Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Nábor - Bav se hrou, vyzkoušej baseball

Baseball je druhý nejpopulárnější sport na světě. Jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Více informací o přihlášení se do klubu se dozvíte v části Pro nové členy.

KAMERA ONLINE

Aktuality

30.06.2020 | Malí baseballisté Třebíče ovládli dovednostní soutěže

Hlavní pozornost v baseballu sice směřuje k nejvyšší soutěži mužů, ale vedle Extraligy se hrají soutěže a turnaje i ve všech mládežnických kategoriích. Výborného výsledku o víkendu dosáhl jeden z nejmladších týmů Nuclears. Mladší žáci totiž zvítězili v dovednostních soutěžích, které byly součástí stříbrného FirstCupu, finálového turnaje hráčů do osmi let z jižní Moravy a Vysočiny. Těch se musí zúčastnit všichni hráči každého týmu. Čtyři pálí do dálky ze stativu, čtyři běhají na čas takzvaný „homerunový běh“, kdy musí oběhnout všechny mety, a čtyři hází míčkem do dálky. Svěřenci Michaely Hobzové byli na soutěž skvěle připraveni a excelovali především v hodu do dálky. Hned tři hráči Nuclears: David Vorel, Adrian Bátora a Dominik Kliner hodili dál než loňský celorepublikový vítěz. Dominik Kliner navíc výkonem 39,2 m vytvořil nový rekord celého FirstCupu! Hráči si tak spravili chuť po nešťastném vkročení do turnaje. V něm obsadili pátou příčku.   Text k foto …125: Tým mladších žáků baseballového klubu Třebíč Nuclears zvítězil v dovednostních soutěžích stříbrného FirstCupu, který je součástí největšího turnaje pro děti do 8 let. Foto: Tomáš Kliner   Text k foto …117: Dominik Kliner z Třebíč Nuclears vytvořil výkonem 39,2 m nový rekord největšího turnaje pro děti do 8 let FirstCup v hodu do dálky. Foto: Tomáš Kliner   Text k foto …960: Malí baseballisté Třebíč Nuclears na stříbrném FirstCupu sice v turnaji obsadili až pátou příčku, chuť si ale spravili vítězstvím v dovednostních soutěžích. Foto: Tomáš Kliner

30.06.2020 | S mistrem dlouho drželi naději na vítězství

Tři vyrovnaná utkání s prohrou až v samotném závěru má za sebou mladý tým Třebíče Nuclears v baseballové Extralize. Ve večerním utkání pod umělým osvětlením podlehla Třebíč v Blansku domácí Olympii doběhem v dohrávce poslední směny těsně 1:2. Vyrovnanou partii sehráli Nuclears také proti úřadujícímu mistrovi Arrows Ostrava před domácím publikem. První utkání Třebíče s Ostravou bylo v režii nadhazovače Arrows Ondřeje Satorii, který odházel tzv. complete game. Pálkařům Nuclears přitom umožnil jen čtyři úspěšné odpaly a jeden doběh. Nejlépe se proti Ondřejovi na pálce vedlo Milanovi Prokopovi se dvěma hity ze tří nástupů. Velmi dobrý výkon na nadhozu předvedl také startér Třebíče David Mergans. Během pěti směn se proti němu prosadili pálkaři Ostravy jediným doběhem. Na střídajícího mladíka Lukáše Pacala byl útok Arrows úspěšnější a třemi body si zajistil vítězství 4:1. Nejvýraznější postavou Ostravy na pálce byl Jakub Voják se třemi hity. Z toho jedním trojmetovým a jedním dvoumetovým odpalem. Během odvety týmy bodovaly jen ve dvou směnách. Na začátku třetího inningu nejdříve otevřel skóre ostravský Jakub Kubica, ale hned v dohrávce Třebíč otočila na 2:1. První doběh si připsal Patrik Kadrnožka, který si vybojoval metu zdarma, a po dvoumetovém odpalu se dostal do skórovací pozice Miroslav Křivánek. Tu zužitkoval v druhý bod po úspěšném odpalu Kamila Pejchala. Nuclears drželi vedení až do osmé směny, kdy se o srovnání skóre postaral svým doběhem třebíčský odchovanec Radim Novotný hájící barvy Ostravy. V tu chvíli vystřídal na kopci startéra Třebíče Michala Prušu Martin Mazura. Obraně Nuclears se sice podařilo zahrát dva rychlé auty, ale potom přišla série met zdarma, na které Ostrava získala další dva body. Utkání pak úspěšně doházel mladík Lukáš Smejkal. Pálkaři Nuclears se ale už neprosadili ani proti Borisi Bokajovi, ani proti střídajícímu Matějovi Satoriovi v poslední směně. Ostrava si tak z Vysočiny odváží vítězství 4:2. Na přelomu června a července se můžou příznivci baseballu těšit na pořádnou porci extraligových zápasů. Jen v třebíčském areálu Na Hvězdě jich týmy odehrají během jediného týdne hned pět. Po dvojutkání s úřadujícím mistrem čeká hráče Nucleas v úterý 30. června 2020 od 17:30 hodin přeložené utkání s Technikou Brno, ve středu 1. července 2020 od 16:00 hodin odveta s Olympií Blansko a v neděli 5. července 2020 od 16:00 přivítají Kotlářku Praha, které aktuálně patří sdílená první příčka nejvyšší soutěže.   Text k foto …8445, 8544, 8585: Nadhazovač Třebíče Michal Pruša držel naději na výhru s úřadujícím mistrem Arrows Ostrava až do úvodu osmé směny. Foto: Robert Vávra   Text k foto …8483: Miroslav Křivánek zaznamenal proti Arrow Ostrava dvoumetový odpal a svým doběhem poslal Třebíč do vedení, které si tým držel až do předposlední směny utkání. Foto: Robert Vávra

SportBar Na Hvězdě

Sportbar Na Hvězdě je moderní příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením, s dětským koutkem. Samozřejmostí je možnost sledovat TV přenosy.

Bohatý výběr jídel a pití doplňuje každodenní menu. Sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí.

Sportovní stadión

Dne 21.5.2011 se podařilo díky snahy vedení klubu, dotací z MŠMT, města Třebíč a Kraje Vysočina otevřít nové sportoviště v lokalitě Horka Domky.

Součástí sportovního komplexu je baseballové hřiště světové úrovně, in-line a běžecká dráha (464m), multifunkční aréna (streetball, hokej, ...), lanová pyramida, venkovní posilovna, velké dětské hřiště, skate park.

created by | TOPlist