Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Nábor - Bav se hrou, vyzkoušej baseball

Baseball je druhý nejpopulárnější sport na světě. Jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Více informací o přihlášení se do klubu se dozvíte v části Pro nové členy.

Aktuality

13.08.2018 | Třebíč si připsala další výhry a uhájila Extraligu

Po víkendovém kole nadstavbové části baseballové soutěže je Třebíč jediným týmem, který má plný počet vítězství a s předstihem tak rozhodl o udržení své účasti v Extralize i pro příští sezónu. Po výhře nad celkem SaBaT 3:1 v Praze a divokém vítězství v odvetě 14:8 před domácím publikem Na Hvězdě tak hráči Nuclears zkompletovali souboje proti nejlepším týmům 1. ligy bez jediného zaváhání. Do nedělního zápasu se SaBaTem přitom nevstoupila Třebíč nejlépe, a i s přispěním pěti chyb domácí obrany se soupeř ujal už v úvodu druhé směny vedení 0:5. V dohrávce inningu naštěstí procitl útok Nuclears, jehož tlak završil odpalem do plotu a oběhovým homerunem Američan Luis Touron. Jenže na otočení výsledku z 0:5 na 6:5 zareagoval soupeř dalšími třemi doběhy ve třetí směně a znovu se ujal vedení. To bylo ale ze strany Pražanů na pálce vše. Jejich snahu totiž zastavil Michal Pruša, který na nadhazovacím kopci vystřídal Američana Brandona Valentina. Na druhé straně útok Třebíče trpělivě sbíral v každé další směně po bodu a rozhodující náskok si vytvořil čtyřmi doběhy v sedmém inningu. Hvězdou domácích byl tentokrát kromě nadhazovače Pruši také americký zadák Luis Touron, který předvedl dva odpaly do plotu a sám doběhl pro čtyři body. Tři doběhy pak přidal další Američan Derron Davis a po dvou Robin Vávra se Zdeňkem Kutílkem. Baseballisty čeká v nadstavbě ještě šest utkání s extraligovými celky. „Že jsme si už teď zajistili Extraligu i pro příští sezónu rozhodně neznamená konec našeho snažení. S hráči máme jasný cíl a tím je vyhrát celou nadstavbovou část. Těšíme se na duely s těmi nejsilnějšími týmy.“  Odpovídá manager domácích Jan Gregor na dotaz, zda jeho celek s udržením nejvyšší soutěže neztratil motivaci do zbývajících utkání. Už tuto sobotu 18. července se diváci Na Hvězdě můžou těšit na dva zápasy s Technikou Brno, která je v tabulce těsně za Třebíčí na druhém místě, což slibuje vyrovnaná utkání. První zápas začíná ve 13 hodin a odveta je pak na programu od 16 hodin.

02.08.2018 | Soutěž s #BASEBALLCZECH na Instagramu

Soutěž s #BASEBALLCZECH na Instagramu1) Sleduj @baseballczech na Instagramu2) Přidej fotku v tričku/mikině z nového eshopu3) Označ na fotce @baseballczechSoutěž probíhá do 9.8.2018 23:59. 10.8.2018 vyhlásíme na instagramovém účtu @baseballczech vítěze(ku). Vyhlašovatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv zrušit nebo změnit. Pořadatelem je ČBA.

SportBar Na Hvězdě

Sportbar Na Hvězdě je moderní příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením, s dětským koutkem. Samozřejmostí je možnost sledovat TV přenosy.

Bohatý výběr jídel a pití doplňuje každodenní menu. Sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí.

Sportovní stadión

Dne 21.5.2011 se podařilo díky snahy vedení klubu, dotací z MŠMT, města Třebíč a Kraje Vysočina otevřít nové sportoviště v lokalitě Horka Domky.

Součástí sportovního komplexu je baseballové hřiště světové úrovně, in-line a běžecká dráha (464m), multifunkční aréna (streetball, hokej, ...), lanová pyramida, venkovní posilovna, velké dětské hřiště, skate park.

created by | TOPlist