Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Nábor - Bav se hrou, vyzkoušej baseball

Baseball je druhý nejpopulárnější sport na světě. Jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Více informací o přihlášení se do klubu se dozvíte v části Pro nové členy.

KAMERA ONLINE

Aktuality

05.12.2023 | Bruslení na třebíčské Hvězdě startuje

V pátek 8. prosince v 8:00 hodin se otevře další sezóna bruslení pro veřejnost na umělé ledové ploše ve sportovním areálu Na Hvězdě v Třebíči. K dispozici pak bude každý den v rozepsaných blocích, jejichž přehled najdou zájemci na webové stránce areálu www.na-hvezde.cz/rezervace/. Ceny zůstaly stejné jako loni. Jeden blok bruslení pro veřejnost vyjde na 70 Kč. Při zakoupení permanentky na 10 bloků bruslení vyjde každý jen na 50 Kč. Ledovou plochu o rozměrech 20 x 40 metrů si můžete také pronajmout jen pro sebe za 2 500 Kč na hodinu. Tuto možnost si oblíbily především skupiny kamarádů, kteří si chodí zahrát hokej, a firmy pro bruslení svých zaměstnanců. Klub dokáže reagovat i na zvláštní poptávky pronájmu mimo běžný rozpis bruslení. Speciální zvýhodněná nabídka je opět k dispozici pro školy. Těm jsou vyhrazené dlouhé bloky ve všední dny dopoledne, kdy platí cena 30 Kč za osobu nebo 900 Kč za hodinu pronájmu celého kluziště. „Ledová plocha každoročně láká také náhodné návštěvníky Třebíče. I na ty jsme připraveni a máme pro ně k dispozici brusle ve všech velikostech, které si můžou zapůjčit za symbolickou stokorunu na jeden blok bruslení a vratnou kauci 300 Kč.“ Říká Jan Urbánek, předseda baseballového klubu Třebíč Nuclears. „Ojedinělou atmosféru venkovního bruslení dotváří i možnost občerstvení přímo u ledové plochy. Vůně vánočního punče už neodmyslitelně patří k příjemnému času strávenému v areálu. Zvláštní kouzlo pak nabízí večerní bruslení pod umělým osvětlením.“ Doplňuje Urbánek informace k provozu oblíbené ledové plochy.   Text k foto: Mrazivé počasí posledních dnů umožnilo baseballistům připravit oblíbenou venkovní ledovou plochu. Bruslení v třebíčském sportovním areálu Na Hvězdě se pro veřejnost otevře už tento pátek 8. prosince 2023.

26.10.2023 | Vyhlášení nejlepších hráčů 2023

Tradiční vyhlášení nejlepších hráčů v mládežnických kategoriích udělalo definitivní tečku za nejúspěšnější sezónou (2023) klubu Třebíč Nuclears. Ti nejmladší z přípravek dostali od svých trenérů všichni medaile pro nejužitečnější hráče za svoji snahu během tréninků. Od kategorie mladších žáků do 9 let se předávaly zlaté sošky pro nejlepší hráče. Zlaté medaile také dodatečně dostali mistři České republiky z kategorie U13. Pro všechny pak byly opět připraveny klubové zimní čepice od dlouholetého partnera třebíčského baseballu - firmy Pletex. Trofeje hráčům předával také trenér A týmu mužů a reprezentační nadhazovač Jeff Barto, jehož výkony v národním dresu jsme mohli sledovat během televizních přenosů na World Baseball Classic v Tokiu a na mistrovství Evropy. Jeffova kartička s jeho podpisem se stala pro mladé baseballové naděje Nuclears další cennou trofejí. V jednotlivých kategoriích byli vyhlášeni tito hráči: Přípravka, U7 a U8 - všichni dostali medaili pro nejužitečnějšího hráče. U9 – nováček roku Barbora ŠirokáU9 – skokan roku František WeignerU9 – nejlepší hráč obrany Daniel HotovýU9 – nejlepší pálkař Viktor VránaU9 – nejužitečnější hráč David CahaU10 – nováček roku František WeignerU10 – skokan roku David ProkešU10 – nejlepší hráč obrany Tobiáš CahaU10 – nejlepší pálkař Lev ProcházkaU10 – nejužitečnější hráč Stanislav BlažíčekU11 – skokan roku Stanislav BlažíčekU11 – nejlepší hráč obrany Dominik KlinerU11 – nejlepší pálkař David ProkešU11 – nejlepší nadhazovač Adrian BátoraU11 – nejužitečnější hráč Mikuláš BalogU13 – nejlepší hráč obrany David JílekU13 – nejlepší pálkař Vojtěch PříhodaU13 – skokan roku Jakub SvobodaU13 – nejlepší nadhazovač Veselý AlexU13 – nejužitečnější hráč Václav NovákU15 – nejlepší hráč obrany Jiří BalvínU15 – nejlepší pálkař Šimon BalogU15 – skokan roku Vojtěch MíšenskýU15 – nejlepší nadhazovač Tomáš PříhodaU15 – nejužitečnější hráč Jakub KlinerEXL U18 – nejlepší hráč obrany Ben RůžičkaEXL U18 – nejlepší pálkař Jan BilíčekEXL U18 – skokan roku Maxim SamsonEXL U18 – nejlepší nadhazovač Adam VeselýEXL U18 – nejužitečnější hráč Vojtěch ŠabackýEXL U21 – nejlepší hráč obrany Mario MiklovičEXL U21 – nejlepší pálkař Pavel JozekEXL U21 – skokan roku Ladislav DohnalEXL U21 – nejlepší nadhazovač Filip KollmannEXL U21 – nejužitečnější hráč Jan Urbánek Snímky z vyhlášení najdete ve fotogalerii na klubovém webu: http://www.nuclears.cz/demo/photoGallery.php?photoGalleryId=3744 Foto: Robert Vávra

SportBar Na Hvězdě

Sportbar Na Hvězdě je moderní příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením, s dětským koutkem. Samozřejmostí je možnost sledovat TV přenosy.

Bohatý výběr jídel a pití doplňuje každodenní menu. Sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí.

Sportovní stadión

Dne 21.5.2011 se podařilo díky snahy vedení klubu, dotací z MŠMT, města Třebíč a Kraje Vysočina otevřít nové sportoviště v lokalitě Horka Domky.

Součástí sportovního komplexu je baseballové hřiště světové úrovně, in-line a běžecká dráha (464m), multifunkční aréna (streetball, hokej, ...), lanová pyramida, venkovní posilovna, velké dětské hřiště, skate park.

created by | TOPlist