Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Hráči Třebíče bojují o reprezentační dres

autor: Robert | datum: 19.10.2023 | Kategorie: Všechny kategorie

Rovná desítka hráčů baseballového klubu Třebíč Nuclears prošla do dalšího kola reprezentačních výběrů v kategoriích žáků do 12 let a juniorů do 18 let. Z jednotlivých týmů byl přihlášený rekordní počet sto sedmi žáků a šedesáti osmi juniorů. Dějištěm náročných testů se pro většinu hráčů stal Sportovní areál Na Hvězdě v Třebíči, kde proběhly kompletní žákovské výběry a moravská část výběru juniorů.

Žákovskou reprezentaci čeká náročná příprava pod vedením hlavního trenéra Mariána Krásného na domácí mistrovství Evropy v příštím roce. Na dalším společném tréninku se výběr potká během listopadu v kryté hale a účastnit se ho budou také postupující zástupci Nuclears Dominik Kliner, Robin Karpíšek, David Prokeš, Martin Tretera, Mikuláš Balog a z prvního kola omluvený Adrian Batora.

Evropským šampionátem vyvrcholí také příprava juniorů. Většina hráčů této kategorie má za sebou řadu zkušeností na mezinárodním poli. A další získají už v únoru na přípravném turnaji reprezentace v Puerto Ricu. O místo ve finální sestavě týmu vedeného Filipem Procházkou se bude ucházet také čtveřice hráčů z týmu Třebíč Nuclears, kterou jsou Pavel Jozek, Pavel Peroutka, Benedikt Růžička a Vojtěch Šabacký.

 

Text k foto vybery_repre_U12: Mladí baseballisté Třebíče Nuclears bojují o národní dres. V kategorii žáků do 12 let postoupili do dalšího kola reprezentačních výběrů Dominik Kliner (2. zleva), Robin Karpíšek (3. zleva), Mikuláš Balog (5. zleva), Martin Tretera (6. zleva) a David Prokeš (8. zleva), které doplní omluvený Adrian Batora.

Foto: Tomáš Kliner

Přílohy
Aktualita neobsahuje žádné přílohy
Web odkazy
Aktualita nemá žádný webový odkaz
Související aktuality
Aktualita není svázana s žádnou další aktualitou
Související galerie
Aktualita není svázana s žádnou fotogalerií
Související zápasy
Aktualita není svázana s žádným zápasem
created by | TOPlist