Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Mapa areálu

Baseballové hřiště

Hriště je převážně travnaté, vnitřní pole je z "antukového" krytu. Rozměry a tvar jednotlivých částí hřiště odpovídají příslušným pravidlům. Hřište je vybaveno systémem pro automatickou závlahu travnatých ploch. Závlahový systém je zásobován vodou z akumulačních nádrží, do kterých se sbírá dešťová voda (hřiště je kompletně poddrenážované), eventuálně vodou ze studny.

Baseballové hřište má rozměry po krajních čarách 102 metru a středem 122 metru, v protilehlém rohu je situováno hřište pro softball.

Vybavení hřiště

  • provozní objekt s tribunou - šatny domácí, hosté 2x, rozhodčí 1x, sport bar, velín, velká zasedací místnost, provozní kancelář
  • lavičky hráčů (dugouts) 2 x mužské hřiště, 2 x dětské hřiště
  • rozcvičovací prostory (balpeny 2x)
  • dva pálkovací tunely
  • 1 x automatický nadhazovací stroj „IRON MIKE“
  • světelná výsledková tabule
  • ozvučení areálu
Více informací

In-line a běžecká dráha

Nejdelší in-line bruslařskou a běžeckou dráhu na Vysočině najdete u stadionu Na Hvězdě v Třebíči. Okolo baseballového a softballového stadionu Na Hvězdě se line pás s vynikajícím asfaltem o délce 494 metrů, který je vyhlášený v širokém dalekém okolí mezi in-line bruslaři.

Dráha je komukoliv volně přístupná a ve večerních hodinách osvětlená.

Více informací

Restaurace

Restauraci Na Hvězdě najdete v zázemí baseballového stadionu v Třebíči. Je otevřena každý den včetně sobot a nedělí. Ve všedních dnech kromě jídel "à la carte" nabízíme také menu za 70 Kč a 85 Kč, které se skládá z polévky a hlavního chodu.

Pořádáme PRAVIDELNÉ AKCE! Například prodej ryb či tradiční vepřové i zvěřinové hody.

Vlastní webová stránka restaurace Na Hvězdě.

Více informací

Multifunkční aréna

Multifunkční arénu pro streetball, basketball, fotbal, hokej, florbal, házenou a další sporty naleznete v prostranství před hlavním vchodem na baseballový stadion Na Hvězdě.

Oplocené hřiště má asfaltový povrch, je vybaveno dvěma brankami, dvěma basketbalovými koši a je volně přístupné komukoliv.

Více informací

Lanová pyramida

Lanová koule (pyramida) se nachází v prostoru za baseballovým hřištěm a patří mezi oblíbené prvky areálu. Šplhací síť slouží u lanové pyramidy zároveň jako ochranná síť, která zajišťuje bezpečnost dětí i při pádu z výšky. Lanová pyramida je moderní oblíbený lanový prvek v areálu a je volně přístupný.

Více informací

Venkovní posilovna

Posilování bez velké námahy a pod širým nebem. To jsou prvky, které naleznete v areálu Na Hvězdě!

Venkovní posilovací stroje, které jsou na veřejném prostranství, jsou volně přístupné a jsou konstruovány tak, aby cvičení na nich bylo zábavné, jednoduché a bez velké námahy. Svým zaměřením jsou fitness přístroje vhodné téměř pro všechny věkové kategorie.

Více informací

Velké dětské hřiště

Největší dětské hřiště pro nejmenší děti naleznete také u stadionu Na Hvězdě.

Dvouvěžová lanová prolézačka Kokořík se skluzavkou, pískoviště, pružinové houpadly, závěsné houpačky a další atrakce. Akátové výrobky s odolnosti proti hnilobě, vysoké stabilitě povrchu vůči povětrnostním podmínkám a tvorbě třísek.

Více informací

Skate Park

Malý Skate Park je součástí bruslařské dráhy a jde vyloženě o doplňkový prvek areálu. Je tvořen dvěmi dřevěnými překážkami.

Více informací

Malé baseballové hřiště

V areálu Na Hvězdě můžete využít i malé hřiště na baseball a softball. Hřiště je veřejně přístupné včetně dvou střídaček. Povrch hřiště je tvořen převážně antukou a prosívkou.

Více informací

Kde nás najdete?

created by | TOPlist