Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Přijďte se na nás podívat

08.07. 13:00, Na Hvězdě
09.07. 13:00, Na Hvězdě

Nábor - Bav se hrou, vyzkoušej baseball

Baseball je druhý nejpopulárnější sport na světě. Jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Více informací o přihlášení se do klubu se dozvíte v části Pro nové členy.

Aktuality

25.06.2017 | Zlaté medaile z First Cupu putují i na Vysočinu

Sérii letošních baseballových pohárů zakončili nejmladší hráči Třebíč Nuclears účastí na největším turnaji pro děti do 8 let v Evropě – First Cupu. Vítězstvím byl už postup do finálové části, kterou hostil brněnský areál U Hrocha, kam se sjelo šestnáct nejlepších týmů z celé republiky. Pořadatelé si dali za cíl uspořádat pro kluky a holky jejich první opravdu velký turnaj v životě s nezapomenutelnými zážitky na hřišti i mimo něj. Nejmladší hráči Nuclears tak měli možnost nejen změřit síly ve zjednodušeném baseballu, ale osobně se setkat také s předsedou Českého olympijského výboru Jiřím Kejvalem, nebo si nechat podepsat fotografii od homerunéra Jakuba Sládka, jediného Čecha, který hrál ve výběru Evropy proti Japonsku. Nad všemi pravidly měl na First Cupu přednost kodex „Vzorný fanoušek, vzorný trenér“, který shrnoval motto turnaje, že sport je v prvé řadě zábavou dětí, nemá sloužit k uspokojování cílů dospělých, a to se týká jak rodičů, tak trenérů. V duchu této myšlenky na závěr obdrželi zlaté medaile úplně všichni malí hráči. S nejmladšími baseballisty Nuclears tak zamířilo zlato z First Cupu také do Třebíče na Vysočinu.

20.06.2017 | Třebíč získala v baseballovém poháru zlato a stříbro!

Zlaté medaile z Českého baseballového poháru dovezli o víkendu na Vysočinu starší žáci klubu Třebíč Nuclears v kategorii do 11 let. Díky týmovému výkonu a výborné práci Jana Bilíčka, který odházel celé finále, porazili v boji o první místo Draky Brno 18:3. Navázali tak na stříbro svých starších spoluhráčů. Mladší kadeti do třinácti let totiž o týden dříve podlehli až ve finále turnaje brněnským Hrochům 7:9. Kousek od medailí byli v poháru také kadeti v kategorii do 15 let a junioři do 18 let. Souboje o bronz sice mladíkům z Nuclears nevyšly, ale svůj cíl – probojovat se mezi nejlepší čtyři týmy a tím si zajistit postup na podzimní mistrovství České republiky, oba celky splnily. Výbornou práci odvedli kadeti, kteří na čtyřdenní turnaj odjížděli pouze s deseti hráči, doplněnými dvěma mladšími baseballisty bez zkušeností ze hry na velkém hřišti. Přesto dokázali uspět a dokonce vyhráli svoji základní skupinu. Zlato, stříbro a dvě čtvrtá místa z Českého baseballového poháru řadí Třebíč Nuclears mezi absolutní českou špičku v mládežnických kategoriích. V silné konkurenci na sebe upozornili hráči Nuclears také individuálně. Dan Fejta získal na ČBP U15 cenu pro nejlepšího pálkaře, stejně jako Antonín Novák mezi mladšími kadety do 13 let. Z vítězného týmu starších žáků obdržel Jakub Čevela trofej pro nejlepšího nadhazovače a Tomáš Nahodil cenu pro nejužitečnějšího hráče turnaje. Tento víkend čeká první velký turnaj také nejmladší naděje Třebíče. Takzvaný First Cup je největší akcí svého druhu pro kategorii do osmi let. Vítězi jsou už teď vlastně všichni účastníci, protože na finálový turnaj do Brna se probojovalo jen šestnáct nejlepších týmů z celé České republiky.

SportBar Na Hvězdě

Sportbar Na Hvězdě je moderní příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením, s dětským koutkem. Samozřejmostí je možnost sledovat TV přenosy.

Bohatý výběr jídel a pití doplňuje každodenní menu. Sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí.

Sportovní stadión

Dne 21.5.2011 se podařilo díky snahy vedení klubu, dotací z MŠMT, města Třebíč a Kraje Vysočina otevřít nové sportoviště v lokalitě Horka Domky.

Součástí sportovního komplexu je baseballové hřiště světové úrovně, in-line a běžecká dráha (464m), multifunkční aréna (streetball, hokej, ...), lanová pyramida, venkovní posilovna, velké dětské hřiště, skate park.

created by | TOPlist