Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Hrotovické turnaje

Již čtrnáctou zimu pořádáme turnaje různých věkových kategorií v Hrotovicích. Opět nás čeká velké množství turnajů. V současné době známe termíny a družstva se hlásí na níže uvedený email. 
Pořadatel - Pavel Jozek  email: nuclears@nuclears.cz 

Pořadatel si vyhrazuje právo jakékoliv změny!
Datum konáníKategorie
17.11.2019 - 17.11.2019U9
 Přihlášené týmy: Ježci Jihlava, Mladší žáci U9
 Poznámka: Volné dvě místa
23.11.2019 - 23.11.2019U10
 Přihlášené týmy: Třebíč Nuclears U10, Draci Brno, Technika Brno, Hroši Brno
 Poznámka: OBSAZENO
24.11.2019 - 24.11.2019U11
 Přihlášené týmy: Technika Brno, Třebíč Nuclears U11, Olympia Blansko, Hroši Brno
 Poznámka: OBSAZENO
30.11.2019 - 30.11.2019
 Přihlášené týmy:
 Poznámka: SOFTBALL
01.12.2019 - 01.12.2019U12
 Přihlášené týmy:
 Poznámka: Reprezentace U12
08.12.2019 - 08.12.2019U11
 Přihlášené týmy: Třebíč Nuclears U11, Draci Brno, Hroši Brno, Technika Brno
 Poznámka: OBSAZENO
14.12.2019 - 14.12.2019U8
 Přihlášené týmy: Hroch Navy, Draci Brno, Technika Brno, Třebíč Nuclears U8
 Poznámka: OBSAZENO
15.12.2019 - 15.12.2019U9
 Přihlášené týmy: Hroši Brno, Draci Brno, Třebíč Nuclears U9, Technika Brno
 Poznámka: OBSAZENO
04.01.2020 - 04.01.2020U11
 Přihlášené týmy: Technika Brno, Třebíč Nuclears U11, Hroši Brno, Olympia Blansko
 Poznámka: OBSAZENO
05.01.2020 - 05.01.2020U10
 Přihlášené týmy: Třebíč Nuclears U10, Technika Brno, Ježci Jihlava, Sokol Hluboká
 Poznámka: OBSAZENO
11.01.2020 - 11.01.2020U13
 Přihlášené týmy: Mladší kadeti U13, Hroši Brno , Oblázek Blansko
 Poznámka: Volné jedno místo
12.01.2020 - 12.01.2020U8
 Přihlášené týmy: Technika Brno, Hroch Royal, Třebíč Nuclears U8
 Poznámka: Volné jedno místo
19.01.2020 - 19.01.2020
 Přihlášené týmy:
 Poznámka: SOFTBALL (LL)
25.01.2020 - 25.01.2020U9
 Přihlášené týmy: Hroši BLUE, Třebíč Nuclears U9, Technika Brno, Draci Brno
 Poznámka: OBSAZENO
26.01.2020 - 26.01.2020U13
 Přihlášené týmy: Hroši Brno , Třebíč Nuclears U13, Technika Brno, Olympia Blansko
 Poznámka: OBSAZENO
01.02.2020 - 01.02.2020U11
 Přihlášené týmy: Olympia Blansko, Arrows Ostrava, Třebíč Nuclears U11, Draci Brno
 Poznámka: OBSAZENO (Náhradník Ježci Jihlava)
02.02.2020 - 02.02.2020U7
 Přihlášené týmy: Technika Brno, Sokol Hluboká, Třebíč Nuclears U7, Draci Brno, Hroši Brno U7, Olympia Blansko
 Poznámka: OBSAZENO
08.02.2020 - 08.02.2020U10
 Přihlášené týmy: Hroši Brno, Třebíč Nuclears U10, Technika Brno, Draci Brno
 Poznámka: OBSAZENO
09.02.2020 - 09.02.2020U12
 Přihlášené týmy:
 Poznámka: Soustředění reprezentace U12
15.02.2020 - 15.02.2020U8
 Přihlášené týmy: Ježci Jihlava, Draci Brno, Třebíč Nuclears U8
 Poznámka: Volné jedno místo
16.02.2020 - 16.02.2020U9
 Přihlášené týmy: Mladší žáci U9, Ježci Jihlava
 Poznámka: Volné dvě místa
22.02.2020 - 22.02.2020U11
 Přihlášené týmy: Třebíč Nuclears U11, Draci Brno, Hroši Brno, Arrows Ostrava
 Poznámka: OBSAZENO (Náhradník Ježci Jihlava)
23.02.2020 - 23.02.2020U13
 Přihlášené týmy: Olympia Blansko, Technika Brno, Třebíč Nuclears U13, Sokol Hluboká
 Poznámka: OBSAZENO
01.03.2020 - 01.03.2020U9
 Přihlášené týmy: Oilers Hodonín, Draci Brno, Třebíč Nuclears U9, Technika Brno
 Poznámka: OBSAZENO (náhradník Hroši Brno)
07.03.2020 - 07.03.2020U7
 Přihlášené týmy: Technika Brno, Draci Brno, Třebíč Nuclears U7, Hroši Brno U7, Olympia Blansko, Sokol Hluboká
 Poznámka: OBSAZENO
08.03.2020 - 08.03.2020U10
 Přihlášené týmy: Třebíč Nuclears U10, Olympia Blansko, Hroši Brno, Draci Brno
 Poznámka: OBSAZENO
14.03.2020 - 14.03.2020U12
 Přihlášené týmy:
 Poznámka: Soustředění reprezentace U12
15.03.2020 - 15.03.2020U13
 Přihlášené týmy: Sokol Hluboká, Technika Brno, Třebíč Nuclears U13, Olympia Blansko
 Poznámka: OBSAZENO
21.03.2020 - 21.03.2020U11
 Přihlášené týmy: Draci Brno, Olympia Blansko, Technika Brno, Třebíč Nuclears U11
 Poznámka: OBSAZENO
22.03.2020 - 22.03.2020U8
 Přihlášené týmy: Draci Brno, Hroch Navy, Technika Brno, Třebíč Nuclears U8
 Poznámka: OBSAZENO
28.03.2020 - 28.03.2020U9
 Přihlášené týmy: Hroši Brno, Olympia Blansko, Technika Brno, Třebíč Nuclears U9
 Poznámka: OBSAZENO
29.03.2020 - 29.03.2020U10
 Přihlášené týmy: Třebíč Nuclears U10, Draci Brno, Technika Brno
 Poznámka: Volné jedno místo
created by | TOPlist