Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Baseballisté vezou stříbro

autor: Robert | datum: 08.09.2021 | Kategorie: Mladší žáci U8

Úspěšně vstoupili baseballisté Třebíče do série podzimních vrcholných turnajů, když v Českém baseballovém poháru pro oblast Moravy prošli hráči kategorie do osmi let bez jediného zaváhání až do finále.

 

V základní skupině si postupně poradili s Olympií Blansko 12:3, Cardions Hroši Brno 6:3 a týmem Hroch Brno 11:6. Během semifinále si pak poradili s Arrows Ostrava 14:8. Finálový zápas se stal soubojem dvou doposud neporažených týmů. Hráči Nuclears v něm nakonec podlehli Drakům Brno 7:13 a na Vysočinu vezou z Blanska stříbrné medaile. Trenér mladších žáků do osmi let Petr Kuchařík zhodnotil výkon svých malých svěřenců slovy: „Skvělý turnaj, skvělé počasí. Hráči, kteří hrají týmově, a parta rodičů, kteří je podporují. Důležité je, že se děti melou a sportují. Druhé místo na turnaji je takový bonbónek. Na druhou stranu je vidět, že v klubu s více jak třicetiletou tradicí je umíme něco naučit.“

 

Text k foto …01 a …02:

Tým mladších žáků Třebíče Nuclears do osmi let vedený trenérem Petrem Kuchaříkem vybojoval na Českém baseballovém poháru U8 Morava stříbrné medaile.

Foto: Helena Kuruczová

 

Text k foto …03:

Mladší žáci Třebíče (v bílém) prošli na Českém baseballovém poháru U8 Morava vítězně až do finále, kde podlehli Drakům Brno 7:13.

Foto: Petra Voet

Přílohy
Aktualita neobsahuje žádné přílohy
Web odkazy
Aktualita nemá žádný webový odkaz
Související aktuality
Aktualita není svázana s žádnou další aktualitou
Související galerie
Aktualita není svázana s žádnou fotogalerií
Související zápasy
Aktualita není svázana s žádným zápasem
created by | TOPlist