Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Nábor - Bav se hrou, vyzkoušej baseball

Baseball je druhý nejpopulárnější sport na světě. Jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Více informací o přihlášení se do klubu se dozvíte v části Pro nové členy.

KAMERA ONLINE

Aktuality

27.09.2022 | Třebíč slaví mistrovský titul

Mladí baseballisté Nuclears vybojovali na úplný závěr sezóny pro Třebíč titul mistrů České republiky, když ve finále, které bylo dvakrát odložené pro déšť, porazili Draky Brno 10:4. Šampionát mladších žáků do devíti let hostilo již během druhého víkendu v září Blansko. Tým z Vysočiny tam prohrál jediné utkání, a to právě s Draky během zápasů v základní skupině. Tuto porážku mladé naděje Nuclears soupeři oplatily v odloženém finále na jeho hřišti v Brně.  „Klíčové pro nás byly první dvě směny utkání, během kterých se nám podařilo dosáhnout deseti doběhů a rychlými auty jsme nedovolili soupeři skórovat. Ve zbývající části zápasu jsme potřebovali udržet dostatečný náskok a nenechat Draky, aby se na nás bodově dotáhli.“ Říká hlavní trenér mladších žáků do devíti let Stanislav Blažíček a s úsměvem pokračuje v hodnocení: „Naštěstí jsme udrželi soustředěnost, což nám přineslo kromě dobrého výkonu na pálce v úvodu finále také bezchybnou obranu až do poslední směny. Rád bych poděkoval všem hráčům včetně realizačního týmu za skvělou reprezentaci a divákům v čele s rodiči za perfektní podporu.“ Mladí baseballisté Třebíče tak uzavřeli další úspěšnou sezónu tím nejlepším možným způsobem, ziskem zlatých medailí a mistrovského titulu.   Text k foto …01: Baseballisté Třebíče Nuclears se stali mistry České republiky v kategorii do devíti let. Ve spodní řadě zleva jsou: Daniel Hotový, Filip Matyáš, Jakub Man, Michael Hruban, Stanislav Bureš, David Caha, Zachary Linek a Filip Svoboda. Prostřední řada zleva: Tobiáš Caha, Lev Procházka, Stanislav Blažíček ml., Michael Kurucz, Martin Tretera, David Prokeš, Jiří Hájek a Patrik Tretera. Horní řada zleva: asistenti trenéra Tomáš Svoboda a Michaela Hobzová, hlavní trenér Stanislav Blažíček a asistentka trenéra Adriana Eliášová. Foto: Sabina Prokešová

25.09.2022 | Třebíč vyřadila v poháru Draky

Baseballisté Třebíče se postarali o velké překvapení, když po výhrách 11:5 a 1:0 vyřadili ve čtvrtfinále Českého baseballového poháru (ČBP) Draky Brno. Ti jsou přitom v poháru historicky nejúspěšnějším týmem, a navíc obhajovali vítězství z posledního ročníku. Poprvé od roku 2016 tak ČBP vyhraje jiný klub. Americký trenér Nuclears Jeff Barto po postupu do semifinále nešetřil chválou svých mladých svěřenců: „Byl to dobrý víkend. Po dlouhé sezóně bylo na čase, aby se někteří z našich mladých kluků prosadili. Potřebovali jsme vidět, čeho jsou někteří z nich schopni bez dalších zahraničních posil v týmu.“ Konstatoval Jeff a pokračoval v hodnocení: „Jsem nesmírně hrdý na naše mladé hráče, kteří nastoupili do zápasů a hráli výborně v útoku i v obraně. Nadhoz v obou utkáních byl fenomenální. Zejména pak v podání Petra Tretery. Těšíme se, až uvidíme, čeho jsou tito mladí kluci schopni proti dalšímu týmu mistrovského kalibru v semifinále.“ V prvním duelu s Draky nadhazoval za Třebíč až do šesté směny Lukáš Smejkal, který rozdal celkem sedm strikeoutů a soupeř proti němu stáhl jen dva doběhy. Třebíč získala čtyři body hned v úvodním inningu. Na pálce byl v sestavě Nuclears nejúspěšnější Jan Bilíček, který jako jediný hráč zápasu zaznamenal tři úspěšné odpaly. Odvetu už Draci nesměli prohrát, aby si zachovali šanci na postup. Jenže proti byl teprve sedmnáctiletý nadhazovač Třebíče Petr Tretera, který vydržel na kopci až do šesté směny a za celou dobu dovolil soupeři pouze dva hity a žádný doběh. Čisté konto Nuclears pak udrželi střídající nadhazovači Jeff Barto a Ryan Johnson. Třebíči tak stačil k výhře jediný doběh, který ve čtvrté směně stáhl Kamil Pejchal. Semifinále poháru je na programu již tento víkend a Třebíč v něm narazí na druhého finalistu letošní Extraligy, tým Hroši Brno. Z důvodu stavebních prací v baseballovém areálu Na Hvězdě se celá série opět odehraje na hřišti soupeře. První zápas Třebíče Nuclears s Hrochy Brno se odehraje v sobotu 1. října 2022 od 14 hodin. Odveta je na pořadu v neděli 2. října 2022 ve 12 hodin a případný třetí zápas by se hrál v brněnském areálu Hroch od 15 hodin. Text k foto …6657 a …6674: V úvodním duelu čtvrtfinále poháru držel pálkaře Draků na uzdě svými nadhozy Lukáš Smejkal, který rozdal celkem sedm strikeoutů. Foto: Robert Vávra

SportBar Na Hvězdě

Sportbar Na Hvězdě je moderní příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením, s dětským koutkem. Samozřejmostí je možnost sledovat TV přenosy.

Bohatý výběr jídel a pití doplňuje každodenní menu. Sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí.

Sportovní stadión

Dne 21.5.2011 se podařilo díky snahy vedení klubu, dotací z MŠMT, města Třebíč a Kraje Vysočina otevřít nové sportoviště v lokalitě Horka Domky.

Součástí sportovního komplexu je baseballové hřiště světové úrovně, in-line a běžecká dráha (464m), multifunkční aréna (streetball, hokej, ...), lanová pyramida, venkovní posilovna, velké dětské hřiště, skate park.

created by | TOPlist