Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Přijďte se na nás podívat

04.03. 09:00, hala Hrotovice
05.03. 08:30, hala Hrotovice

Nábor - Bav se hrou, vyzkoušej baseball

Baseball je druhý nejpopulárnější sport na světě. Jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Více informací o přihlášení se do klubu se dozvíte v části Pro nové členy.

Aktuality

21.02.2017 | Školení nových baseballových rozhodčích.

Vážení rodiče. Pořádáme školení baseballových rozhodčí. Jistě už se vám stalo, že jste sledovali zápas svého dítěte a říkali jste si: jak to ten rozhodčí mohl takhle vyhlásit, kam se díval??? Teď je ideální příležitost podívat se na celou věc očima oněch rozhodčích. Zkušení lektoři Vám vysvětlí základy a kdo ví, možná si to někdo z vás bude chtít vyzkoušet přímo na hřišti. Veškeré informace naleznete níže. Předejte prosím tuto informaci i vašim dětem. Práce baseballového rozhodčího je skvělá brigáda oceněná vždy minimálně cenou 100Kč%/hod. Místo: Klubovna v areálu HROCH, Brno Jundrov, ulice Veslařská Datum: sobota 4.3.2017 začátek v 9:30, předpokládaný konec v 17:30 S sebou: papír, tužka, obuv na hřiště Cena: zdarma Lektoři: David Kulhánek, Jiří Kroupa, Marek Vičar Rozhodčí, který absolvuje toto školení získá automaticky licenci Rookie, díky které si v sezóně rozhodováním zápasů bude moci vydělat více peněz, než kdyby tuto licenci neměl. Více o kreditním systému rozhodčích naleznete zde: https://www.baseball.cz/article.php?sid=5160&index=1&mode=&order=0 Před druhou částí programu proběhne pauza na oběd. Doporučujeme si přinést něco s sebou, popřípadě můžete navštívit jednu z blízkých restaurací. Přihlášky můžete posílat na mail. adresu: marekvicar@gmail.com do čtvrtku 2.3.2016 Do přihlášky uveďte Jméno, příjmení a telefonní číslo. Každý účastník obdrží průkaz rozhodčího ČBA a baseballová pravidla pro rok 2017.

19.02.2017 | Baseball získal trofeje v tradiční anketě

Sportovní akcí roku 2016 bylo v pátek 17. února 2017 vyhlášeno historicky největší Mistrovství Evropy v baseballu žáků do 12 let, které loni hostil třebíčský areál Na Hvězdě. V tradiční městské anketě se na tom shodla odborná komise složená ze zástupců všech sportů působících v tomto regionu a stejný názor měla i laická veřejnost ve čtenářské části. Stejně úspěšní byli baseballisté také v kategorii mládež družstva, kterou vyhrál tým žáků Nuclears do 11 let. Ten pro Třebíč v roce 2016 získal titul mistrů České republiky. Po delší době se podařilo baseballistům prosadit v anketě Sportovec města Třebíče i mezi dospělými. Postup do Extraligy a vítězství v 1. lize vyneslo týmu mužů třetí příčku jak mezi odborníky, tak u veřejnosti ve čtenářské části. Součástí vyhlašování výsledků ankety je pravidelně také předávání odměn sportovcům za medaile získané na republikových šampionátech nebo v reprezentačním dresu na mistrovstvích Evropy či světa. Radnice takto každoročně rozdělí částku sto tisíc korun. Poděkování s odměnou od města tak získali i zástupci baseballu - týmy žáků U11 (1. místo na MČR), mladších kadetů U13 (2. místo na MČR), reprezentanti Marek Krejčiřík a Patrik Kadrnožka za 1. místo na ME kadetů a za 2. místo na ME žáků hned šestice mladých hráčů Nuclears: Jan Klee, Antonín Novák, Tereza Šustrová, Petr Tretera, Adam Veselý a Šimon Worbis.

SportBar Na Hvězdě

Sportbar Na Hvězdě je moderní příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením, s dětským koutkem. Samozřejmostí je možnost sledovat TV přenosy.

Bohatý výběr jídel a pití doplňuje každodenní menu. Sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí.

Sportovní stadión

Dne 21.5.2011 se podařilo díky snahy vedení klubu, dotací z MŠMT, města Třebíč a Kraje Vysočina otevřít nové sportoviště v lokalitě Horka Domky.

Součástí sportovního komplexu je baseballové hřiště světové úrovně, in-line a běžecká dráha (464m), multifunkční aréna (streetball, hokej, ...), lanová pyramida, venkovní posilovna, velké dětské hřiště, skate park.

created by | TOPlist