Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Nábor - Bav se hrou, vyzkoušej baseball

Baseball je druhý nejpopulárnější sport na světě. Jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Více informací o přihlášení se do klubu se dozvíte v části Pro nové členy.

Aktuality

14.07.2019 | Baseballisté Nuclears stále na špici

Třebíč Nuclears vs. SaBaT Praha 10:0, 7:9 Třebíč si stále drží první příčku v nadstavbové části nejvyšší soutěže. I přes první dvě porážky má pořád náskok dvou vítězství před ostatními týmy a výbornou výchozí pozici do posledních dvou kol. V těch hráče z Vysočiny čeká nejlepší celek První ligy Blesk Jablonec a zatím předposlední Klasik Frýdek-Místek. O víkendu narazili hráči Nuclears na SaBaT Praha, přes který nedávno prošli do finále Českého baseballového poháru. Vzájemné měření sil těchto soupeřů letos pravidelně provází déšť a jinak tomu nebylo ani tentokrát. Po počátečním zdržení a úpravách hřišť se ale nakonec podařilo odehrát oba zápasy. Na Hvězdě v Třebíči bylo utkání od začátku do konce v režii domácích a utkání bylo ukončeno už po sedmi směnách rozdílovým výsledkem 10:0 pro Nuclears. Celý zápas byl v rukou amerického nadhazovače ve službách Třebíče Jose Florese, který pálkaře soupeře moc nepustil do hry. Sám naopak přidal homerun a v útoku ho podpořili i zbývající hráči Nuclears. Třemi hity a třemi doběhy se blýskla další zahraniční posila Trey Bridis, shodně dva úspěšné odpaly a dva stažené body si připsali Ivan Hamža a Kamil Pejchal. Dvě RBI za stažení dvou doběhů získal i nejstarší hráč Nuclears Jan Urbánek. Také v Praze to nejdřív vypadalo na jasnou záležitost a výhru Třebíče, když se hned v první směně dostala do vedení 4:0. Klíčovým se ale ukázal pátý inning, kdy se probudili pálkaři SaBaT a odskočili týmu z Vysočiny o tři doběhy. Třebíčský útok držel na uzdě nadhazovač Rick Dijck a přestože Nuclears v osmé směně ještě snížili na 9:7, Pražané si už vítězství vzít nenechali. Na pálce byl za Třebíč nejúspěšnější Jose Flores se třemi hity, třemi doběhy a jedním staženým bodem. Diváci v Třebíči se teď můžou těšit na dvojutkání s lídrem První ligy. Nadstavbová část o Extraligu je nesmírně vyrovnaná. Druhý a šestý tým dělí v tabulce jediné vítězství a k dispozici jsou jen čtyři postupová místa. Blesku Jablonec tak půjde o vše. Zápasy Třebíč Nuclears vs. Blesk Jablonec začínají na třebíčské Hvězdě v sobotu 20. července 2019 ve 13:00 a v 16:00 hodin.

07.07.2019 | Mistry Evropy se v Třebíči stali Italové

Nejlepší evropský baseball hostil v uplynulých dnech třebíčský areál Na Hvězdě, kde se konalo mistrovství Evropy žáků. Na Vysočinu zamířilo celkem čtrnáct týmů. Osm nejsilnějších zemí včetně České republiky bojovalo o mistrovský titul a dalších šest reprezentací se utkalo v samostatné skupině o dvě postupová místa mezi elitní týmy pro příští rok. Plné tribuny hnaly vpřed český tým, který dokázal vyhrát svoji základní skupinu. K nejdramatičtějším utkáním patřila téměř tříhodinová bitva České republiky s Německem, kdy Češi dokázali otočit nepříznivý stav 1:7 na vítězných 13:10. Semifinále s Itálií pak bylo jedním z vrcholů šampionátu a pro diváky skvělým zážitkem, jak kvalitní baseball je možné vidět už v kategorii hráčů, kterým není víc jak 12 let. Italové vedli před poslední směnou 2:0. Češi ale v dohrávce zápasu dokázali snížit na rozdíl jediného doběhu, plnili mety a byli krůček od vyrovnání. Itálie ale dokázala nejtěsnější rozdíl udržet a mohla se radovat z postupu. V utkání o třetí místo Česká republika opět narazila na Německo. V Třebíči s tímto týmem odehrála během jediného týdne celkem čtyři zápasy. Kromě toho ze základní skupiny ještě tři přípravné. Před soubojem o bronz byla vzájemná bilance obou mužstev 2:2. Po vyrovnané první směně se Češi ujali vedení, které drželi do půlky zápasu. V pátém inningu se dostali do vedení Němci, a to v poslední směně ještě navýšili. Česká republika dokázala v dohrávce utkání už jen kosmeticky upravit výsledek na konečných 3:7. I přes nepopulární čtvrté místo byl hlavní trenér české reprezentace Filip Procházka s týdnem na Vysočině spokojený. Pro český národní tým byl totiž hlavně kvalitní přípravou na největší akci letošního roku – mistrovství světa na Taiwanu. Tam budou Češi reprezentovat Evropu společně s Italy, kteří ve finále třebíčského mistrovství Evropy porazili Holandsko 7:5. Z vítězství v kvalifikační skupině se Na Hvězdě radovalo Slovensko a může se tak těšit společně s Velkou Británií z postupu mezi nejlepší evropské týmy pro příští ME. Do atmosféry největšího a nejsilněji obsazeného šampionátu v historii můžete nahlédnout prostřednictvím fotografií na oficiální facebookové stránce mistrovství @U12BEC2019.    https://www.facebook.com/U12BEC2019/

SportBar Na Hvězdě

Sportbar Na Hvězdě je moderní příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením, s dětským koutkem. Samozřejmostí je možnost sledovat TV přenosy.

Bohatý výběr jídel a pití doplňuje každodenní menu. Sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí.

Sportovní stadión

Dne 21.5.2011 se podařilo díky snahy vedení klubu, dotací z MŠMT, města Třebíč a Kraje Vysočina otevřít nové sportoviště v lokalitě Horka Domky.

Součástí sportovního komplexu je baseballové hřiště světové úrovně, in-line a běžecká dráha (464m), multifunkční aréna (streetball, hokej, ...), lanová pyramida, venkovní posilovna, velké dětské hřiště, skate park.

created by | TOPlist