Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Seznam partnerů

Generální partner

ČEZ
www: http://www.cez.cz

ČEZ, a. s. je dominantní výrobce elektřiny v Česku a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje dalších 120 společností. V rámci této skupiny ČEZ vyrábí, distribuuje a prodává elektřinu také v Polsku a několika balkánských státech.

Hlavní partneři

TOMI stavebniny, s.r.o.
www: http://www.tomistavebniny.cz/

TOMI stavebniny, sídlící v bývalém areálu PSJ, patří v dnešní době mezi nejvýznamnější prodejce stavebních materiálů v regionu. Nabízejí široký sortiment materiálů, nářadí a pomůcek pro stavbu. Čeká na Vás pestrá nabídka stavebních materiálů pro stavbu a zateplování, velký výběr betonové dlažby a betonových prvků pro terénní úpravy, široký sortiment pracovního nářadí a pracovních pomůcek a hlavně příjemný a ochotný kolektiv zaměstnanců. Součástí stavebnin je jediné míchací centrum omítek WEBER na Třebíčsku, kde Vám na speciálním stroji namíchají pastovité omítky pro Váš dům. V areálu stavebnin je též možno najít největší výstavku betonových prvků BETON BROŽ na Vysočině.

město Třebíč
www: http://www.trebic.cz

Třebíč je město s rozšířenou působností, nacházející se na západě Moravy, v jihovýchodní části kraje Vysočina, a je po Jihlavě jeho druhým největším městem.

kraj Vysočina
www: http://www.kr-vysocina.cz/

Kraj Vysočina podpořil naše mládežnická družstva z grantového programu - Sportujeme 2018. Bav se baseballem - program pro děti od 5 let Kraj Vysočina je samosprávný kraj v České republice ležící na pomezí Čech a Moravy. Je složen ze tří okresů Jihomoravského kraje, okresu Havlíčkův Brod z Východočeského kraje a okresu Pelhřimov z Jihočeského kraje.

Partneři

Haus Spezi
www: http://www.hausspezi.cz/

Obchodní dům Haus Spezi se v létě 2014 přestěhoval do nových prostor! Nachází se v areálu největšího nákupního střediska v Třebíči a disponuje prodejní plochou cca 5.000 m2. Sortiment i uspořádání prodejny je zaměřené na hlavní témata: dům, zahrada, stavba a dílna. Otevírací doba je každý den v týdnu od 8 do 19 hodin (neděle 9-19 hodin). Samozřejmostí je velkorysá parkovací plocha pro zákazníky s možností přistavit nákupní vozík až k automobilu, a to včetně rezervovaných míst pro zdravotně hendikepované. Zákazník najde v prodejně skoro vše, co očekává od marketu pro kutily, zahrádkáře, stavebníky, ale i ty, co chtějí vybavit domácnost. Sortiment zboží se skládá z více jak třiceti tisíc položek z oblasti zahrady, ručního nářadí, elektro, sanity, stavebnin, dřeva, barev a laků, domácích potřeb, sezónního zboží či aktuálního akčního zboží. Haus Spezi klade důraz na spokojenost svých zákazníků a nabízí také služby např. míchání barev, výroba klíčů, rozvoz zboží, poradenství, zapůjčení přívěsného vozíku a další.

Karel Doležal - Řeznictví a uzenářství Stařeč

Výroba a prodej masných výrobků.

Park v.o.s.
www: http://www.parkcz.cz/

PARK – sadovnické a krajinářské úpravy již od roku 1990, kdy byla založena, pečuje o zeleň, v zimě pak uklízí sníh a sype chodníky a parkoviště. Náš tým tvoří 25 kmenových zaměstnanců, kteří svému oboru rozumějí a mají bohaté praktické zkušenosti. V závislosti na sezóně angažujeme další pracovníky, abychom byli schopni uspokojit všechny potřeby vás – našich klientů.

Zempron s.r.o.
www: http://www.zempron.cz/

Firma se zabývá nákupem a prodejem zemědělských produktů. Krmného a potravinářského obilí, sladovnického ječmene, žlutého i zeleného hrachu, kukuřice, máku a jiných komodit.

AVE CZ odpadové hospodářství, s. r. o.
www: http://www.avecz.cz

Společnost se zabývá komunálními službami, službami pro průmyslové podniky, sanací starých ekologických zátěží a facility managementem.

AUTO Šafránek, s.r.o.
www: http://www.fiat-autosafranek.cz/

Prodej, leasing, servis osobních i užitkových vozů značky Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Dodge, Jeep, Chrysler. Prodej originálních náhradních dílů Mopar. Pozáruční servis automobilů i jiných značek. Provoz autobazaru a odtahové služby

Pivovar Jihlava, a.s.
www: http://www.pivovar-jihlava.cz/

Ochutnejte piva z Pivovaru Jihlava. Původní receptury, prvotřídní ječmen, žatecký chmel a voda z vlastních pivovarských studní.

Znovín Znojmo, a.s.
www: http://www.znovin.cz/

Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi. Filosofie společnosti je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Proto Znovínské vinařské portfolio uspokojí téměř všechny typy zákazníků.

Pletex s.r.o.
www: http://www.pletex.cz/cs/

Český výrobce pletených čepic, šál, čelenek, nákrčníky. Výroba na zakázku: sportovní čepice, klubové čepice, firemní čepice.

Hotel Atom s.r.o.
www: http://www.hotelatom.cz

Hotel ATOM Třebíč nabízí ubytování v několika kategoriích, které se od sebe liší vybavením i počtem lůžek. Najdete u nás vše od jednolůžkového pokoje až po nadstandardní apartmány.

YASHICA s.r.o.
www: http://www.yashica.cz/

YASHICA působí na českém trhu od roku 1992. Jestli vám náš název zní povědomě, máte u nás bod! Začínali jsme jako generální zastoupení značky kvalitních japonských fotoaparátů Yashica pro Česko-Slovensko. Postupně jsme svou činnost rozšiřovali o grafické studio a další služby a stali jsme se plnohodnotnou full service reklamní agenturou. Jsme hrdí na to, že pracujeme pro klíčové značky na českém trhu. Ale i přesto všechno pamatujeme na skromné začátky a volíme osobní přístup ke každému z našich partnerů bez ohledu na to, zda se jedná o velkou kampaň nebo o malý lokální byznys. Náš tým pracuje na řešeních, která jsou založená na poznání chování spotřebitele, na výzkumu nových trendů v marketingu, silném kreativním řešení a kvalitním produkčním zázemí.

Pojisteni-firmy.cz
www: http://pojisteni-firmy.cz/

Získáte nejen kvalitní pojištění, ale i služby v oblasti pojištění a likvidace škod. Naším cílem je důsledně hájit Vaše zájmy a pečovat o Vaše pojištění. Nabízíme pojistné produkty na míru klientů. Každý pojistný program je přizpůsobený oboru, ve kterém firma působí, a zohledňuje konkrétní potřeby a požadavky firmy. Vzhledem k dlouholetému působení v oboru máme zkušenosti s širokým spektrem oborů. Vždy je vypracována individuální nabídka dle potřeb firem. Produkty jsou vhodné nejen pro malé a střední podnikatele, ale i pro velké nadnárodní společnosti. Široký rozsah pojištění je vždy připravený dle přání klienta.

Agentura Zájezdy.cz, a.s., cestovní agentura
www: http://zajezdy.cz

Prodej zájezdů CK Čedok, Exim Tours, Firo Tour, Fischer, Neckermann, Nev Dama, Pantour, Alexandria a zájezdů dalších CK. Nabídka dovolené do celého světa. Last Minute zájezdy denně aktualizujeme.

Hotel Alfa
www: http://www.kozlovnaalfa.cz/

Ubytování nabízíme v komfortně vybavených pokojích se samostatnou koupelnou, WC a televizí. V celém prostoru kozlovny je Vám k dispozici beplatné wi-fi připojení a bezplatné parkování před restaurací. Kozlovna v Třebíči, kozlovna Alfa se nachází na okraji města Třebíč, které je známé svými historickými památkami zapsanými v Seznamu světového, kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Huhtamaki Česká republika a. s.
www: http://www.huhtamaki.com/

Zabývá se výrobou a dodávkou obalů pro potravinářský a spotřební průmysl s využitím technologie zpracování recyklovaného papíru.

Brabec velkoobchod s.r.o.
www: http://www.napojebrabec.cz/

VO PAVEL BRABEC je rodinná firma založená v roce 1991 jako sdružení fyzických osob. Hlavní sídlo a sklad se nachází v Třebíči. Nabízíme alkoholické a nealkoholické nápoje, tabákové výrobky, drogistické zboží, potraviny. Jsme specialisté na prodej sudových a lahvových piv. Přímo zastupujeme zhruba 30 tuzemských i zahraničních pivovarů.

B TECHNIK s.r.o
www: http://btechnik.cz/

Poskytujeme kompletní řešení v oboru stlačený vzduch. Nabízíme kompresory pístové, šroubové a pneumatické nářadí. Prodej a servis čisticí a úklidové techniky. Prodáváme podlahové mycí stroje, tlakové mycí stroje. Racionalizace průmyslových a montážních technologií.

Relative design s.r.o.
www: http://www.relativedesign.cz/

Relative design byl založen v roce 1998 webdesignerem Milanem Chromým a grafikem Janem Donée jako čistě kreativni studio. S přibývající prací k sobě přizvali ke spolupráci (1999) významneho grafika a výtvarníka Jakuba Požára, který pracím dodal kvalitu a prestiž (2001). V roce 2002 došlo ke tranformaci studia na fullservisovou reklamní agenturu přichodem Kamila Černého a Michala Syrového. A tak v roce 2006 přišla na svět nová reklamní agentura Relative design s.r.o. Relative design denně řeší nejrůznější strategie, připravují reklamní materiály a pomáhají dalším firmám nejen z regionu, ale z celé republiky, růst a být vidět. Stejně jako radí svým klientům, že v jednoduchosti je síla, rozhodla se upravit svůj název na Relative. Relative symbolizuje příbuznost a my jako agentura chceme být součástí vaší firemní rodiny.

Petr - ponožky
www: http://www.petrjerabek.cz

Eshop, e-shop, výroba, prodej, ponožky, zboží, textil, pánské, dámské, dětské, sportovní, vycházkové, kotníčkové.

Unicode s.r.o.
www: http://www.unicodesys.cz/

Tisk samolepících etiket, snímání čárových kódů a etiketovací stroje

APIS PRESS, s.r.o.
www: http://www.tisknise.cz/

Jsme specialisté na ofsetový, malonákladový a velkoplošný tisk Naše portfolio ale zahrnuje i další reklamní a propagační činnost… …autoplachty, backlity, bannery s oky, barkety, bigboardy, billboardy, brožury, bulletiny, certifikáty, časopisy, desky s chlopněmi, display systémy, dopisní papíry, etikety, frontlity, kalendáře stolní, kapesní, nástěnné, Kappa desky, katalogy, knihy, krabičky, kupóny, letáky, meshe, noviny, novoročenky, plakáty, plexi, podlahové a pultové samolepky, pohlednice, POS a POP materiály, poukazy, pozvánky, programy, pronájem reklamní plochy, prospekty, PVC desky, rollupy, samolepky papírové, PVC, PES, PET, samopropisovací tiskopisy, sborníky, síťoviny, stoppery, svatební, promoční a narozeninová oznámení, světelné reklamy, panely a konstrukce, tašky papírové, LDPE, HDPE, visačky, vizitky, vlajkoviny, vstupenky, vyřezáváné plastické 3D nápisy, woblery, zpravodaje …

S.O.K. stavební, s.r.o.
www: http://www.sok.cz/

S.O.K. stavební, s.r.o. je moderní stavební společnost, která byla založena v roce 1991 v Třebíči. Mezi hlavní činnosti společnosti patří výstavba kompletních zemědělských a průmyslových staveb, výroba a montáž ocelových konstrukcí, výroba prefabrikovaných prvků do zemědělství. Dále se zabývá výstavbou montovaných rodinných i bytových domů v rámci celé České republiky. Je to stabilní společnost s pevným postavením na trhu a dobrou pověstí nejen v České Republice, ale i na Slovensku. V současné době zaměstnává více než 220 pracovníků. Neustále roste a vyvíjí se.

Barvy-laky Růžička
www: http://www.barvylakyruzicka.cz/

Tradiční třebíčská prodejna Barvy Laky Růžička nabízí ve velkorysém prostoru kompletní sortiment interiérových a fasádních barev; syntetických a vodou ředitelných emailů; laků, olejů, vosků a lazur na dřevo; tenkovrstvých a mozaikových omítek. Odborný personál vám ochotně poradí i s výběrem malířských a lakýrnických potřeb.

ALSO.CZ
www: http://www.also.cz

Nabízíme komplexní servis v oblasti pojištění firem, komplexní řešení škod a likvidace pojistných událostí. Poskytujeme pojištění movitých a nemovitých věcí, výrobních prostředků, zaměstnanců, havarijní pojištění a povinné ručení. Pojištění majetku, odpovědnosti podnikatelů a speciální pojištění.

Nadace ČEZ Podpora regionů
www: http://www.nadacecez.cz

Nadace ČEZ, jejímž nejvýznamnějším dárcem je společnost ČEZ, a. s.

MANN+HUMMEL
www: https://www.mann-hummel.com/cs/mh-cz/home/

Na území České republiky zastupují MANN+HUMMEL Group tři společnosti. Dvě z nich sídlí v Nové Vsi na Třebíčsku: MANN+HUMMEL (CZ) s.r.o. a MANN+HUMMEL Service s.r.o. a zaměstnávají téměř 1200 zaměstnanců.

Labyrint Třebíč
www: http://www.labyrint-trebic.cz

Rodinný zábavní park Labyrint se nachází v bývalé sýpce v zámeckém parku Zámku a Basiliky sv. Prokopa (památka UNESCO). Nabízí návštěvníkům vyžití ve dnech: ÚT - PÁ: 14 - 19 hodin, SO - NE - svátky: 10 - 19 hodin v atrakcích umístěných v 5 podlažích. Jsou to např.: velký labyrint se skluzavkami a tobogánem, bodyzorbing, víceúčelové hřiště, batolecí koutek (pro děti do 3 let), airhockey, houpací a lezecké sítě. K vybavení patří i rychlé občerstvení a relaxační zóny. Nabízíme: rodinné oslavy, firemní akce, teambuildingy, příměstské tábory, večery pro dospělé, přenocování dětí, animační programy. Labyrint provozuje firma EPE Trio, s.r.o.

Tipafrost, a.s.
www: http://www.tipafrost.com/cz/

TIPAFROST, a.s. je jedním z největších a nejvýznamnějších výrobců mražených krémů (zmrzliny) v České republice. Svoji činnost zahájila již v roce 1992, kdy si zakladatelé společnosti TIPAFROST, a.s. řekli, že výroba lahodného osvěžení v podobě zmrzliny, která je vhodná pro celoroční konzumaci, je ta pravá podnikatelská aktivita, které se chtějí věnovat. Od té doby, a tehdejšího prvního výrobku nanuku na dřívku, závod prodělal mnoho změn, jak stavebních, tak především technických a technologických, které z něj dnes činí jednoho z největších a nejvýznamnějších výrobců mražených krémů (zmrzliny) v České republice.

Česká pojišťovna - Pavel Jozek
www: http://ceska-pojistova.cz/

Najdeme ideální řešení pojištění majetku, vozidel a odpovědnosti pro Vaši firmu, společnost, občanské sdružení, nebo organizaci. Nabízím poradenství pro tyto produkty - pojištění odpovědnosti pro firmy, pojištění majetku pro firmy, pojištění motorových vozidel pro firmy, životní pojištění pro firmy, pojištění majetku, pojištění motorových vozidel, pojištění odpovědnosti za škodu, cestovní pojištění.

Mediální partneři

Hitrádio Vysočina
www: http://www.radiovysocina.cz/
Horácké noviny
www: http://www.hornov.cz/
Třebíčský zpravodaj
www: http://www.trebicsky-zpravodaj.cz/
Český rozhlas Region
www: http://www.rozhlas.cz/vysocina/portal/
Jak se stát partnerem

Chcete svoji firmu spojit s naším klubem a zviditelnit na

  • klubových akcích
  • materiálech
  • webu
  • dresu
  • hřišti

Nebo máte jiné požadavky?

Více se dozvíte v části "Možnosti spolupráce"

created by | TOPlist