvení a relaxační zóny. Nabízíme: rodinné oslavy, firemní akce, teambuildingy, příměstské tábory, večery pro dospělé, přenocování dětí, animační programy. Labyrint provozuje firma EPE Trio, s.r.o.

Mediální partneři

Horácké noviny
www: http://www.hornov.cz/
Třebíčský zpravodaj
www: http://www.trebicsky-zpravodaj.cz/
Český rozhlas Region
www: http://www.rozhlas.cz/vysocina/portal/
Jak se stát partnerem

Chcete svoji firmu spojit s naším klubem a zviditelnit na

  • klubových akcích
  • materiálech
  • webu
  • dresu
  • hřišti

Nebo máte jiné požadavky?

Více se dozvíte v části "Možnosti spolupráce"

created by | TOPlist