Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Starší žáci Nuclears jsou mistry ČR

autor: Robert | datum: 10.10.2023 | Kategorie: Starší žáci U11

Mladí baseballisté Třebíče Nuclears zakončili sezónu ziskem mistrovského titulu v kategorii starších žáků do 11 let. Domácí šampionát pořádaný v Brně opanovaly týmy z Vysočiny, když se ve vyrovnaném finále utkala Třebíč s Ježky Jihlava, které v rozhodující bitvě porazila 7:6.

Úspěšní byli hráči Nuclears také v individuálních oceněních. David Prokeš získal trofej pro nejlepšího pálkaře, když zaznamenal celkem deset úspěšných odpalů, kterými stáhl pro svůj tým 14 bodů. Sám potom přidal další čtyři doběhy. Dominik Kliner pak byl vyhlášený dokonce nejužitečnějším hráčem turnaje.

Třebíč si v základní skupině nejdříve poradila s Tempem Praha 9:1. S Draky Brno sice prohrála 4:8, ale v rozhodujícím duelu o postup do semifinále zmobilizovala síly a dokázala porazit Hippos Brno 6:5. Klíčový náskok v semifinále si hráči Nuclears vybudovali v sedmé směně, během které doběhli pro sedm bodů. Domácí tým Hroši Brno porazili jednoznačně 9:1.

Závěrečné finále nabídlo dramatické derby celků z Vysočiny. Třebíč se ujala vedení 2:0 hned v úvodní směně. Jihlava ale ve třetím inningu čtyřmi doběhy zápas otočila, aby Třebíč vzápětí dvěma body vyrovnala. V polovině utkání se tak prakticky začínalo za stavu 4:4 znovu.

V páté směně si útok Nuclears vytvořil rozhodující tříbodový náskok. Jihlava se sice postupně dotahovala, ale Třebíč už vedení udržela a vyhrála 7:6. Nuclears táhli za titulem ve finále na nadhozu i v útoku Dominik Kliner a David Prokeš. Dominik odházel víc jak tři směny na kopci, blýskl se homerunem a stáhl dva doběhy. David si připsal 3 RBI a po Dominikovi se představil i na nadhozu, kde ho na závěrečné dvě směny vystřídal Martin Tretera.

 

Text k foto tisk_starsi_zaci_Trebic_Nuclears_mistri_CR_U11: Mistři České republiky v baseballu starších žáků do 11 let – tým Třebíč Nuclears vedený trenérem Pavlem Jozkem. Ve spodní řadě zleva: Stanislav Bureš, Tomáš Tajbr, David Caha, Daniel Hotový, Ondřej Karlovský, Stanislav Blažíček, Dominik Kliner a Mikuláš Balog. Horní řada zleva: trenér Pavel Jozek, asistent trenéra Tomáš Svoboda, hráči  Tobiáš Caha, David Prokeš, Martin Tretera, Michael Kurucz, Adrian Bátora, Lev Procházka a Robin Karpíšek, asistenti trenéra Tereza Šustrová a David Sklenář.

Foto: Tomáš Kliner

Text k foto tisk_mistri_CR_oslava_Trebic_Nuclears_U11_DSC_0754: Mladí baseballisté Třebíče Nuclears zakončili sezónu ziskem titulu mistrů České republiky v kategorii starších žáků do 11 let.

Foto: Tomáš Kliner

 

Text k foto tisk_Dominik_Kliner_MVP_MCR: Baseballista Třebíče Nuclears Dominik Kliner byl vyhlášen nejužitečnějším hráčem mistrovství ČR starších žáků.

Foto: Tomáš Kliner

 

Text k foto tisk_David_Prokes_nejlepsi_palkar_MCR: David Prokeš z Třebíče Nuclears si z MČR starších žáků odváží trofej pro nejlepšího pálkaře.

Foto: Tomáš Kliner

Přílohy
Aktualita neobsahuje žádné přílohy
Web odkazy
Aktualita nemá žádný webový odkaz
Související aktuality
Aktualita není svázana s žádnou další aktualitou
Související galerie
Aktualita není svázana s žádnou fotogalerií
Související zápasy
Aktualita není svázana s žádným zápasem
created by | TOPlist