Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Nábor - Bav se hrou, vyzkoušej baseball

Baseball je druhý nejpopulárnější sport na světě. Jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Více informací o přihlášení se do klubu se dozvíte v části Pro nové členy.

Aktuality

22.07.2018 | Nuclears vstoupili do nadstavby nekompromisně

Baseballisté Třebíče vstoupili o víkendu do nadstavbové části o udržení Extraligy nekompromisně a čtvrtému celku 1. ligy z Frýdku-Místku uštědřili devět doběhů hned v úvodu první směny. Soupeř zaznamenal čestný bod ve třetím inningu, když při dvou outech stáhl Míček trojmetovým odpalem Gurnika z první mety. V dohrávce přidali hráči Nuclears další tři doběhy a na výsledkové tabuli svítil před začátkem čtvrté směny stav 12:1. Poté začalo Na Hvězdě vydatně pršet a oba týmy se už jen snažily co nejrychleji dospět do pátého inningu, aby mohl být zápas ukončen. Na nadhozu si za Třebíč připsal další vítězný start Lukáš Hlouch. Stejně rázně nastoupili hráči Nuclears i k odvetě na severu Moravy, odkud si vezou výhru 13:0. Také zde úřadovalo počasí a utkání bylo ukončeno pro déšť, tentokrát po šesté směně. V dalším kole nadstavby hostí Nuclears již tuto sobotu 28. července 2018 tým Sokol Hluboká. Na Hvězdě v Třebíči odehrají hned dvě utkání. První zápas začíná ve 13 hodin a odveta pak v obvyklých 16 hodin.

18.07.2018 | Kemp Třebíč Termín: 13. - 17. 8

Kemp Třebíč termín: 13. - 17. 8.; přihlášky posílejte na nuclears@nuclears.cz ; Bohatý baseballový program díky trenérům, hráčů z řad našich juniorů a cizinců. Děti budou dle věku rozděleny na skupiny. Sebou kompletní baseball výbavu, plavky a kolečkové brusle. Kemp bez přespání, cena 2000 Kč (pro hráče Nuclears), ostatní 2500 Kč, ročník narození 2005 a mladší (U13,U12,U11,U10,U9,U8), po – pá, 8 - 16 hodin – baseballový program, v ceně pitný režim a oběd. Přihlášky na baseballové soustředění posílejte na nuclears@nuclears.cz nebo volejte 607850585.Kemp Třebíč Termín: 13. - 17. 8

SportBar Na Hvězdě

Sportbar Na Hvězdě je moderní příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením, s dětským koutkem. Samozřejmostí je možnost sledovat TV přenosy.

Bohatý výběr jídel a pití doplňuje každodenní menu. Sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí.

Sportovní stadión

Dne 21.5.2011 se podařilo díky snahy vedení klubu, dotací z MŠMT, města Třebíč a Kraje Vysočina otevřít nové sportoviště v lokalitě Horka Domky.

Součástí sportovního komplexu je baseballové hřiště světové úrovně, in-line a běžecká dráha (464m), multifunkční aréna (streetball, hokej, ...), lanová pyramida, venkovní posilovna, velké dětské hřiště, skate park.

created by | TOPlist