V případě zájmu o účast na turnajích v Hrotovicích napište na email nuclears@nuclears.cz, pořadatel si vyhrazuje právo jakékoliv změny!
Datum konání | Kategorie |
11.11.2023 - 11.11.2023 | U10 |
| Pořadí: 1. Draci Brno, 2. Třebíč Nuclears U10 |
| Poznámka: Rozhodčí David Sklenář |
12.11.2023 - 12.11.2023 | U8 |
| Pořadí: 1. Třebíč Nuclears U8, 2. Draci Brno |
| Poznámka: Rozhodčí Jiří Topil |
19.11.2023 - 19.11.2023 | U13 |
| Pořadí: 1. Třebíč Nuclears U13, 2. Ježci Jihlava, 3. Olympia Blansko, 4. Draci Brno |
| Poznámka: Rozhodčí Martin Doseděl |
25.11.2023 - 25.11.2023 | U12 |
| Přihlášené týmy: Czech Republic |
| Poznámka:
|
26.11.2023 - 26.11.2023 | U8 |
| Pořadí: 1. Olympia Blansko, 2. Třebíč Nuclears U8, 3. Meadow Bulls |
| Poznámka: Rozhodčí David Sobotka |
02.12.2023 - 02.12.2023 | U11 |
| Pořadí: 1. Třebíč Nuclears U11, 2. Draci Brno, 3. Olympia Blansko, 4. Ježci Jihlava |
| Poznámka: Rozhodčí Martin Doseděl |
03.12.2023 - 03.12.2023 | U10 |
| Pořadí: 1. Třebíč Nuclears U10, 2. Draci Brno, 3. Ježci Jihlava, 4. Technika Brno |
| Poznámka: Rozhodčí David Sklenář |
09.12.2023 - 09.12.2023 | U9 |
| Pořadí: 1. Olympia Blansko, 2. Draci Brno, 3. Technika Brno, 4. Třebíč Nuclears U9 |
| Poznámka: Rozhodčí Martin Doseděl |
10.12.2023 - 10.12.2023 | U8 |
| Pořadí: 1. Ježci Jihlava, 2. Meadow Bulls, 3. Třebíč Nuclears U8, 4. Draci Brno |
| Poznámka: Rozhodčí David Sobotka |
16.12.2023 - 16.12.2023 | U13 |
| Pořadí: 1. Třebíč Nuclears U13, 2. Olympia Blansko, 3. Slovakia, 4. Technika Brno |
| Poznámka: Rozhodčí Martin Doseděl |
17.12.2023 - 17.12.2023 | U11 |
| Pořadí: 1. Třebíč Nuclears U11, 2. Slovakia, 3. Technika Brno, 4. Klasik Frýdek-Místek |
| Poznámka: Rozhodčí David Sklenář |
06.01.2024 - 06.01.2024 | U8 |
| Pořadí: 1. Třebíč Nuclears U8, 2. Klasik Frýdek-Místek, 3. Meadow Bulls, 4. Technika Brno |
| Poznámka: Rozhodčí David Sobotka |
07.01.2024 - 07.01.2024 | U10 |
| Pořadí: 1. Draci Brno, 2. Technika Brno, 3. Třebíč Nuclears U10, 4. Ježci Jihlava |
| Poznámka: Rozhodčí David Sklenář |
21.01.2024 - 21.01.2024 | U7 |
| Pořadí: 1. Technika Brno, 2. Pelikans Bučovice, 3. Třebíč Nuclears U7 |
| Poznámka: Rrozhodčí David Sobotka |
28.01.2024 - 28.01.2024 | U11 |
| Pořadí: 1. Draci Brno, 2. Hippos Brno, 3. Technika Brno, 4. Třebíč Nuclears U11 |
| Poznámka: Rozhodčí Martin Doseděl |
03.02.2024 - 03.02.2024 | U10 |
| Pořadí: 1. Třebíč Nuclears U10, 2. Ježci Jihlava, 3. Apollo Bratislava, 4. Pelikans Bučovice |
| Poznámka: Rozhodčí Tomáš Svoboda |
10.02.2024 - 10.02.2024 | U11 |
| Pořadí: 1. Třebíč Nuclears U11, 2. Draci Brno, 3. Olympia Blansko, 4. Klasik Frýdek-Místek |
| Poznámka: Rozhodčí Martin Doseděl |
11.02.2024 - 11.02.2024 | U9 |
| Pořadí: 1. Třebíč Nuclears U9, 2. Olympia Blansko "B", 3. Olympia Blansko, 4. Ježci Jihlava |
| Poznámka: Rozhodčí Martin Doseděl |
24.02.2024 - 24.02.2024 | U8 |
| Pořadí: 1. Třebíč Nuclears U8, 2. Meadow Bulls, 3. Technika Brno, 4. Draci Brno |
| Poznámka: Rozhodčí David Sklenář |
25.02.2024 - 25.02.2024 | U13 |
| Pořadí: 1. Technika Brno, 2. Draci Brno, 3. Třebíč Nuclears U13, 4. Olympia Blansko |
| Poznámka: Rozhodčí Martin Doseděl |
02.03.2024 - 02.03.2024 | U11 |
| Pořadí: 1. Třebíč Nuclears U11, 2. Draci Brno, 3. Technika Brno, 4. Olympia Blansko |
| Poznámka: Rozhodčí Tomáš Tretera |
03.03.2024 - 03.03.2024 | U10 |
| Přihlášené týmy: Třebíč Nuclears U10, Hippos Brno, Technika Brno, Draci Brno |
| Poznámka:
|
09.03.2024 - 09.03.2024 | U9 |
| Pořadí: 1. Olympia Blansko, 2. Třebíč Nuclears U9, 3. Draci Brno, 4. Klasik Frýdek-Místek |
| Poznámka: Rozhodčí Martin Doseděl |
10.03.2024 - 10.03.2024 | U8 |
| Pořadí: 1. Olympia Blansko, 2. Klasik Frýdek-Místek, 3. Technika Brno, 4. Třebíč Nuclears U8 |
| Poznámka: Rozhodčí Lev Procházka |
16.03.2024 - 16.03.2024 | U11 |
| Pořadí: 1. Třebíč Nuclears U11, 2. Hroši Brno, 3. Olympia Blansko, 4. Technika Brno |
| Poznámka: Rozhodčí Tomáš Tretera |
17.03.2024 - 17.03.2024 | U9 |
| Pořadí: 1. Technika Brno, 2. Olympia Blansko, 3. Meadow Bulls |
| Poznámka: Rozhodčí Martin Doseděl |
23.03.2024 - 23.03.2024 | U13 |
| Přihlášené týmy: Třebíč Nuclears U13, Sokol Hluboká, Olympia Blansko, Draci Brno |
| Poznámka: Rozpis byl zveřejněn dne 18.3.2024 (rozhodčí Martin Doseděl) |
24.03.2024 - 24.03.2024 | U11 |
| Přihlášené týmy: Olympia Blansko, Draci Brno, Třebíč Nuclears U11, Ježci Jihlava |
| Poznámka: Rozpis byl zveřejněn dne 18.3.2024 (rozhodčí Adrian Bátora) |
30.03.2024 - 30.03.2024 | U10 |
| Přihlášené týmy: Hroši Brno, Arrows Ostrava, Třebíč Nuclears U10 |
| Poznámka: Turnaj bude v Hrotovicích, nebo Na Hvězdě dle počasí (rozhodčí Adrian Bátora) |