Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Nábor - Bav se hrou, vyzkoušej baseball

Baseball je druhý nejpopulárnější sport na světě. Jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Více informací o přihlášení se do klubu se dozvíte v části Pro nové členy.

Aktuality

01.02.2018 | II. ročník Kron Cupu U8

V neděli 28. ledna se v nové hale (otevřená v roce 2014) v Dolních Bojanovicích uskutečnil již druhý ročník Kron Cupu v kategorii U8, který pořádal klub Oilers Hodonín. Do krásné haly se v nedělním ránu sjely tři kluby.  Domácí Oilers, Hroši Brno a my. Rozpis byl jasný. Každý s každým dvakrát. V prvním zápase jsme se utkali s Olejáři. Ti na nás nastoupili zhurta a v první směně nám dali tři doběhy. Odpověděli jsme čtyřmi.  Zbytek zápasu byl v naší režii a dohrávku jsme již nemuseli hrát. Konečný  výsledek  11:9 pro nás. V druhém zápase jsme se utkali s Hrochy. Slabou chvilku jsme si vybrali ve druhé směně, kdy jsme dostali 5 bodů a ve třetí, kdy jsme naopak nebodovali. Výsledek 18:7 pro Nuclears. A šlo se do odvet. Proti Hodonínu začínáme skvěle a po druhé směně vedeme 6:1. Po čtvrté prohráváme 7:8. V tom je sport krásný a krutý zároveň. V páté přidáváme pět doběhů a soupeři nedovolujeme ani jeden 12:8. V posledním zápase je již znát, že na hráče obou mužstev dopadla trošku únava. Přesto hráči hrají v obraně pozorně a sami přidávají po jednom, dvou bodech v každé směně. Před začátkem 6.inn vedeme 7:0. Dovolujeme soupeři korigovat na konečných 7:5. A kdo vyhrál? Nikdo a přece všichni. Na turnaji nebyl vyhlášen vítěz a ani ti za ním.  Všichni hráči byli jmenovitě přečtení a dostali sladkou odměnu. Každý tým pak obdržel pohár. Děkujeme organizátorům za skvěle připravený turnaj. A těšíme se na turnaj další! Turnaje se účastnili hráči: Jakub Svoboda Tereza Dvořáková Michal Kraus Vojtěch Příhoda Daniel Dobeš David Jílek Šimon Man Alex Veselý Martin Doseděl Kamil Vujtík Kristýna Kuchaříková

23.01.2018 | Nominace na Trenérský objev roku 2017

Na víkendové Horské baseballové klinice v Jeseníkách vyhlásila ČBA výsledky trenérských anket. Do nejužšího výběru nominovaných se dostal v kategorii Trenérský objev roku také Štěpán Chytka z NUCLEARS TŘEBÍČ, který dokázal se svým týmem vybojovat jak vítězství v Českém baseballovém poháru, tak mistrovský titul. Cenu nakonec získal Pavel Budsky, který patří k ikonám českého baseballu, ale na poli trenérském je nováčkem. Vítězi i všem nominovaným gratulujeme. Dostat se mezi trojici nejlepších je vynikající úspěch!

SportBar Na Hvězdě

Sportbar Na Hvězdě je moderní příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením, s dětským koutkem. Samozřejmostí je možnost sledovat TV přenosy.

Bohatý výběr jídel a pití doplňuje každodenní menu. Sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí.

Sportovní stadión

Dne 21.5.2011 se podařilo díky snahy vedení klubu, dotací z MŠMT, města Třebíč a Kraje Vysočina otevřít nové sportoviště v lokalitě Horka Domky.

Součástí sportovního komplexu je baseballové hřiště světové úrovně, in-line a běžecká dráha (464m), multifunkční aréna (streetball, hokej, ...), lanová pyramida, venkovní posilovna, velké dětské hřiště, skate park.

created by | TOPlist