Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Nábor - Bav se hrou, vyzkoušej baseball

Baseball je druhý nejpopulárnější sport na světě. Jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Více informací o přihlášení se do klubu se dozvíte v části Pro nové členy.

KAMERA ONLINE

Aktuality

15.09.2020 | Baseballisté slaví další postup na MČR

Mladší kadeti do 13 let jsou další kategorií klubu Třebíč Nuclears, která si vybojovala postup na baseballové mistrovství České republiky (MČR). Kvalifikaci tým odehrál v domácím prostředí a do finále postoupil bez jediné porážky. V základní skupině Třebíč porazila Ježky Jihlava 17:1 a Olympii Blansko 18:6. V semifinále si Nuclears poradili s Arrows Ostrava 15:3 a do závěrečného utkání o přímý postup na šampionát nastoupili dle předpokladů proti Drakům Brno. „Finále se pro nás vyvíjelo dobře. Bohužel jsme ale soupeře nechali, aby se po našich zbytečných chybách opět zvedl do závěrečného tlaku.“ Říká trenér kadetů Pavel Jozek. Draci tak při dvou autech a dvou strajcích dokázali odpalem za plot utkání na poslední chvíli vyrovnat. V nastavené směně se brněnskému celku dařilo lépe a vybojoval si tak přímý postup na MČR. Hráče Nuclears tak čekalo ještě jedno utkání o postup, a to proti druhému celku z české části kvalifikace, kterým bylo Tempo Praha. Rozhodující souboj hostil díky lepšímu postavení týmu z Vysočiny opět třebíčský areál Na Hvězdě. Tempo začalo lépe a po dvou směnách vedlo o osm bodů. „Už ve druhém inningu jsem byl nucený vystřídat třetího nadhazovače a na kopec poslat Denisu Šustrovou.“ Hodnotí zpětně trenér Jozek. A jak se ukázalo, byla to dobrá volba, protože Denisa soupeři nedovolila jediný doběh. Hráči Třebíče oživli i na pálce a utkání nakonec otočili. Po výhře 16:8 si tak zajistili postup na domácí šampionát. „Za zmínku rozhodně stojí celkem devět homerunů hráčů Nuclears v průběhu celé kvalifikace. Tři odpaly za plot Davida Bílka, jeden Tomáše Příhody a první tříbodový homerun teprve jedenáctiletého Jakuba Klinera v rozhodujícím utkání proti Tempu Praha.“ Rekapituluje úspěšný postup trenér mladších kadetů Třebíče Pavel Jozek. Kategorie U13 je tak po starších žácích U11 a kadetech do 15 let třetím týmem Třebíče, který si vybojoval postup na letošní mistrovství České republiky v baseballu.     Text k foto č. 8270: David Bílek byl startujícím nadhazovačem třebíčského týmu ve finále kvalifikace proti Drakům Brno. Foto: Igor Miklovič   Text k foto č. 8204: Olympii Blansko přehráli mladí hráči Nuclears v kvalifikaci jednoznačně. Na snímku pálí Pavel Peroutka jeden z hitů Třebíče. Foto: Igor Miklovič

14.09.2020 | Baseballisté udrželi Extraligu na Vysočině

Dvěma vysokými výhrami v posledním kole nadstavby si baseballisté Třebíče definitivně zajistili účast v nejvyšší soutěži i pro příští rok. Před domácím publikem porazili tým Pelikans Bučovice jednoznačně 16:0 a 18:0. Excelentní výkon předvedli nadhazovači Nuclears. Lukáš Hlouch neumožnil soupeři jediný úspěšný odpal a do statistik si připsal třináct strike outů. Ve druhém zápase pak odházel complete game Lukáš Pacal, který zaznamenal sedm strike outů. Oba třebíčští nadhazovači jsou také na prvních příčkách statistik ERA nadstavby o Extraligu. S chutí se do svého soupeře pustili i pálkaři. V úvodním duelu Třebíč už po dvou směnách vedla 10:0. Skóre druhého utkání otevřel odpalem za plot hned v prvním inningu Robin Vávra a ve druhé směně zažili hráči Nuclears bodové žně, když si připsali dvanáct doběhů. Obě utkání skončila rozdílem a dala tak zapomenout na předchozí nešťastné prohry o jediný doběh. Diváci Na Hvězdě v Třebíči se tak mohou těšit na nejkvalitnější českou soutěž i v příští sezóně. Extraligu naopak překvapivě opouští Technika Brno, která do poslední chvíle základní části soutěže bojovala o účast mezi TOP 6 týmy. Pětinásobný mistr bude v Extralize chybět poprvé v její historii. „Úkol jsme splnili a předvedená hra ukázala, že náš mladý tým do nejvyšší soutěže jednoznačně patří.“ Říká s úlevou trenér Třebíče Jan Urbánek. Jeho svěřenci vstoupili do nadstavby výborně, když na úvod vyhráli pět z šesti utkání proti extraligovým týmům. Pak ale přišly nečekané porážky se zástupci První ligy a Nuclears se rázem ocitli na hraně propasti do nižší soutěže. Závěr neuvěřitelně vyrovnané nadstavby ale zvládli. „Letošní sezóna byla absolutně atypická v mnoha směrech. Věřím, že ta příští už zase pojede v běžných kolejích a my se budeme moct vrátit k původním plánům. Týmu s nejmladším věkovým průměrem v Extralize a obrovským potenciálem jednotlivých hráčů bychom totiž chtěli dopřát pro další růst kvalitního zahraničního trenéra. V nejbližších dnech k tomu proběhnou klíčová jednání.“ Poodhaluje Urbánek plány baseballového klubu Třebíč Nuclears.         Text k foto č. 6: Nadhazovač Třebíče Lukáš Hlouch neumožnil v utkání s Bučovicemi svému soupeři jediný úspěšný odpal a do statistik si připsal hned třináct strike outů. Foto: Jana Urbánková   Text k foto č. 2: Pálkaři Nuclears byli v posledním kole nadstavby při chuti. Bučovicím útok Třebíče nadělil ve dvou zápasech dohromady 34 doběhů! Na snímku odpaluje Lukáš Smejkal trojmetový hit. Foto: Jana Urbánková   Text k foto č. 3: Nadhazovač Lukáš Pacal a catcher Robin Vávra se radují z vítězství nad Pelikány a udržením nejvyšší soutěže. Foto: Jana Urbánková   Text k foto č. 4: Baseballisté Třebíče Nuclears děkují divákům za podporu. V posledním kole nadstavby se jim odměnili dvěma vysokými výhrami, kterými definitivně udrželi nejvyšší soutěž na Vysočině i pro příští sezónu. Foto: Jana Urbánková

SportBar Na Hvězdě

Sportbar Na Hvězdě je moderní příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením, s dětským koutkem. Samozřejmostí je možnost sledovat TV přenosy.

Bohatý výběr jídel a pití doplňuje každodenní menu. Sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí.

Sportovní stadión

Dne 21.5.2011 se podařilo díky snahy vedení klubu, dotací z MŠMT, města Třebíč a Kraje Vysočina otevřít nové sportoviště v lokalitě Horka Domky.

Součástí sportovního komplexu je baseballové hřiště světové úrovně, in-line a běžecká dráha (464m), multifunkční aréna (streetball, hokej, ...), lanová pyramida, venkovní posilovna, velké dětské hřiště, skate park.

created by | TOPlist