Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Nábor - Bav se hrou, vyzkoušej baseball

Baseball je druhý nejpopulárnější sport na světě. Jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Více informací o přihlášení se do klubu se dozvíte v části Pro nové členy.

Aktuality

22.05.2019 | Baseballisty čeká rozhodující bitva o Play-Off

Třebíč Nuclears vs. Skokani Olomouc 5:1 Vítězstvím nad Skokany Olomouc v dohrávaném utkání, které bylo v původním termínu zrušeno pro déšť, oživili baseballisté Třebíče naději na postup do Play-Off. Rozhodující série je čeká už tento víkend a hned dva ze tří zápasů bude hostit třebíčský stadion Na Hvězdě. Proti zkušené Kotlářce Praha se hráčům Nuclears minulý víkend nepodařilo urvat žádnou výhru. Včerejším vítězstvím nad Olomoucí se ale v tabulce nejvyšší soutěže dotáhli do trojice týmů, které se s deseti výhrami dělí o šestou až osmou příčku. Otevřenou účast v nadstavbě o titul má před závěrečným kolem nejvyšší soutěže hned pětice klubů. Takto vyrovnanou základní část extraligy fanoušci baseballu v její historii ještě nezažili. Třebíč Nuclears potřebují být během posledních tří zápasů minimálně úspěšnější než Hroši Brno a Olympia Blansko. Jedinou stoprocentní jistotou však zůstává třikrát porazit posledního soupeře, tým Tempo Praha. Nuclears určitě budou chtít Pražanům oplatit loňskou sezónu, kdy do závěrečného Play-Off postoupilo právě Tempo, které sice mělo stejný počet bodů jako Třebíč, ale lepší skóre ve vzájemné bilanci. Nenechte si ujít závěrečné bitvy o postup mezi šestici nejlepších českých týmů a přijďte podpořit domácí tým. Zápasy Třebíč Nuclears vs. Tempo Praha hostí třebíčský stadion Na Hvězdě v sobotu 25. května 2019 ve 13:00 a v 16:00 hodin!

11.05.2019 | Bitvu na hřišti odstartoval nízký průlet bojového vrtulníku

Třebíč Nuclears vs. Draci Brno 2:9, 9:10, 2:4 Souboje Nuclears a Draků Na Hvězdě v Třebíči nabízí už tradičně napínavou podívanou. Tentokrát byl součástí utkání i Army Day, kterým baseballisté vzdali hold práci vojáků. Bitvu na hřišti tak symbolicky zahájil nízký průlet bojového vrtulníku z nedaleké základny u Náměště nad Oslavou. Domácí se pustili do více jak dvacetinásobného mistra bez ostychu a hned v první směně se dostali do čtyřbodového vedení, na němž měl podíl i dvoubodový homerun Američana Treye Bridise. Domácí sahali po vítězství až do osmé směny, kdy Draci dokázali otočit skóre třemi doběhy na 8:10. Domácí Nuclears v dohrávce zápasu ještě dokázali snížit Ivanem Hamžou na rozdíl jediného bodu. Těsné vítězství si ale zkušení Draci už pohlídali. V tomto utkání se Američan Trey Bridis ve službách Třebíče zapsal do dějin české extraligy, když zaznamenal tzv. hit four cycle. V první směně odpálil dvoubodový homerun proti startérovi Michalovi Sobotkovi. Ve třetí směně pak odstartoval dohrávku dvoumetovým odpalem, o směnu později přidal třímetový odpal. V šesté směně pak Draci poslali na kopec Martina Schneidera a proti němu Bridis odpálil jednometový odpal, čímž dokonal cestu za Cycle. V Třebíči tak byla vidět skvělá show, a to jak baseballová na hřišti, tak v podobě atraktivního doprovodného programu s ukázkami výcviku služebních psů, umění vojáků v boji muže proti muži či předvedení zbraní a dravců používaných na vrtulníkové základně. Už o den dříve absolvovali baseballisté Třebíče úvodní duel s Draky v Brně. Tým z Vysočiny začal slibně a první bod zaznamenali hned v první směně. Na dlouhou dobu byl ale poslední. Hráči Nuclears sice měli v utkání více úspěšných odpalů než soupeř, ale nedařilo se jim stahovat běžce z met. Druhým bodem Třebíče na konečných 2:9 upravil výsledek až homerun Treye Bridise v osmé směně. V posledním utkání série se na nadhozu za Nuclears představil nový hráč z USA Timothy Holmes, který v sestavě nahradil zraněného Daltona Erba. Předvedl dobrý výkon a soupeři dovolil jen čtyři doběhy. Přestože hráči Třebíče měli stejný počet hitů jako Draci, nedokázali je proměnit v body a vicemistr vyhrál 2:4. Třebíč má stále šanci postoupit do play-off. Důležité budou nadcházející utkání s pražskou Kotlářkou, která má jen o jedno vítězství víc. Zápas Třebíč Nuclears vs. Kotlářka Praha se hraje na třebíčské Hvězdě v neděli 19. května 2019 od 15 hodin.

SportBar Na Hvězdě

Sportbar Na Hvězdě je moderní příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením, s dětským koutkem. Samozřejmostí je možnost sledovat TV přenosy.

Bohatý výběr jídel a pití doplňuje každodenní menu. Sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí.

Sportovní stadión

Dne 21.5.2011 se podařilo díky snahy vedení klubu, dotací z MŠMT, města Třebíč a Kraje Vysočina otevřít nové sportoviště v lokalitě Horka Domky.

Součástí sportovního komplexu je baseballové hřiště světové úrovně, in-line a běžecká dráha (464m), multifunkční aréna (streetball, hokej, ...), lanová pyramida, venkovní posilovna, velké dětské hřiště, skate park.

created by | TOPlist