Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Nábor - Bav se hrou, vyzkoušej baseball

Baseball je druhý nejpopulárnější sport na světě. Jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Více informací o přihlášení se do klubu se dozvíte v části Pro nové členy.

Aktuality

18.06.2018 | Medailemi z pohárů baseballisté vykompenzovali ztracené Play-Off

Těsně před branami Play-Off letos skončili baseballisté Nuclears, když o postup mezi šestici nejlepších týmů nejvyšší soutěže přišli až v posledním kole Extraligy, a to díky horší vzájemné bilanci s pražským celkem Tempo Titans. V sobotu přitom ještě drželi poslední postupovou příčku po výhře nad Olympií Blansko, kterou před domácím publikem porazili 11:5. Druhý den ale proti třetímu týmu základní části neuspěli a po prohře 3:9 s Kotlářkou Praha by jim postup zajistilo pouze zaváhání Tempa s brněnskou Technikou. To se ale nestalo. Muže tak teď místo bojů o titul čekají zápasy o obhájení příslušnosti k nejvyšší soutěži. Zklamání ze ztráty Ply-Off na poslední chvíli ale dostatečně vykompenzovaly úspěchy třebíčských týmů v mládežnických pohárech. Hned ve třech kategoriích se mladé naděje probojovaly až do finále a ke třem stříbrným medailím kategorií do deseti, třinácti a osmnácti let přidali ještě jedenáctiletí bronz. Poslední věkovou kategorií, kterou vrchol první poloviny sezóny teprve čeká, jsou osmileté děti. Ty ale mají už nyní jisté zlaté medaile, protože na největším evropském turnaji této kategorie získává zlatou všech šestnáct celků, které do závěrečné části prošly náročnou kvalifikací. Dobré umístění v Českém baseballovém poháru je o to důležitější, že je klíčem k postupu na podzimní vyvrcholení sezóny v podobě mistrovství České republiky. Tam vítěze jednotlivých oblastních soutěží doprovodí další týmy právě podle výsledků na poháru. Fanoušci baseballu v Třebíči se mohou těšit na zajímavou podívanou i v létě. Hned začátkem prázdnin bude totiž areál Na Hvězdě hostit sérii zápasů reprezentace mužů České republiky a Německa! Utkání jsou na programu ve středu 4. a ve čtvrtek 5. července od 16 hodin a třetí vzájemný duel v pátek 6. července pak začíná už v 15 hodin.

05.05.2018 | Proti úřadujícím mistrům se Nuclears neprosadili

Třebíčští baseballisté absolvovali v posledním kole nejvyšší soutěže hned dvě utkání s úřadujícími mistry ČR Draky Brno. V obou duelech byli jasnému favoritovi, který v letošní Extralize prohrál pouze jednou, důstojným soupeřem. „V poslední době hrajeme s Třebíčí vyrovnané zápasy, což se dnes zase ukázalo. Měli jsme trošku víc štěstí. Asi rozhodla obrana. My jsme neudělali tolik chyb, co udělali domácí, a dokázali jsme na ty chyby skórovat…“ Řekl po utkání Na Hvězdě coach Draků na první metě Hynek Čapka. Draci porazili v Třebíči Nuclears 4:0 a upevnili si vedení na špici Extraligy. O den dříve se odehrál zápas stejných aktérů na Městském baseballovém stadionu v Brně. Toto utkání se zároveň stalo derniérou catchera Nuclears Davida Winklera. Svoji aktivní hráčskou kariéru ukončil na hřišti týmu, v jehož dresu strávil nejdelší čas a vybojoval největší úspěchy. David se také ve druhé směně postaral o stažení vyrovnávajícího bodu Třebíče. Draci ale vyvíjeli soustavný tlak a postupně přidávali doběhy. Zatímco tým z Vysočiny držel na uzdě nadhazovač John Hussey. Nuclears v Brně nakonec podlehli suverénním Drakům 2:6. Během odvety v Třebíči první dva doběhy zaznamenali Draci hned v první směně, když nejdříve Arnošt Dubový ukradl domácí metu po divokém nadhozu Američana Reece Greena a druhý bod přidal po chybě třebíčské obrany Přemek Chroust. Hráči Nuclears byli nejblíže ke skórování ve čtvrté směně, kdy na jeden aut obsadili všechny mety. Místo stažení doběhu ale následoval dvojaut, kterým obrana Draků směnu ukončila. Na druhé straně se skvělým dvojautem blýskl mladičký Marek Krejčiřík hrající na spojce, který svým zákrokem zakončil šestý inning a vyautoval Hubbarda s Furkem. Za Draky skóroval po dalším divokém nadhozu ještě Filip Moštěk a v úvodu osmé směny Martin Schneider po dlouhém sebeobětovacím odpalu Dondreie Hubbarda. Třebíč se nadechovala k útoku znovu v dohrávce deváté směny. Dlouhý odpal Jiřího Novotného ale skvělým zákrokem zlikvidoval Arnošt Dubový. Na mety se dostali Daniel Cameron, střídající Robin Vávra a po nepříjemném trefení Zdeněk Kutílek. Relief Martin Schneider podpořený bezchybnou obranou Draků ale žádný doběh domácích nepřipustil. V dalším extraligovém kole přivítají hráči Třebíče tým Hroši Brno. Utkání Na Hvězdě se hraje netradičně už v pátek 11. května od 16 hodin.       Text k foto č. …1466, 1467: Obrana Draků zastavuje třebíčského běžce Zdeňka Kutílka na druhé metě. Foto: Robert Vávra   Text k foto č. …1434, 1435: Hned dvakrát v jednom utkání vyautoval vzrůstem nejmenší hráč na hřišti Daniel Cameron nejvyššího baseballistu Draků Pavla Budského na domácí metě. Foto: Robert Vávra

SportBar Na Hvězdě

Sportbar Na Hvězdě je moderní příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením, s dětským koutkem. Samozřejmostí je možnost sledovat TV přenosy.

Bohatý výběr jídel a pití doplňuje každodenní menu. Sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí.

Sportovní stadión

Dne 21.5.2011 se podařilo díky snahy vedení klubu, dotací z MŠMT, města Třebíč a Kraje Vysočina otevřít nové sportoviště v lokalitě Horka Domky.

Součástí sportovního komplexu je baseballové hřiště světové úrovně, in-line a běžecká dráha (464m), multifunkční aréna (streetball, hokej, ...), lanová pyramida, venkovní posilovna, velké dětské hřiště, skate park.

created by | TOPlist