Nabídka pro uživatele

 • Přehled brigád
 • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Největší úspěchy

2023

 • historické vítězství v nejvyšší soutěži hráčů do 21 let vybojovali baseballisté Třebíče Nuclears, když před domácím publikem porazili Draky Brno 5:4 a vyhráli tak celou finálovou sérii 3:1 na zápasy.
 • mimořádně úspěšný víkend mají za sebou mladí baseballisté Třebíče Nuclears, kteří startovali na dvou vrcholných turnajích a z obou na Vysočinu dovezli zlato. mladší kadeti do 13 let vybojovali v Brně titul mistrů České republiky a mladší žáci do 8 let vyhráli v Chocni Český baseballový pohár pro oblast Moravy.
 • mladí baseballisté Třebíče Nuclears zakončili sezónu ziskem mistrovského titulu v kategorii starších žáků do 11 let. Domácí šampionát pořádaný v Brně opanovaly týmy z Vysočiny, když se ve vyrovnaném finále utkala Třebíč s Ježky Jihlava, které v rozhodující bitvě porazila 7:6.
 • jako pohádka se může zdát cesta českých baseballistů na největší turnaj World Baseball Classic (WBC). Už jen postupem z kvalifikace mezi nejlepší národní týmy složené téměř výhradně z profesionálů na sebe tým amatérů ze srdce Evropy strhl oprávněnou pozornost. V Japonsku pak byli čeští hráči, mezi kterými měla své čtyři zástupce i Třebíč, rovnocennými soupeři těm největším hvězdám. Malá země, velké sny - Česká republika završila čtvrtým místem ve skupině, což naší zemi zajistilo přímou účast i na dalším ročníku WBC v roce 2026. Především svojí bojovností si Češi získali respekt týmů a srdce fanoušků po celém světě. Není divu, že přenosy České televize trhaly rekordy a staly se nejsledovanějšími v celé historii vysílání baseballových zápasů u nás. Neuvěřitelnou atmosféru na zastřešeném stadionu Tokyo Dome s kapacitou 55 tisíc diváků si v národním dresu mohli užít i hráči z Vysočiny, které budete moci vídat už za pár dní v novém ročníku české Extraligy v týmu Třebíče Nuclears.
 • nejmladší hráči Třebíče Nuclears završili pohárový vrchol sezóny, když se v Brně stali celkově nejúspěšnějším týmem největšího turnaje pro děti do osmi let FirstCup. Zcela ovládli dovednostní soutěže Masters a turnajem ve zjednodušeném baseballu prošli až do finále. Na Vysočinu tak vezou zlatý pohár za první místo v Masters a trofej za druhé místo v turnaji.
 • dva zástupce bude mít letos baseballový klub Třebíč Nuclears na vrcholných turnajích organizace Little League v USA. S výběrem oblasti JIH postoupil na turnaj světové série Junior League Jakub Kliner a v softballové kategorii Senior League bude oblast Evropy a Afriky reprezentovat bývalá hráčka a současná trenérka třebíčského klubu Denisa Šustrová.
 • hned ve třech kategoriích se mladé naděje probojovaly až do finále a ke třem stříbrným medailím kategorií do deseti, třinácti a osmnácti let přidali ještě jedenáctiletí bronz.
 • trojice baseballistů Třebíče Nuclears Pavel Jozek jr., Filip Kollmann a Jan Bilíček (na snímku zleva) se podíleli na úspěchu českého národního týmu, který na Mistrovství světa hráčů do 18 let vybojoval skvělou devátou příčku.
 • další skvělé úspěchy si připsali mladí baseballisté klubu Třebíč Nuclears Jakub Kliner, Tomáš Venhoda a Tomáš Příhoda , když s týmem kadetské reprezentace ČR vybojovali bronz na mistrovství Evropy
 • hráč Dominik Kliner společně s dalším hráčem Třebíče Davidem Sobotkou vybojoval postup na Světovou sérii Little League v USA
 • hráči Třebíč zanechali na All Star Game výraznou stopu, poslední sedmá směna ale přinesla pořádné drama a u klíčových momentů byli hráči Třebíče Nuclears.. Nejužitečnějším hráčem baseballové All Star Game byl vyhlášený hráč Třebíče Nuclears Pavel Jozek junior. Ten svým životním zákrokem v zadním poli, kdy vyběhl těžký odpal a ve výskoku zachytil míč přímo do rukavice, ukončil zápas a sebral českému národnímu týmu vítězství.
 • baseballisté Třebíče Nuclears opanovali tradiční pražský turnaj Back2school, když dokázali vyhrát obě věkové kategorie U11 a U13, v nichž se tradičního klání na závěr prázdnin účastnili.
 • pořádáme Mistrovství Evropy Na Hvězdě, pět měst a šest stadionů bude od víkendu hostit nejvýznamnější sportovní akci tohoto roku. Celý baseballový svět upírá pozornost k České republice, kde se odehraje doposud největší šampionát starého kontinentu s šestnácti nejlepšími týmy. Fanoušci na Vysočině se můžou těšit na kolotoč utkání základní skupiny B a vybrané zápasy následujícího play-off.

2022

 • tým z Vysočiny vedený čtveřicí trenérů Standa Blaříček, Tomáš Svoboda, Michaela Hobzová a Adriana Eliášová prohrál jediné utkání v základní skupině a vybojoval na úplný závěr sezóny pro Třebíč titul mistrů České republiky v kategorii do devíti let
 • ve spanilou jízdu proměnily softbalistky České republiky svoji účast na mistrovství Evropy hráček do 15 let v nizozemském Enschede. Národní tým ani jednou nezaváhal a všech devět utkání dokázal vyhrát rozdílem. Zlatá medaile ze šampionátu putuje díky Denise Šustrové také na Vysočinu. Hráčka baseballového klubu Třebíč Nuclears ve finále ME stáhla svými odpaly dva z deseti doběhů českého týmu proti Itálii
 • výraznou stopu zanechávají mladí baseballisté klubu Třebíč Nuclears také na mezinárodní scéně. Alex Veselý, Daniel Dobeš a David Jílek vybojovali s českou reprezentací stříbrné medaile na mistrovství Evropy žáků. Dlouho přitom sahali po zlatu. Finále šampionátu proti Německu rozhodlo až třetí prodloužení a z těsného vítězství 10:9 se nakonec radoval šťastnější soupeř.
 • evropské stříbro získala Tereza Šustrová na baseballovém ME žen v Francii. Tereza byla oporou týmu na nadhozu a jejich pět odházených směn napomohlo týmu k postupu do finále proti domácí Francii.
 • hráč Tadeáš Kalčev získal s českou reprezentací do 18 let bronz na mistrovství Evropy
 • poprvé v historii zasáhli baseballisté Třebíče do nadstavbových bojů Extraligy o mistrovský titul. účast v Top 6 celkové páté místo v Extralize a semifinálová účast, vlastně druhé místo v Českém baseballovém poháru je úspěch. Jedná se o historicky nejlepší umístění áčka v nejvyšších českých soutěžích.
 • devátým místem na mistrovství světa hráčů do 12 let se mohou pochlubit Daniel Dobeš, David Jílek a Alex Veselý
 • mladší žáci Nuclears postoupili do finále největší akce pro děti do osmi let, hrané pod názvem First Cup a druhému místu ve zjednodušeném baseballu navíc přidali třetí příčku v dovednostních soutěžích Masters
 • po dvouleté covidové pauze se znovu uskutečnil největší evropský turnaj pro děti do desíti let ve zjednodušeném baseballu ? Superpohár. Mladí hráči Třebíče se opět dokázali prosadit a dominovali v dovednostních soutěžích Masters, což jim v součtu s pátou příčkou v turnaji vyneslo bronzové medaile za celkové třetí místo.
 • zkušenosti ze zámoří si dovezla také Kristýna Klára Kuchaříková, která absolvovala softballovou Junior World Series ve státě Washington
 • vítězství v Českém baseballovém poháru (ČBP) pro oblast Moravy v kategorii do devíti let a třetí místo na poháru hráčů do třinácti let si o víkendu připsali ke svým úspěchům mladí baseballisté Třebíče. Devítiletí zástupci Nuclears nenašli v domácím prostředí areálu Na Hvězdě přemožitele a jasně dominovali ve všech utkáních.
 • bronz a stříbro přivezli mladí baseballisté Třebíče Nuclears z tradičního mládežnického turnaje Back2School, který se koná na závěr prázdnin v Praze
 • pětice hráčů Nuclears - David Bílek, Tomáš Venhoda, Jiří Balvín, Tomáš Příhoda a Petr Urbánek, se s výběrem jižní Moravy probojovali v USA až do finále mezinárodní části světové série Junior League
 • kategorie třináctiletých získala v Brně bronzové medaile, po vyhrané základní skupině se dokázala prosadit v klíčovém čtvrtfinále. Na turnaji třináctky nestačily pouze na Draky Brno, kterým v semifinále podlehly 6:1
 • bronz a stříbro přivezli mladí baseballisté Třebíče Nuclears z tradičního mládežnického turnaje Back2School, který se koná na závěr prázdnin v Praze.

2021

 • zlaté medaile a titul mistrů ČR přidali na úplný závěr sezóny do své sbírky mladí baseballisté Třebíče,. Tým vedený hlavním trenérem Pavlem Jozkem společně s asistenty Roman Veselý a Tereza Šustrová v domácím prostředí opanovali republikový šampionát kategorie starších žáků do 11 let
 • na mistrovství Evropy kadetů do 15 let vybojovali zlato dva hráči klubu Třebíč Nuclears. S reprezentačním týmem České republiky vybojovali titul na šampionátu v Brně Jakub Čevela a Pavel Jozek junior.
 • stříbrné medaile z mistrovství České republiky dovezli na Vysočinu mladší kadeti do 13 let baseballového klubu Třebíč Nuclears. Svěřenci hlavního trenéra Pavla Jozka a asistenta Patrika Kadrnožky na šampionátu nestačili pouze na jediný tým.
 • stříbrné medaile získali na Českém baseballovém poháru pro oblast Moravy hráči kategorie do osmi let, svěřenci hlavního trenéra Petra Kuchaříka, jeho tým vedený společně s asistenty Michaela Hobzová a Stanislav Blažíček prošel bez jediného zaváhání až do finále
 • žákovská reprezentace ČR získala na ME v Belgii stříbrné medaile, klub Třebíč Nuclears reprezentoval náš odchovanec Jakub Kliner. Po čtyřech výhrách ve skupině a semifinálovém vítězství nad Nizozemskem znamenajícím postup na MS, podlehla reprezentace ve finále Itálii v nastavené směně.
 • suverénním způsobem prošli muži Třebíče nadstavbovou částí soutěže o extraligu a s deseti výhrami se stali jejími jasnými vítězi. Jako jediný tým v nadstavbě nepoznali hořkost porážky a diváci se tak mohou těšit na napínavé extraligové souboje i v příští sezóně, kdy bude nejvyšší soutěž hrát jen osm nejlepších českých celků oproti dosavadním deseti.
 • mladší kadeti do 13 let klubu Třebíč Nuclears vybojovali zlato na Českém baseballovém poháru U13 Morava pod vedením trenéra Pavla Jozka
 • tým kadetů do 15 let pod vedením trenéra Jana Gregora vybojoval na Českém baseballovém poháru U15 Morava stříbro a zajistil si tak přímý postup na mistrovství ČR.
 • stříbro na ČBP U11 Morava a přímý postup na mistrovství ČR vybojovali také starší žáci Nuclears pod vedením hlavního trenéra Pavla Jozka
 • muži B klubu Třebíč Nuclears zvítězili v regionální soutěži

2020

 • bronzovými medailemi z mistrovství České republiky zakončili baseballisté Třebíč Nuclears zkrácenou covidovou sezónu. Hlavní trenér Pavel Jozek přivedl tým v dohrávaném utkání k bronzu na MČR starších žáků do 11 let před domácím publikem. O šanci vybojovat lepší umístění připravil tým déšť a zrušené semifinále.
 • k bronzové medaili přivedla hlavní trenérka Míša Hobzová osmičky na vrcholném turnaji covidové sezóny. Z Českého baseballového poháru pro oblast Moravy si mladší žáci do 8 let přivezli medaile a pohár za třetí místo. Přitom byli jen krůček od postupu do finále.
 • muži bez zahraničních posil udrželi Extraligu, v anketě sportovce města Třebíč získali trofej za 3. místo v kategorii družstva dospělí, bronzové medaile z mistrovství ČR U11 dopomohla k druhému místu v anketě kategorie družstva mládež a mezinárodní letní liga Euro Baseball Tour konaná v Třebíči, byla zvolena nejlepší sportovní akcí roku 2020
 • rok 2020 byl značně ovlivněn pandemií COVID-19, významné klubové, republikové i mezinárodní akce se odložily, nebo zrušily
 • trenérským objevem ČR roku 2020 se stala Michaela Hobzová. Cena pro trenérský objev, ale vzhledem ke zrušení Horské kliniky v první polovině roku 2020 kvůli C-19 nebyla oficiálně předána

2019

 • bronzové medaile z mistrovství České republiky získali starší žáci do 11 let, kteří v domácím prostředí třebíčského areálu Na Hvězdě dokázali v souboji o třetí příčku porazit Sabat Praha pod vedením hlavního trenéra Jozefa Libiaka
 • náš odchovanec a největší talent Lukáš Hlouch se stal součástí mužské reprezentace ČR a předváděl výborné výkony na nadhozu během ME a kvalifikace na OH
 • náš odchovanec Pavel Peroutka jako jediný zástupce klubu Třebíč Nuclears v těžké konkurenci bojoval o medaile na ME U12 v Třebíči s největším favoritem s Italií, s nimiž Česká republika reprezentovala Evropu na Mistrovství světa v Tchaj-wanu
 • hned trojici hráčů měl klub Třebíč Nuclears na baseballové Světové sérii kategorie Intermediate v USA. Na hřiště v kalifornském Livermore vedla cesta týmu reprezentující Region Jih, který zahrnuje jižní Moravu a Vysočinu, přes vítězství v kvalifikaci ČR, dále kvalifikaci pro Evropu a Afriku. Trojice hráčů Pavel Jozek, Jan Bilíček a Adam Skála z Nuclears tak mohli změřit síly s nejlepšími baseballisty z celého světa a být u historického vítězství 11:1 nad regionem West USA v závěru turnaje.
 • bronzovou příčku v EXL získali junioři do osmnácti let, tým vedený trenérem Zdeňkem Kutílkem získal historicky čtvrtou klubovou medaili v kategorii do 18 let
 • tři hráči a jeden trenér Nuclears byly pozváni na MLB Elite Camp London 2019, kempu se zúčastnil Mark Krejčiřík, Lukáš Hlouch, Lukáš Smejkal a trenér Jan Gregor

2018

 • mladší žáci do 9 let získali pod vedením hlavního trenéra Petra Kuchaříka stříbrné medaile z mistrovství České republiky ve společné soutěži baseballové a softballové asociace, které se účastnilo více jak 50 týmů!
 • bronz z mistrovství České republiky starších žáků do 11 let vybojoval v domácím prostředí hlavní trenér Štěpán Chytka se svými svěřenci
 • Lukáš Hlouch, nar. 12.12.2000 byl pro své výkony na nadhozu v Extralize povolán mužské reprezentace ČR a podal výborný výkony v holandském Hoofddorpu na turnaji Super Six, ve stejné sezóně získal bronzovou medaili na ME U18 v italském Grossetu
 • stříbrnou příčku na ČBP v Praze získali junioři do osmnácti let, tým vedený trenérem Zdeňkem Kutílkem získal historicky třetí klubovou medaili v kategorii do 18 let
 • stříbro z ČBP Moravy získala kategorie hráčů do osmi let Na Hvězdě pod vedením hlavní trenérky Michaely Hobzové
 • stříbrnou příčku na ČBP v Praze získala kategorie třináctiletých pod vedením trenéra Pavla Jozka
 • starší žáci do 11 let pod vedením hlavního trenéra Štěpána Chytky získal třetí místo na Českém baseballovém poháru
 • bronz z ČBP přivezla kategorie hráčů do deseti let pod vedením trenéra Jozefa Libiaka z podzimního coach-pitchového turnaje v Hluboké nad Vltavou

2017

 • zlaté medaile z MČR se podařilo vybojovat mladým hráčům Nuclears v kategorii do 11 let, tým vedený hlavním trenérem Štěpánem Chytkou s asistenty Pavlem Jozkem a Miroslavem Křivánkem během závěrečného turnaje Final Four nenašel přemožitele
 • televizní zápas v živý přenos ze stadionu Na Hvězdě na ČT4 sport, utkání Třebíč Nuclears v. Draci Brno bylo vyhlášeno jako akce roku města Třebíče
 • starší kadeti do patnácti let vybojovali na MČR v Blansku po skvělých výkonech 3. místo, bronz získávají pod vedením hlavního trenéra Radima Novotného, za vydatné pomoci asistentů Dominik Doležal a Martin Mazura
 • třetí bronzovou příčku na MČR v domácím prostředí získali junioři do osmnácti let. Tým vedený trenérem Pavlem Jozkem získal teprve druhou historickou klubovou medaili v kategorii do 18 let
 • hned pět hráčů klubu Třebíč Nuclears, jmenovitě Jan Urbánek, Adam Skála, Jan Klee, Antonín Novák a Adam Veselý získalo bronzové medaile na ME U12 v Utrechtu
 • zlaté medaile z Českého baseballového poháru dovezli na Vysočinu starší žáci klubu Třebíč Nuclears v kategorii do 11 let, trenéři Štěpán Chytka, Miroslav Křivánek, Pavel Jozek a Petr Kuchařík
 • zlaté medaile z mezinárodního turnaje BACK2SCHOO v Praze získala kategorie do jedenácti let pod vedením trenérské trojice Štěpán Chytka, Pavel Jozek, Miroslav Křivánek a Petr Kuchařík
 • bez jediného zaváhání prošli mladší žáci Třebíče Nuclears Českým baseballovým pohárem pro děti do devíti let na Moravě, tým vedl Jozef Libiak s asistenta Adam Vávra a Petr Kuchařík
 • zlaté medaile a cenné zkušenosti z letního mezinárodního turnaje dvanáctiletých v Itálii, přivezli hráči do jedenácti let z Rimini pod vedením dvojice trenérů Pavel Jozek a Petr Kuchařík
 • stříbro na Českém baseballovém poháru získala v Praze na Eagles kategorie třináctiletých pod vedením trenérů Michaela Hobzová, Zdeněk Kutílek a Martina Hánová, Třebíč byla Hrochům v boji o zlato víc než zdatným soupeřem a ke zlatu měla stejně blízko jako nakonec šťastnější soupeř Hroši Brno

2016

 • baseballisté Třebíče vybojovali postup do Extraligy, dlouhodobý cíl klubu se tak hráčům áčka povedlo splnit v roce, kdy Nuclears slaví 30 let baseballu v Třebíči, muži Nuclears nadělili svým příznivcům postup do nejvyšší české soutěže pod vedením dvojice trenérů Jan Gregor a Pavel Jozek
 • mladí baseballisté Třebíče ovládli největší turnaj pro děti do deseti let v Evropě pod vedením trenérské čtveřice Pavel Jozek, Štěpán Chytka, Miroslav Křivánek a Petr Kuchařík. Na SuperCupu, který hostil areál Tempo Praha, dokázali zvítězit v konkurenci dvaceti čtyř nejlepších českých týmů včetně osmi zahraničních. A to jak v turnaji hraném zjednodušenou variantou baseballu, kdy hráčům nadhazuje jejich trenér Pavel Jozek, tak v dovednostních soutěžích Masters. Finálový duel se Sant Boi Barcelona můžete shlédnout ze záznamu na televizní stanici ČT Sport!
 • zlaté medaile se podařilo o víkendu vybojovat mladým hráčům Nuclears v kategorii do 11 let pod vedením trenéra Mariana Krásného, když během závěrečného turnaje Final Four nenašli přemožitele.
 • stříbro na mistrovství republiky získala v domácím prostředí kategorie třináctiletých pod vedením trenéra Mariana Krásného, Třebíč byla Drakům v boji o titul víc než zdatným soupeřem a ke zlatu měla stejně blízko jako nakonec šťastnější soupeř
 • juniorští baseballisté Třebíč Nuclears obhájili třetí místo v Extralize U21, když o víkendu před domácím publikem zakončili zápasovou sérii s Kotlářkou Praha vítězstvím 5:4 pod vedením trenéra Jana Gregora. Třebíč sice ještě v poslední směně prohrávala 2:4, ale v dohrávce zápasu se mladíkům podařilo vyrovnat a následně doběhnout pro rozhodující bod.
 • zlaté medaile z Českého baseballového poháru (ČBP) přidali do své sbírky cenných kovů kadeti do 15 let pod vedením trenéra Jana Gregora. V dohrávce zápasu, který byl v Praze přerušen pro bouřku, totiž porazili Hrochy Brno.
 • z Českého baseballového poháru (ČBP) přidali mladí hráči Třebíče do své sbírky stříbro, svěřenci Mariana Krasneho těsně prohráli v samotném závěru finále ČBP kategorie do 11 let s Draky Brno
 • stříbro z Českého baseballového poháru získala kategorie hráčů do devíti let Na Hvězdě pod vedením trenérů Milan Koki a Aleš Bílek. Ve finále coach-pitchového turnaje na sebe narazili domácí Nuclears a Draci Brno, ještě před dohrávkou páté směny byl stav nerozhodný 10:10
 • vítězstvím v dovednostních soutěžích Masters a druhým místem v turnaji zakončili mladší žáci do desíti let své účinkování na víkendovém Stříbrném Superpoháru na Pipas v Brně pod vedením čtveřice trenérů Pavel Jozek, Štěpán Chytka, Miroslav Křivánek a Petr Kuchařík.
 • stříbrná medaile z ČBP putuje z Ostravy na Vysočinu, junioři do osmnácti let vedeni trenérem Janem Gregorem podlehli domácím ve finálovém utkání

2015

 • zlato ve své kategorii vybojovali v domácím prostředí starší žáci do jedenácti let hrající baseball, když vyhráli MČR U11, tým vedl hlavní trenér Marian Krásný a asistent Jan Urbánek
 • stříbro v druhé nejvyšší soutěži v Českomoravské baseballové lize získali muži pod vedením hlavního trenéra Pavla Jozka a asistenta Jana Gregora. Tým vyhrál celou základní část soutěže, ale nepodařilo se splnit cíl sezóny , postup do EXL. Přesto se jedná o největší úspěch mužské kategorie v celé historii klubu
 • stříbro přivezli mladší žáci do devíti let z Hluboké nad Vltavou, suverénně prošli celým Českým baseballovým pohárem U9 v coach ballu, až ve finále těsné podlehli Drakům Brno 5:4, kategorii vedla skupina trenérů Michaela Hobzová, Pavel Jozek, Petr Kuchařík, Milan Koki, Aleš Bílek
 • třetí bronzovou příčku na MČR v Praze získali mladší kadeti do třinácti let, pod vedením dvojice trenérů asistent Ondřej Čordáš a hlavní trenér Marian Krásný
 • stejně jako v předchozím roce, disponují třetí bronzovou příčkou z MČR kadeti do patnácti let vedeni trenérem Janem Gregorem
 • junioři do jednadvaceti let vybojovali bronzovou medaili v Extralize U21 pod vedením trenéra Jana Gregora
 • šest hráčů klubu Třebíč Nuclears se zůčastnilo Junior League v USA (Patrik Kadrnožka, Mark Krejčiřík, Kryštof Hrůza, Lukáš Hlouch, Robin Vávra a Martin Švihálek
 • zlato ve své kategorii vybojovali v Brně starší kadeti do patnácti let, bez jediné porážky prošli Českým baseballovým pohárem kadetů, vedeni trenérem Janem Gregorem, , tato kategorie také obsadila první místo v soutěži JMOP
 • stříbro získali mladší žáci do devíti let v Českém baseballovém poháru mladších žáků U9 (Morava), vedeni trenéry Michaela Hobzová, Pavel Jozek, Petr Kuchařík, Milan Koki, Aleš Bílek
 • stříbrná medaile z ČBP putuje na Vysočinu, starší žáci do jedenácti let vedeni trenérem Marianem Krásným podlehli Eagles ve finálovém utkání
 • kategorie do jedenácti let vyhrála v dovednostních soutěžích SuperCupu, celkově obsadila v tomto turnaji druhé místo a z jarního ČBP přivezla druhé místo
 • kategorii do devíti let obsadila ve všech soutěžích druhé místo, druhé místo ČBP na Moravě, druhé místo v JMOP a druhé místo v republikovém ČBP
 • jako vůbec první tým si mladí hráči Třebíče Nuclears zajistili účast na velkém mezinárodním baseballovém turnaji Supercup 2016, a to vítězstvím v takzvaném Zetku. Legendární turnaj, který nese název podle místa konání ? pavilonu Zet na brněnském výstavišti, se třebíčským hráčům podařilo vyhrát poprvé v historii.
 • druhá nejmladší kategorie Nuclears do osmi let získala dělené první místo v JMOP
 • nejmladší kategorie Nuclears do sedmi let získala první místo v soutěži na Vysočině a druhé místo v JMOP

2014

 • zlatá medaile z MČR putuje na Vysočinu, mladší kadeti do čtrnácti let vedeni trenérskou dvojicí Jan Gregor a Marián Krásný porazili ve finále svého jediného přemožitele ze základní skupiny Kotlářku Praha
 • stříbrnou medaili z Final Four MČR získali starší žáci Nuclears vedeni trenéry Marian Krasný a Ondřej Čordáš
 • stříbrnou medaili z MČR získali mladší žáci do deseti let pod vedením trenéra Radima Novotného, ve finále těsné podlehli Drakům Brno 3:2 stejně jako v základní skupině
 • stříbro přivezli mladší žáci do osmi let z Prahy vedeni trenérem Pavlem Jozkem, když suverénně prošli celým Českým baseballovým pohárem U8 a přemožitele potkali až ve finále
 • třetí bronzovou příčkou z MČR zopakovali starší kadeti do šestnácti let vedeni trenérem Janem Gregorem doposud nejlepší umístění Třebíče v této věkové kategorii
 • zlatou medaili získali nejmladší osmiletí baseballisté Třebíče v Šumperku na ČBP Morava 2014 v t-ballu pod vedením hlavního trenéra Pavla Jozka
 • stříbrná medaile z ČBP putuje na Vysočinu, starší žáci do dvanácti let vedeni trenérem Marianem Krásným prošli suverénně celým turnajem až do finále, kde narazili na svého tradičního rivala Draky Brno.
 • zlatou medaili získali nejmladší osmiletí baseballisté Třebíče ve finále Winterleague 2014 v t-ballu pod vedením hlavního trenéra Pavla Jozka
 • zlatou medaili získali desetiletí baseballisté Třebíče ve finále Winterleague 2014 v coach-ballu pod vedením hlavního trenéra Radima Novotného
 • bronzovou medaili si vybojovali mladší kadeti na Českém baseballovém pohárů pořádaném JMOP, hráči pod vedením trenéra Jana Gregora zaváhali v turnaji pouze v semifinále
 • desetiletí hráči vybojovali zlato v Masters soutěžích na největším evropském turnaji Super Cup, pod vedením trenéra Radima Novotného v turnaji obsadili celkové čtvrté místo

2013

 • zlato ve své kategorii vybojovali v domácím prostředí mladší žáci do osmi let hrající tzv. t-ball, když vyhráli Český pohár U8 pod vedením trenéra Jana Urbánka
 • stříbro z mistrovství České republiky i Českého baseballového poháru (ČBP) dovezli svěřenci Mariána Krásného starší žáci do 12 let
 • muži vybojovali pod vedením trenéra Pavla Jozka třetí místo v Českomoravské lize a probojovali se do baráže o EXL, v přímém souboji proti Hrochům o nejvyšší českou soutěž podlehli soupeři
 • ve všech mládežnických kategoriích se Třebíč vešla mezi čtyři nejlepší celky, což je obrovský úspěch. Těsně pod stupni vítězů letos skončili mladší žáci do 10 let hrající Coach-Ball
 • bronzem z domácího šampionátu pak dokompletovali sbírku medailí Nuclears mladší kadeti, kterým patří společně s trenérem Janem Gregorem také druhé místo v ČBP
 • hráči Nuclears se dostali na mistrovství světa žáků a účastnili se světové série Little League a Junior League v USA

2012

 • v domácím prostředí získali mladší žáci do desíti let titul vicemistra ČR pod vedením hlavního trenéra Briana Smitha a asistenta Petra Tomana
 • starší žáci nastoupili pod vedením Mariána Krásného ve finálových zápasech Českého baseballového poháru i Mistrovství České republiky, kde je v cestě za zlatem zastavil soupeř
 • cenné medaile vybojovali nejmenší, když v Poháru mladších žáků do osmi let v T-ballu získali bronz a vyhráli turnaj divize Morava společně s trenérem Janem Urbánkem
 • stříbro z Českého baseballového poháru pak přivezli mladší kadeti, svěřenci Jana Gregora
 • herní posun zaznamenali po letech i muži pod vedením prvního nového zahraničního trenéra Briana Smitha (USA), když se probojovali až do semifinále Českomoravské ligy
 • čtveřice hráčů se vybojovala zlaté medaile na ME žáků a zastoupení jsme měli i v realizačním týmu zlatého ''nároďáku''
 • vůbec poprvé si Třebíč vybojovala účast na Mistrovstvích ČR ve všech mládežnických kategoriích od žáčků po starší kadety
 • klubu byl propůjčen Českou baseballovou asociací titul ''Mládežnický superklub ČBA'' za výbornou práci s mládeží
 • kadeti vyhráli mezinárodní turnaj VINDI ISO-SPORT 2012 ve městě Varaždin

2011

 • dne 21.5.2011 proběhlo slavnostní otevření nového stadionu Na Hvězdě, kde jsme pořádali své první ME do 15 let v Třebíči
 • svěřenci trenéra Mariána Krásného, starší žáci Nuclears do dvanácti let získali titul Mistra ČR a obsadili druhé místo v Českém baseballovém poháru
 • mladší žáci do deseti let získali titul vicemistra ČR v coach-ballu a druhé místo na nově vznikajícím největším Evropském t-ballovém turnaji na Superpoháru pod vedením dvojice trenérek Michaela Hobzová a Adriana Eliášová
 • junioři do devatenácti let vybojovali v domácím prostředí bronzovou medaili na MČR pod vedením trenéra Pavla Jozka
 • t-ballové družstvo do osmi let obsadilo třetí místo v turnaji nejmladších na Moravě pod vedením trenérské dvojice Vladimír Halámek - Jan Urbánek

2010

 • starší žáci Nuclears do dvanácti let získali bronz na MČR pod vedením trenéra Mariána Krásného
 • mladší žáci do deseti let získali druhé místo v t-ballu na ZLATÉM SUPERPOHÁRU a 3. místo na MČR v t-ballu pod vedením trenérek Lenky Pantůčkové a Kláry Cabejškové
 • starší kadeti vybojovali postup na MČR pod vedením trenéra Pavla Jozka, kde skončili na posledním místě

2009

 • mladšíí žáci Nuclears do deseti let získali stříbro na MČR pod vedením trenérek Lenky Pantůčkové a Kláry Cabejškové
 • starší kadeti vybojovali postup na MČR pod vedením trenéra Pavla Jozka, kde skončili na posledním místě
 • mladší žáci do osmi let získali 1. místo v JMOP
 • hráč klubu Třebíč Nuclears Ivan Hamža a trenér nadhazovačů Pavel Jozek se zúčastnili MS U16 na Taiwanu
 • hráči Michal Pantůček a Lukáš Lazar společně s trenérem klubu Třebíč Nuclears Pavlem Jozkem získali bronz na ME U15 v Brně
 • mladší žáci do deseti let získali 3. místo v JMOP
 • klub získal ve čtenářské anketě titul NEJLEPŠÍ SPORTOVNÍ KOLEKTIV

2008

 • v Itálii na Mistrovství Evropy do patnácti let získal bronzovou medaili hráč Nuclears Ivan Hamža a trenér nadhazovačů Pavel Jozek
 • mladší kadeti vybojovali 3. místo v Jihomoravském oblastním přeboru, také postup na MČR a zde se umístili na pátém místě pod vedením trenéra Jana Urbánka
 • starší kadeti vybojovali 3. místo v Jihomoravském oblastním přeboru, postup na MČR a zde se umístili na sedmém místě pod vedením trenéra Pavla Jozka

2006

 • zlatou medaili získal na Mistrovství Evropy U12 v Hluboké nad Vltavou hráč klubu Třebíč Nuclears Lukáš Lazar

2005

 • náš odchovanec Pavel Jozek v té době působící v Brně, se zúčastnil s mužskou reprezentací ČR Mistrovství světa v Holandsku, jako nadhazovač podal skvělý výkon a zasáhl do utkání proti USA, Japonsku a Nikaragui

2001

 • muži zakončili sezónu třetím místem v Moravské baseballové lize
 • muži získali 2. místo na tradičním turnaji POSLEDNÍ HOMERUN v Praze

2000

 • muži Třebíč Nuclears vyhrály Moravskou baseballovou ligu, v semifinále porazili Bongo Liberec 3:1 na utkání (14:4. 15:5, 2:12, 16:2) a v přímém postupu do Extraligy podlehly složenému týmu z Podkrkonoší s názvem Rýchory

1999

 • muži Třebíč Nuclears zakončili Moravskou baseballovou ligu na druhém místě, v play-off o Extraligu prohráli v semifinále nad týmem Orlice Choceň

1997

 • junioři získali 2. místo na MČR pod vedením trenéra Pavla Svobody
 • muži končí Moravskou baseballovou ligu na 3. místě a hrají nadstavbovou soutěž o extraligu pod vedeném trenéra Pavla Svobody

1996

 • klubu plní všechny tři cíle, muži postupují do Moravské baseballové ligy, junioři prohrají až ve finále Mistrovství ČR v Praze a buduje se první vlastní hřiště u rybníka Zámiš
 • mezi významné události klubu patří zájezd do Haarlemu v Nizozemí, kde porážíme i americké výběry a Jan Urbánek je vyhlášen nejlepším pálkařem turnaje

1995

 • kadeti vyhrávají Oblastní přebor JM a vybojovali 3.místo na Mistrovství ČR v Lounech pod vedeném trenéra Pavla Svobody

1992

 • družstvo pod názvem Pauls Rascals získalo v roce 1992 mistrovský titul Přeborník žáků ČSFR pod vedením trenéra Pavla Svobody
 • softbalové družstvo žen i nadále vládlo na Moravě

1991

 • softballové družstvo žen pod vedením trenéra Romana Burdy získalo 5. místo na ČSFR a nepostoupilo do semifinále z důvodu nešťastné prohry s výběrem Košic, třebíčské ženy vládly na Moravě softballu a ve stejném roce vyhrály i v té době prestižní turnaj v Blučině
 • softballové družstvo juniorek získalo 2. místo na Poháru dorostenek ČSFR pod vedením Romana Burdy
created by | TOPlist