Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Přijďte se na nás podívat

01.04. 16:00, Na Hvězdě
02.04. 14:00, Na Hvězdě
08.04. 10:00, Na Hvězdě

Nábor - Bav se hrou, vyzkoušej baseball

Baseball je druhý nejpopulárnější sport na světě. Jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Více informací o přihlášení se do klubu se dozvíte v části Pro nové členy.

Aktuality

18.03.2017 | Baseballisté převzali zlaté sošky

Už za pár dní odstartuje nová baseballová sezóna a hráči Nuclears vstoupí poprvé v historii do bojů nejvyšší české soutěže. Definitivní tečku za uplynulou sezónou udělalo vyhlášení nejlepších hráčů roku 2016 z juniorských kategorií a mezi muži. Právě na mladých odchovancích klubu bude stát i extraligový tým Třebíče. Zlaté sošky převzali ocenění hráči během tradičního baseballového plesu, jehož už devatenáctý ročník se uskutečnil v sobotu 18. března 2017. Individuální trofeje si odnesli: V kategorii Extraliga do 18 let: nejlepší nadhazovač – Roman Dvořák, nejlepší hráč obrany – Robin Vávra, nejlepší pálkař – Radim Novotný, nejužitečnější hráč – Jan Preininger. V kategorii Extraliga do 21 let: nejlepší nadhazovač – Lukáš Hlouch, nejlepší hráč obrany – Kamil Pejchal, nejlepší pálkař – Radim Novotný, nejužitečnější hráč – Dominik Doležal. V kategorii 1. liga muži: nejlepší nadhazovač – Michal Pruša, nejlepší hráč obrany – Michal Ešmír, nejlepší pálkař – Zdeněk Kutílek, nejužitečnější hráč – Jan Urbánek. Výsledky veřejného hlasovaní pak určily také držitele titulu trenérský objev roku, kterým se stal Petr Kuchařík a trenérem roku 2016 v klubu byl zvolen Jozef Libiak. Na hřiště k zápasu znovu baseballisté vyběhnou už v sobotu 1. dubna 2017, kdy je na třebíčské Hvězdě čeká historicky první utkání v Extralize před domácím publikem. Utkání s Eagles Praha začíná v 16 hodin.

09.03.2017 | Školní turnaj

Zítra 10.3.2017 dopoledne pořádá klub Třebíč Nuclears tradiční turnaj základních škol v tělocvičně ZŠ Horka-Domky. Tentokrát je turnaj pro hráče do osmi let a mladší. Turnaje se zúčastní sedm týmů ZŠ Horka-Domka, ZŠ Na Hopcích, ZŠ T.G.M, ZŠ Týnská, ZŠ Stařeč, ZŠ Bartůškova, ZŠ Kpt. Jaroše. Hráči se můžou těšit na velké množství dárků, soutěž v hodu do dálky a hlavně samotný turnaj ve zjednodušeném baseballu.

SportBar Na Hvězdě

Sportbar Na Hvězdě je moderní příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením, s dětským koutkem. Samozřejmostí je možnost sledovat TV přenosy.

Bohatý výběr jídel a pití doplňuje každodenní menu. Sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí.

Sportovní stadión

Dne 21.5.2011 se podařilo díky snahy vedení klubu, dotací z MŠMT, města Třebíč a Kraje Vysočina otevřít nové sportoviště v lokalitě Horka Domky.

Součástí sportovního komplexu je baseballové hřiště světové úrovně, in-line a běžecká dráha (464m), multifunkční aréna (streetball, hokej, ...), lanová pyramida, venkovní posilovna, velké dětské hřiště, skate park.

created by | TOPlist