Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Nábor - Bav se hrou, vyzkoušej baseball

Baseball je druhý nejpopulárnější sport na světě. Jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Více informací o přihlášení se do klubu se dozvíte v části Pro nové členy.

KAMERA ONLINE

Aktuality

18.01.2021 | Broušení bruslí Na Hvězdě

Mrazivé počasí přeje bruslení na přírodních plochách. Už jste našli své staré brusle a zjistili, že nejsou zrovna v ideální kondici?!?   Máme pro vás připravenou doplňkovou službu BROUŠENÍ BRUSLÍ! Za symbolických 50 Kč vám brusle nabrousíme ve Sportovním areálu Na Hvězdě v Třebíči.   Pokud vám nevyhovuje žádný z vypsaných termínů, můžete své brusle jednoduše nechat kdykoliv na pokladně ledové plochy a po nabroušení si je zde opět vyzvednete!

11.01.2021 | Led Na Hvězdě je záchranou pro hokejisty a krasobruslařky

Nedávno otevřenou ledovou plochu Na Hvězdě si mohli zájemci o veřejné bruslení pořádně užívat jen pár dní, než přišlo zpřísnění anticovidových opatření. I za současných vládních nařízení ale stále zůstává poslední záchranou pro krasobruslařky a hokejisty, kteří na krytých zimních stadionech nemůžou trénovat vůbec. „Zájem o bruslení Na Hvězdě je od otevření areálu opravdu velký. Z měsíce provozu jsme ale mohli nabídnout veřejné bruslení za symbolickou částku 50 Kč na hodinu bohužel jen sedm dní. To ještě platilo omezení na maximální počet 50 osob.“ Říká Jan Urbánek, předseda baseballového klubu Třebíč Nuclears, který ledovou plochu na okraji Třebíče provozuje. Ještě před Vánocemi se ale epidemiologická situace v zemi zhoršila tolik, že limit padesáti osob byl nejdříve snížen na šest a následně až na dvě osoby bruslící v jednom sektoru. „Najednou jsme stáli před otázkou, zda provoz přerušit, nebo jej přizpůsobit tak, abychom splnili všechny podmínky. Nakonec jsme se rozhodli jít cestou soukromých pronájmů a jsme rádi, že tak můžeme alespoň trochu pomoct sportovcům, kteří by jinak nemohli trénovat vůbec.“ Popisuje další vývoj situace Urbánek. Umělou ledovou plochu si tak i dnes může pronajmout kdokoliv. Rezervace ledu probíhá on-line na novém webu sportovního areálu www.na-hvezde.cz. „Cena pronájmu bohužel odráží provozní náklady, které jsou neúprosné.“ Odpovídá Urbánek na poznámky k částce 2 tisíc za hodinu a jedním dechem dodává: „Abychom udělali bruslení dostupnější, snažíme se alespoň formou speciálních akcí cenu pronájmu na vybraná časová okna občas snížit.“  Určitě se tak vyplatí sledovat rezervační systém na webu a facebookovou stránku areálu @SportovniArealNaHvezde.   Text k foto: Umělá ledová plocha Na Hvězdě se stala útočištěm pro krasobruslařky a hokejisty, kteří momentálně na zastřešených zimních stadionech trénovat nemůžou. Do Třebíče tak jezdí například David Zmrhal z HC Dukla Jihlava nebo krasobruslařka Emílie Dokulilová z Krasoklubu Náměšť nad Oslavou. Led si ale může prostřednictvím on-line rezervačního systému na webu www.na-hvezde.cz pronajmout kdokoliv. Foto: Robert Vávra

SportBar Na Hvězdě

Sportbar Na Hvězdě je moderní příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením, s dětským koutkem. Samozřejmostí je možnost sledovat TV přenosy.

Bohatý výběr jídel a pití doplňuje každodenní menu. Sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí.

Sportovní stadión

Dne 21.5.2011 se podařilo díky snahy vedení klubu, dotací z MŠMT, města Třebíč a Kraje Vysočina otevřít nové sportoviště v lokalitě Horka Domky.

Součástí sportovního komplexu je baseballové hřiště světové úrovně, in-line a běžecká dráha (464m), multifunkční aréna (streetball, hokej, ...), lanová pyramida, venkovní posilovna, velké dětské hřiště, skate park.

created by | TOPlist