Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Nábor - Bav se hrou, vyzkoušej baseball

Baseball je druhý nejpopulárnější sport na světě. Jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Více informací o přihlášení se do klubu se dozvíte v části Pro nové členy.

KAMERA ONLINE (zvětšit)

Aktuality

08.09.2019 | Třebíč hostila baseballový pohár nejmladších hráčů

Třebíčský baseballový areál Na Hvězdě hostil o víkendu vrcholný podzimní turnaj nejmladší soutěžní kategorie – Český baseballový pohár hráčů do 8 let, divize Morava. I přes nepříznivé počasí se pořadatelům z klubu Nuclears podařilo připravit hřiště tak, aby bylo možné odehrát všech dvacet naplánovaných utkání ve zjednodušeném baseballu. Osmička nejlepších moravských celků bojovala ve dvou základních skupinách o postup do následného play-off. Domácí tým Třebíč Nuclears na úvod podlehl pozdějšímu finalistovi – Drakům Brno 9:15. V utkání s Olympií Blansko si Třebíč nejdřív vybudovala slibný náskok 6:0. Pak ale soupeř několika tvrdými odpaly snížil a dostal se zpátky do hry. Nakonec v dohrávce zápasu Blansko porazilo Třebíč 11:10. „Celou sezónu a také v tomto utkání jsme se drželi strategie dát prostor všem hráčům na lavičce. Dává mi to pro budoucí rozvoj hráčů větší smysl, než hrát se základní devítkou a být o jedno dvě místa výše v konečném pořadí.“ Uvedl k těsné prohře hlavní trenér Petr Kuchařík. Následné vítězství nad Arrows Ostrava 13:7 tak už nemohlo nic změnit na tom, že Nuclears budou hrát o konečné páté až osmé místo. Po výhře nad Ježky Jihlava 12:9 mladí hráči Třebíče podlehli týmu Pipas Brno 8:14 a v poháru divize Morava jim tak patří šestá příčka. „Během dvou dnů jsme odehráli pět kvalitních utkání. Pro mě je důležité, aby si v této kategorii všichni z týmu zahráli. I díky mladším spoluhráčům z kategorie do sedmi let se nám podařilo sehrát vyrovnané partie. Zároveň nám turnaj ukázal, že nás ještě čeká hodně práce.“ Uzavřel účinkování svých svěřenců trenér Kuchařík. Zlato si z Třebíče odvezli Hroši Brno, kteří ve finále těsně přehráli Draky Brno 9:8. Bronz patří Blansku, které stejným výsledkem 9:8 porazilo v utkání o třetí místo brněnskou Techniku.   Text k foto: Tým mladších žáků klubu Nuclears Třebíč vybojoval na Českém baseballovém poháru divize Morava U8 šestou příčku. V domácím prostředí měli malí silnou podporu, a to nejen z řad rodičů. Foto: Tomáš Kliner

08.09.2019 | Mladší kadeti postoupili na mistrovství ČR

Baseballisté Třebíče do 13 let o víkendu vybojovali postup na mistrovství České republiky mladších kadetů mezi osm nejlepších týmů. Na jaře hráčům Nuclears utekl přímý postup na šampionát z Českého baseballového poháru, když těsně prohráli čtvrtfinále a skončili na prvním nepostupovém místě. Museli tak absolvovat kvalifikaci, z níž čtyři nejlepší celky doplní na MČR čtveřici nejúspěšnějších z poháru. V základní skupině kvalifikace si Třebíč nejdříve poradila jednoznačně s Bleskem Jablonec 25:4 a v důležitém utkání porazila pořádající klub Eagles Praha 9:3. Postup mohlo přinést už poslední utkání základní části s Kotlářkou Praha, která předtím zaváhala právě proti Eagles. Pražané ale zmobilizovali síly a porazili Nuclears 9:3. Třebíč tak musela hrát ještě rozhodující poslední zápas proti třetímu celku z druhé základní skupiny – Technice Brno. V něm hráči z Vysočiny dominovali a brněnskému soupeři dovolili jediný doběh na konečných 9:1 pro Třebíč. Hlavní trenér třebíčských mladších kadetů Pavel Jozek hodnotil vystoupení svých svěřenců slovy: „Postup na mistrovství ČR se nám po dvou nepostupových letech povedl především díky skvělé týmové palce a vynikajícímu nadhozu. Pavel Jozek ml. odházel v závěrečném utkání 6 směn, během kterých nadělil soupeři 10 strike-outů! Jen díky chybám v obraně nám Technika jednou doběhla.“ Z kvalifikace nakonec postoupily hned čtyři týmy ze základní skupiny A, v níž bojovala i Třebíč. Eagles Praha totiž porazili v rozhodujícím utkání Sokol Hluboká 6:4. Základní kvalifikační skupinu B tak bude na šampionátu zastupovat pouze její vítěz z Frýdku-Místku. Mistrovství České republiky se bude konat o víkendu 20. až 22. září 2019 v Brně na stadionu Hrochů.

SportBar Na Hvězdě

Sportbar Na Hvězdě je moderní příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením, s dětským koutkem. Samozřejmostí je možnost sledovat TV přenosy.

Bohatý výběr jídel a pití doplňuje každodenní menu. Sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí.

Sportovní stadión

Dne 21.5.2011 se podařilo díky snahy vedení klubu, dotací z MŠMT, města Třebíč a Kraje Vysočina otevřít nové sportoviště v lokalitě Horka Domky.

Součástí sportovního komplexu je baseballové hřiště světové úrovně, in-line a běžecká dráha (464m), multifunkční aréna (streetball, hokej, ...), lanová pyramida, venkovní posilovna, velké dětské hřiště, skate park.

created by | TOPlist