Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Nábor - Bav se hrou, vyzkoušej baseball

Baseball je druhý nejpopulárnější sport na světě. Jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Více informací o přihlášení se do klubu se dozvíte v části Pro nové členy.

Aktuality

16.10.2017 | Zhodnocení sezony U15 2016/2017

Sezona kadetů 2016/2017 začala zimní přípravou. V první části zimy jsme pracovali rehabilitační části, která postupně přešla ve fyzickou přípravu. Ta přecházela v průběhu zimy na trénink baseballových dovedností. Za zimu proběhly 3 testy fyzické přípravy. Ve většině případů došlo k velkému zlepšení. Pro většinu hráčů byl těžký přechod na velké hřiště a proto byla první polovina regionální soutěže poznamenaná nejistými výkony. Po odehrání základní části této soutěže nás čekal kvalifikační turnaj na MČR, který jsme zvládli a bojovnost, s jakou turnaj hráči odehráli, by si měl každý pamatovat. V poháru jsme skončili na 4. místě a kvalifikovali se tak na MČR v Blansku. V letní části byli naši hráči součástí reprezentací, JL atd., proto tréninky probíhaly individuálně. Dohrávala se také regionální soutěž, ve které jsme sice skončili až na 4. místě, v play-off části jsme se však probojovali až do finále. Vrchol sezony nás čekal na konci září na již zmiňovaném MČR v Blansku, zde jsme po skvělých výkonech vybojovali 3. místo. Kdyby se baseball hodnotil podle reprezentantů v týmu, pálkařských průměrů nebo umožněných bodů, určitě bychom nedosáhli na medaili. Avšak bojovnost, píle a schopnost zabrat ve správný moment tomuto týmu přinesla zaslouženou odměnu.

10.10.2017 | Zakázané látky - Antidopingového výbor ČR

V příloze najdete scan materiálů, který jsme obdrželi od Antidopingového výboru ČR. Určitě si vše důkladně prostudujte a předejte informace dále do klubu, dětem, trenérům a rodičům.      

SportBar Na Hvězdě

Sportbar Na Hvězdě je moderní příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením, s dětským koutkem. Samozřejmostí je možnost sledovat TV přenosy.

Bohatý výběr jídel a pití doplňuje každodenní menu. Sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí.

Sportovní stadión

Dne 21.5.2011 se podařilo díky snahy vedení klubu, dotací z MŠMT, města Třebíč a Kraje Vysočina otevřít nové sportoviště v lokalitě Horka Domky.

Součástí sportovního komplexu je baseballové hřiště světové úrovně, in-line a běžecká dráha (464m), multifunkční aréna (streetball, hokej, ...), lanová pyramida, venkovní posilovna, velké dětské hřiště, skate park.

created by | TOPlist