Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Nábor - Bav se hrou, vyzkoušej baseball

Baseball je druhý nejpopulárnější sport na světě. Jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Více informací o přihlášení se do klubu se dozvíte v části Pro nové členy.

Aktuality

11.02.2019 | Kompenzační cvičení nejen pro sportovce

Tenisti a baseballisté, ale také hokejisti, fotbalisté a zástupci dalších sportů si našli cestu na přednášku Mgr. Michaely Dobešové „Kompenzační cvičení při jednostranné sportovní zátěži“, kterou pořádal Horácký Tenisový Klub (HTK) Třebíč společně s baseballisty Třebíč Nuclears. Spoluzakladatelka a koordinátorka Vzdělávacího centra pro fyzioterapeuty Nemocnice Třebíč nejdříve mladé hráče a jejich rodiče seznámila se správnými návyky pro efektivní trénink. Konkrétní kompenzační cviky pak názorně předvedla ve spolupráci s několikanásobným mistrem Evropy a účastníkem baseballového mistrovství světa Miroslavem Křivánkem. Kompenzační a protahovací cviky byly vybírány s ohledem na to, aby je využili nejen sportovci, ale třeba i lidé z kanceláří. Podle ohlasů určitě nezůstane přednáška ojedinělou a Mgr. Dobešová přidá v blízké době další na podobné téma. Oproti té původní by další přednáška měla být více specializovaná a její obsah mohou ovlivnit i zájemci z řad veřejnosti. Stačí například, když na facebookové stránce @trebicnuclears uvedou do komentáře pod příspěvek, na jaké obtíže si přejí, aby se v přednášce zaměřila.   Text k foto: Fyzioterapeutka Mgr. Michaela Dobešová na přednášce Kompenzační cvičení při jednostranné sportovní zátěži. Konkrétní cviky předváděla ve spolupráci s baseballovým reprezentantem Miroslavem Křivánkem. Foto: Robert Vávra

08.02.2019 | Úrazové pojištění platné od 1. 2. 2019

Úrazové pojištění platné od 1. 2. 2019 František Přibyl, 07.02. 2019 Aktuality  Pojištěnými osobami jsou:  1) Členové sportovních svazů sdružených v Českém olympijském výboru a České unii sportu, stejně jako členové dalších pojištěných subjektů, a to po dobu veškerých akcí a aktivit pořádaných nebo organizovaných těmito subjekty, včetně organizovaných cest na tyto akce (olympijské svazy i neolympijské subjekty, střešní organizace a jejich sdružené subjekty, včetně sportovních svazů a jejich sdružených subjektů, TJ, T.J.). 2) Osoby, které se účastní akcí v rámci plnění svých pracovních úkolů nebo mají s příslušným sportovním spolkem uzavřenou smlouvu podle občanského zákoníku nebo zákoníku práce. 3) Osoby, které nejsou členy pojištěných subjektů, po dobu, kdy se účastní akce pořádané některým z pojištěných subjektů. 4) Členové České obce sokolské, se sídlem Újezd 450/40, Malá Strana, 118 00 Praha 1 – registrovaní i rekreační cvičenci. Pojištěnými osobami nejsou profesionální sportovci a účastníci činností, které nejsou organizovány některým z pojištěných subjektů. Pojištění je platné po celém světě. Počet pojištěných osob: nad 18 let - přibližně 1 210 000 sportovců dětí do 18 let - přibližně 640 000 přibližně 150 000 zaměstnanců Oznámení škodní události >>> více zde. Formuláře k hlášení škodních událostí zasílejte: Emailem s naskenovanými dokumenty na adresu: oznameni.udalosti@pvzp.cz nebo doporučenou poštou na adresu: Pojišťovna VZP, a.s., Odbor likvidace pojistných událostí,Ke Štvanici 656/3, 186 00 Praha 8 - Karlín nebo kontaktní osoba pro hlášení škodních událostí: Martina Hovorková, telefon: +420 233 006 311. Vaše případné dotazy k pojištění a k hlášení škodních událostí: Klientská linka Pojišťovny VZP, a.s.tel.: + 420 233 006 311E-mail: info@pvzp.cz(v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin, v pátek od 9:00 do 16:00 hodin) Vedoucí klientské linky: Petra Nedellecová Sken pojistné smlouvy naleznete zde. Úrazové pojištění členů sportovních spolků - informační leták Pojistné podmínky úrazového pojištění Seznam pojištěných organizací Poučení klientů Pojišťovny VZP, a.s., o zpracování osobních údajů Formulář oznámení škodní události - z kolektivního úrazového pojištění ČOV Formulář oznámení škodní události - z pojištění pro případ pracovní neschopnosti   František Přibyl výkonný ředitel ČBA

SportBar Na Hvězdě

Sportbar Na Hvězdě je moderní příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením, s dětským koutkem. Samozřejmostí je možnost sledovat TV přenosy.

Bohatý výběr jídel a pití doplňuje každodenní menu. Sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí.

Sportovní stadión

Dne 21.5.2011 se podařilo díky snahy vedení klubu, dotací z MŠMT, města Třebíč a Kraje Vysočina otevřít nové sportoviště v lokalitě Horka Domky.

Součástí sportovního komplexu je baseballové hřiště světové úrovně, in-line a běžecká dráha (464m), multifunkční aréna (streetball, hokej, ...), lanová pyramida, venkovní posilovna, velké dětské hřiště, skate park.

created by | TOPlist