Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Nábor - Bav se hrou, vyzkoušej baseball

Baseball je druhý nejpopulárnější sport na světě. Jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Více informací o přihlášení se do klubu se dozvíte v části Pro nové členy.

Aktuality

20.01.2017 | Přispěvky 2017

Vážení členové klubu, dovolujeme si Vám připomenout informace o výši členských příspěvků a způsobu platby v letošním roce 2017. Výše příspěvku je stanovena pro všechny kategorie na 4 500 Kč. • kategorie přípravka, mladší žáci U7 a U8 příspěvky neplatí (členství je zdarma)• všechny ostatní kategorie platí 4 500 Kč• sourozenci v klubu mají slevu 500 Kč • neplatí reprezentanti ČR z roku 2016 Platbu příspěvku uhraďte do 31.1.2017. Při včasné úhradě máme pro Vás připravený dárkový poukaz na slevu sportovního materiálu v Kontík Shopu v hodnotě 500 Kč. Tento poukaz lze použít na jakýkoliv sportovní klubový materiál (trička s logem Nuclears, mikiny, kšiltovky, dresy apod.) nebo i na další baseballový materiál (včetně pálek), který si můžete vybrat na stránce www.play-ball.czObjednávky baseballového zboží z www.play-ball.cz se provádějí za stejné ceny přes Kontík! Požadovaný materiál objednáte mým prostřednictvím, na můj mail, aby vám sleva mohla být přiznána. Výdej pak v Kontík Shopu. Příspěvky prosím uhraďte v daném termínu na účet: 86-3585000287/ 0100 (jako v. s. uvádějte rodné číslo, do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení hráče). Předání slevových poukazů bude na začátku března a července.Sledujte prosím www.nuclears.cz , nebo FB Třebíč Nuclears - kontík shop, kde blíže upřesníme datum a způsob vyzvednutí. S pozdravem Petr Krejčiřík Mobil: 724 106 300E-mail: petr.krejcirik.porr@seznam.cz

10.01.2017 | Už jen 80 dnů

Do historicky první EXTRALIGOVÉ  sezóny zbývá 80 dnů Nebo jinak, za 2 měsíce a 21 dnů se odehraje v Třebíči OPEN GAME. Svá první EXTRALIGOVÁ utkání odehrají muži Třebíč Nuclears dne 1.4.2017 proti Eagles Praha. Už dnes je možné si zakoupit permanentku na celou extraligovou sezónu 2017.Třebíč Nuclears v této sezóně čeká:Historicky první extraligová utkání.Nový formát extraligy, která přinese 51 zápasů PŘED playoffDeset týmů v extralize. Již dnes můžete získat unikátní permanentku se svojí fotkou a zařazení do systémů kreditních uživatelů Sport Baru Na Hvězdě. Ceník:Člen klubu - 500 Kč a celá částka rovnou putuje na kredit v baruVeřejnost – 1 000 Kč a částka 500 Kč rovnou putuje na kredit v baru U rodinných či skupinových objednávek cena dohodou Cena za výrobu karty 100 Kč V případě zájmu volejte nebo pište – nuclears@nuclears.cz; +420 607 850 585

SportBar Na Hvězdě

Sportbar Na Hvězdě je moderní příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením, s dětským koutkem. Samozřejmostí je možnost sledovat TV přenosy.

Bohatý výběr jídel a pití doplňuje každodenní menu. Sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí.

Sportovní stadión

Dne 21.5.2011 se podařilo díky snahy vedení klubu, dotací z MŠMT, města Třebíč a Kraje Vysočina otevřít nové sportoviště v lokalitě Horka Domky.

Součástí sportovního komplexu je baseballové hřiště světové úrovně, in-line a běžecká dráha (464m), multifunkční aréna (streetball, hokej, ...), lanová pyramida, venkovní posilovna, velké dětské hřiště, skate park.

created by | TOPlist