Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Nábor - Bav se hrou, vyzkoušej baseball

Baseball je druhý nejpopulárnější sport na světě. Jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Více informací o přihlášení se do klubu se dozvíte v části Pro nové členy.

KAMERA ONLINE

Aktuality

24.11.2021 | V pátek začíná bruslení Na Hvězdě!

Už v pátek 26. listopadu se otevře veřejnosti umělá ledová plocha ve sportovním areálu Na Hvězdě na jižním okraji Třebíče. Novou atrakci situovanou mezi velkým obytným sídlištěm a hojně navštěvovanou nákupní zónou zde zprovoznil před rokem baseballový klub Třebíč Nuclears. „Na první víkend jsme připravili dostatek termínů pro veřejné bruslení, po kterém bude vždy následovat úprava ledové plochy.“ Říká předseda klubu Nuclears Jan Urbánek k zahájení druhé sezóny. Brány kluziště se otevřou v pátek 26. listopadu už v 8:00 hodin a celý den bude patřit jen veřejnému bruslení. „Od soboty najíždíme na běžný režim, kdy si lze ledovou plochu mimo bloky bruslení pro veřejnost také soukromě pronajmout. Třeba na hokej, krasobruslení, nebo jen tak, na bruslení s partou přátel.“ Doplňuje Urbánek informace k možnostem využití plochy. Soukromý pronájem si lze objednat v rezervačním systému na webu www.na-hvezde.cz a pokud některý z vypsaných bloků zůstane nevyužitý, změní se 24 hodin předem na bruslení pro veřejnost. Přímo na místě si lze brusle také zapůjčit nebo ve vypsaných termínech nechat ty vlastní nabrousit. Na Hvězdě nechybí ani možnost občerstvení. Vstupné zůstává symbolické, a to 50 Kč na osobu a jeden blok. Pronájem celé plochy pak vyjde v běžný den na 2500 Kč za hodinu. Stejně jako loni se i letos bude provoz odvíjet od případných protiepidemických opatření vyhlášených vládou. Pro aktuální informace o rozpisu bruslení a podmínkách provozu nezapomeňte sledovat stránky sportovního areálu, na kterých můžete prostřednictvím web kamery také přímo nahlédnout na ledovou plochu. Rezervační systém s rozpisem bruslení pro veřejnost najdete na https://www.na-hvezde.cz/rezervace/          Text k foto: Umělá ledová plocha Na Hvězdě v Třebíči spouští tento pátek 26. listopadu provoz a celý den od 8:00 hodin až do večera bude patřit blokům bruslení pro veřejnost. Kluziště si lze také soukromě pronajmout. Loni se stalo také útočištěm pro mladé hokejisty a krasobruslařky, kteří nemohli trénovat v uzavřených prostorách zimních stadionů. Foto: Robert Vávra

21.11.2021 | Hrotovice - podmínky pro vstup platné od 22.11,2021

Od 22.11. před vstupem do hotelu v Hrotovicích musíte splnit minimálně jednu z následujících podmínek.  Zákazník je oprávněn vstoupit do vnitřních prostor hotelu, je-li schopen prokázat, že: JE OČKOVANÝ PROTI ONEMOCNĚNÍ COVID-19 (14 DNÍ PO DRUHÉ DÁVCE) PRODĚLAL ONEMOCNĚNÍ COVID-19 (180 DNÍ) Nařízení se netýká: dětí do 12ti let  děti a mládež do 18 let se mohou prokázat PCR testem ne starším než 72 hodin PCR test  mohou předložit i lidé, kteří mají potvrzení, že se nemohou nechat očkovat PCR test je povinný i pro rozočkované  Dokument od provozovatele posílám v příloze, pokud někdo za těchto podmínek nemůže přijet, dejte obratem vědět, ať můžeme oslovit náhradníky.  

SportBar Na Hvězdě

Sportbar Na Hvězdě je moderní příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením, s dětským koutkem. Samozřejmostí je možnost sledovat TV přenosy.

Bohatý výběr jídel a pití doplňuje každodenní menu. Sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí.

Sportovní stadión

Dne 21.5.2011 se podařilo díky snahy vedení klubu, dotací z MŠMT, města Třebíč a Kraje Vysočina otevřít nové sportoviště v lokalitě Horka Domky.

Součástí sportovního komplexu je baseballové hřiště světové úrovně, in-line a běžecká dráha (464m), multifunkční aréna (streetball, hokej, ...), lanová pyramida, venkovní posilovna, velké dětské hřiště, skate park.

created by | TOPlist