Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Hrotovické turnaje

Již čtrnáctou zimu pořádáme turnaje různých věkových kategorií v Hrotovicích. Opět nás čeká velké množství turnajů. V současné době známe termíny a družstva se hlásí na níže uvedený email. 
Pořadatel - Pavel Jozek  email: nuclears@nuclears.cz 

Pořadatel si vyhrazuje právo jakékoliv změny!
Datum konáníKategorie
17.11.2019 - 17.11.2019U9
 Pořadí: 1. Hroši Brno, 2. Hroši BLUE, 3. Ježci Jihlava, 4. Třebíč Nuclears U9
 Poznámka: Rozhodčí Lukáš Hlouch
23.11.2019 - 23.11.2019U10
 Pořadí: 1. Draci Brno, 2. Třebíč Nuclears U10, 3. Technika Brno, 4. Hroši Brno
 Poznámka: Rozhodčí Pavel Jozek + Adam Vávra
24.11.2019 - 24.11.2019U11
 Pořadí: 1. Hroši Brno, 2. Třebíč Nuclears U11, 3. Olympia Blansko, 4. Technika Brno
 Poznámka: Rozhodčí Lukáš Hlouch + David Sklenář
30.11.2019 - 30.11.2019WU13
 Přihlášené týmy:
 Poznámka: SOFTBALL
01.12.2019 - 01.12.2019U12
 Přihlášené týmy:
 Poznámka: Soustředění reprezentace U12
08.12.2019 - 08.12.2019U11
 Přihlášené týmy: Hroši Brno, Technika Brno, Třebíč Nuclears U11, Draci Brno
 Poznámka: Rozpis zveřejněn dne 24.11.2019 (náhradník Diving Ducks).
Rozhodčí Jan Urbánek + Lukáš Hlouch
14.12.2019 - 14.12.2019U8
 Přihlášené týmy: Draci Brno, Technika Brno, Třebíč Nuclears U8, Hroch Navy
 Poznámka: Rozpis zveřejněn dne 24.11.2019.
Rozhodčí Jan Urbánek +
15.12.2019 - 15.12.2019U9
 Přihlášené týmy: Draci Brno, Třebíč Nuclears U9, Technika Brno, Hroši Brno
 Poznámka: Rozpis byl zveřejněn dne 24.11.2019.
Rozhodčí Adam Vávra + Lukáš Hlouch
04.01.2020 - 04.01.2020U11
 Přihlášené týmy: Olympia Blansko, Hroši Brno, Technika Brno, Třebíč Nuclears U11
 Poznámka: OBSAZENO (náhradník Diving Ducks) 
Rozhodčí 
05.01.2020 - 05.01.2020U10
 Přihlášené týmy: Technika Brno, Sokol Hluboká, Třebíč Nuclears U10, Ježci Jihlava
 Poznámka: OBSAZENO (náhradník Diving Ducks)
Rozhodčí Jan Urbánek + Lukáš Hlouch
11.01.2020 - 11.01.2020U13
 Přihlášené týmy: Hroši Brno , Třebíč Nuclears U13, Olympia Blansko, Třebíč Nuclears U13
 Poznámka: OBSAZENO (náhradník Austria East)
Rozhodčí
12.01.2020 - 12.01.2020U8
 Přihlášené týmy: Technika Brno, Waynes Pardubice, Hroch Royal, Třebíč Nuclears U8
 Poznámka: OBSAZENO (náhradník Hroši Brno B)
Rozhodčí Jan Urbánek + Lukáš Hlouch
25.01.2020 - 25.01.2020U9
 Přihlášené týmy: Hroši BLUE, Třebíč Nuclears U9, Technika Brno, Draci Brno
 Poznámka: OBSAZENO
Rozhodčí Adam Vávra +
26.01.2020 - 26.01.2020U13
 Přihlášené týmy: Hroši Brno , Třebíč Nuclears U13, Technika Brno, Olympia Blansko
 Poznámka: OBSAZENO (náhradník Austria East)
Rozhodčí Lukáš Hlouch +
01.02.2020 - 01.02.2020U11
 Přihlášené týmy: Třebíč Nuclears U11, Draci Brno, Olympia Blansko, Arrows Ostrava
 Poznámka: OBSAZENO (náhradník Ježci Jihlava, Diving Ducks)
Rozhodčí
02.02.2020 - 02.02.2020U7
 Přihlášené týmy: Třebíč Nuclears U7, Draci Brno, Hroši Brno U7, Olympia Blansko, Technika Brno
 Poznámka: Volné jedno místo
Rozhodčí Lukáš Hlouch +
08.02.2020 - 08.02.2020U10
 Přihlášené týmy: Technika Brno, Draci Brno, Třebíč Nuclears U10, Hroši Brno
 Poznámka: OBSAZENO (náhradník Diving Ducks)
Rozhodčí 
09.02.2020 - 09.02.2020U12
 Přihlášené týmy:
 Poznámka: Soustředění reprezentace U12
15.02.2020 - 15.02.2020U8
 Přihlášené týmy: Ježci Jihlava, Draci Brno, Třebíč Nuclears U8
 Poznámka: Volné jedno místo
Rozhodčí
16.02.2020 - 16.02.2020U9
 Přihlášené týmy: Třebíč Nuclears U9, Ježci Jihlava, Meadow Bulls
 Poznámka: Volné jedno místo
Rozhodčí Lukáš Hlouch + Adam Vávra
22.02.2020 - 22.02.2020U11
 Přihlášené týmy: Třebíč Nuclears U11, Draci Brno, Hroši Brno, Arrows Ostrava
 Poznámka: OBSAZENO (náhradník Ježci Jihlava, Diving Ducks) 
Rozhodčí
23.02.2020 - 23.02.2020U13
 Přihlášené týmy: Olympia Blansko, Technika Brno, Třebíč Nuclears U13, Sokol Hluboká
 Poznámka: OBSAZENO (náhradník Austria East)
Rozhodčí Lukáš Hlouch +
01.03.2020 - 01.03.2020U9
 Přihlášené týmy: Třebíč Nuclears U9, Olympia Blansko, Oilers Hodonín, Draci Brno
 Poznámka: OBSAZENO (náhradník Hroši Brno, Technika Brno)
Rozhodčí Lukáš Hlouch +
07.03.2020 - 07.03.2020U7
 Přihlášené týmy: Draci Brno, Třebíč Nuclears U7, Olympia Blansko, Hroši Brno U7, Sokol Hluboká, Technika Brno
 Poznámka: OBSAZENO
Rozhodčí Lukáš Hlouch +
08.03.2020 - 08.03.2020U10
 Přihlášené týmy: Olympia Blansko, Hroši Brno, Draci Brno, Třebíč Nuclears U10
 Poznámka: OBSAZENO (náhradník Diving Ducks)
Rozhodčí Lukáš Hlouch +
14.03.2020 - 14.03.2020U8
 Přihlášené týmy: Eagles Praha, Třebíč Nuclears U8
 Poznámka: NOVÝ TERMÍN PRO KATEGORII U8  - VOLNÉ DVĚ MÍSTA
Rozhodčí
15.03.2020 - 15.03.2020U13
 Přihlášené týmy: Třebíč Nuclears U13, Olympia Blansko, Sokol Hluboká, Technika Brno
 Poznámka: OBSAZENO (náhradník Austria East)
Rozhodčí Lukáš Hlouch +
21.03.2020 - 21.03.2020U11
 Přihlášené týmy: Technika Brno, Třebíč Nuclears U11, Draci Brno, Olympia Blansko
 Poznámka: OBSAZENO (náhradník Diving Ducks)
Rozhodčí
22.03.2020 - 22.03.2020U8
 Přihlášené týmy: Hroch Navy, Technika Brno, Třebíč Nuclears U8, Draci Brno
 Poznámka: OBSAZENO
Rozhodčí Lukáš Hlouch +
28.03.2020 - 28.03.2020U9
 Přihlášené týmy: Olympia Blansko, Třebíč Nuclears U9, Technika Brno, Hroši Brno
 Poznámka: Turnaj je plánovaný na venkovní hřiště v areálu Na Hvězdě v Třebíči (hala v Hrotovicích je obsazena), v případě špatného počasí bude turnaj zrušen.
Rozhodčí Adam Vávra +
29.03.2020 - 29.03.2020U10
 Přihlášené týmy: Třebíč Nuclears U10, Ježci Jihlava, Draci Brno, Technika Brno
 Poznámka: Turnaj je plánovaný na venkovní hřiště v areálu Na Hvězdě v Třebíči, v případě špatného počasí hala v Hrotovicích (náhradník Diving Ducks)
Rozhodčí Lukáš Hlouch +
created by | TOPlist