Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Nábor - Bav se hrou, vyzkoušej baseball

Baseball je druhý nejpopulárnější sport na světě. Jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Více informací o přihlášení se do klubu se dozvíte v části Pro nové členy.

Aktuality

23.01.2018 | Nominace na Trenérský objev roku 2017

Na víkendové Horské baseballové klinice v Jeseníkách vyhlásila ČBA výsledky trenérských anket. Do nejužšího výběru nominovaných se dostal v kategorii Trenérský objev roku také Štěpán Chytka z NUCLEARS TŘEBÍČ, který dokázal se svým týmem vybojovat jak vítězství v Českém baseballovém poháru, tak mistrovský titul. Cenu nakonec získal Pavel Budsky, který patří k ikonám českého baseballu, ale na poli trenérském je nováčkem. Vítězi i všem nominovaným gratulujeme. Dostat se mezi trojici nejlepších je vynikající úspěch!

02.01.2018 | Podpořte baseball v anketě Sportovec města Třebíče!

Hned v šesti kategoriích můžete podpořit zástupce klubu Nuclears ve veřejné části ankety Sportovec města Třebíče 2017. Svůj hlas můžete dát prostřednictvím formuláře na webové stránce města http://trebic.cz/sportovec%2Dtrebice%2D2017/d-34928 , a to nejpozději do pátku 19. ledna 2017.     Zde vám přinášíme přehled nominovaných s výčtem dosažených úspěchů v uplynulé sezóně. Za svoji celoroční práci si naše hlasy zaslouží! Co říkáte? Předem děkujeme za podporu!   Kategorie jednotlivci dospělí   Lukáš Hlouch, nar. 2000 – jeden z nejmladších nadhazovačů v baseballové Extralize. Svými výkony v nejvyšší české soutěži si už ve svých 16 letech řekl o místo v širší reprezentaci národního týmu ČR mužů. Na podzim se s českým národním týmem zúčastnil přípravného kempu v USA.     Kategorie družstva dospělí   Tým mužů Třebíč Nuclears – finalisté Českého baseballového poháru, v němž před televizními kamerami těsně podlehli jednadvacetinásobným mistrům ČR Drakům Brno 2:3. Jako nováček míchali pořadím Extraligy a příslušnost v české nejvyšší soutěži vybojovali i pro příští sezónu.     Kategorie jednotlivci mládež   Adam Veselý, nar. 2005 – nadhazovač české reprezentace žáků do 12 let a týmu mladších kadetů Třebíč Nuclears do 13 let. Na mistrovství světa žáků 2017 na Tchaj-wanu se podle statistik dostal mezi TOP 10 nejlepších nadhazovačů.     Kategorie družstva mládež   Tým starších žáků Třebíč Nuclears – mistři České republiky v baseballu pro rok 2017 a vítězové Českého baseballového poháru 2017       Kategorie trenéři   Štěpán Chytka, nar. 2001 – jako hlavní trenér dovedl v roce 2017 tým starších žáků Třebíč Nuclears k ceněmému double, když po vítězství v Českém baseballovém poháru vybojoval se svými hráči i titul mistrů České republiky..     Kategorie sportovní akce roku   Finále Českého baseballového poháru mužů Třebíč Nuclears vs. Draci Brno, 19.7.2017, baseballový areál Na Hvězdě v Třebíči – hned sedm kamer České televize snímalo přímý přenos z finále Českého baseballového poháru, ve kterém nováček Extraligy Nuclears Třebíč vyzval historicky nejúspěšnější tým České republiky – Draky Brno. Před domácím publikem držela Třebíč s jasným favoritem krok a nakonec podlehla jen těsně 2:3.   Odkaz na článek o finále ČBP na oficiálních stránkách České baseballové asociace: https://extraliga.baseball.cz/clanek-5533/draci-brno-ovladli-posestnacte-cesky-baseballovy-pohar   Kompletní záznam TV vysílání finále ČBP na ČT4 Sport: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10153044498-baseball/317297374000004-trebic-nuclears-draci-brno  

SportBar Na Hvězdě

Sportbar Na Hvězdě je moderní příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením, s dětským koutkem. Samozřejmostí je možnost sledovat TV přenosy.

Bohatý výběr jídel a pití doplňuje každodenní menu. Sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí.

Sportovní stadión

Dne 21.5.2011 se podařilo díky snahy vedení klubu, dotací z MŠMT, města Třebíč a Kraje Vysočina otevřít nové sportoviště v lokalitě Horka Domky.

Součástí sportovního komplexu je baseballové hřiště světové úrovně, in-line a běžecká dráha (464m), multifunkční aréna (streetball, hokej, ...), lanová pyramida, venkovní posilovna, velké dětské hřiště, skate park.

created by | TOPlist