Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

V neděli Na Hvězdě startuje Euro Baseball Tour

autor: Robert | datum: 05.08.2020 | Kategorie: Všechny kategorie

Druhý ročník Euro Baseball Tour (dále jen EBT) odstartuje slavnostním zahájením v neděli 9. srpna 2020 od 18:00 Na Hvězdě v Třebíči. „Do turnaje EBT se zapojí celkem 183 hráčů a 30 trenérů z 13 zemí.“ Říká k akci její hlavní organizátor Pavel Jozek.

Mladí hráči baseballu spolu budou trénovat a odehrají turnaje hned ve třech věkových kategorií. Do každého týmu si po šesti účastnících draftovali trenéři a zbytek jmen rozdělili organizátoři. V kategoriích do 13 a do 15 let bude startovat po šesti družstvech a nejmladší hráči do 11 let obsadili tři týmy.

Mezi trenéry se objeví řada zajímavých jmen včetně reprezentačních koučů a atraktivních zástupců ze zahraničí. „Hráčům se bude věnovat například Američan Jake Rabinovitz působící u českého národního týmu do 15 let, hlavní trenér žákovské reprezentace ČR Matouš Procházka nebo dlouholetý člen národních výběrů Jakub Sládek.“ Upřesňuje informace Pavel Jozek a k výčtu jmen dodává: „Chybět nebude ani řada mladých trenérů se zkušenostmi z mezinárodního baseballu. Ze zahraničních zástupců pak třeba Kubánec žijící v Rakousku Arian Quirantes nebo Victor Araya Lemaire z Holandska.“

Hráče i jejich rodiče z celé Evropy bude areál Na Hvězdě, město Třebíč a kraj Vysočina hostit po celý týden. Průběh turnaje a jednotlivých utkání budou moci příznivci baseballu sledovat prostřednictvím internetu a sociálních sítí. Z obou hřišť pak navíc poběží Live Stream. Více se zájemci můžou dozvědět například na webu http://eurobaseballtour.eu/

 

Text k foto: Prvního ročníku Euro Baseball Tour se loni v Třebíči účastnilo 77 registrovaných hráčů v sedmi týmech. Do druhého ročníku se přihlásilo 183 hráčů, kteří budou rozděleni do patnácti týmů.

Foto: Robert Vávra

Přílohy
Aktualita neobsahuje žádné přílohy
Web odkazy
Aktualita nemá žádný webový odkaz
Související aktuality
Aktualita není svázana s žádnou další aktualitou
Související galerie
Aktualita není svázana s žádnou fotogalerií
Související zápasy
Aktualita není svázana s žádným zápasem
created by | TOPlist