Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Přijďte se na nás podívat

06.05. 13:00, Na Hvězdě
07.05. 10:00, Na Hvězdě
07.05. 13:00, Na Hvězdě
08.05. 11:00, Na Hvězdě
10.05. 16:00, Na Hvězdě
25.05. 17:00, Na Hvězdě
01.06. 09:00, Na Hvězdě
01.06. 14:00, Na Hvězdě

Nábor - Bav se hrou, vyzkoušej baseball

Baseball je druhý nejpopulárnější sport na světě. Jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Více informací o přihlášení se do klubu se dozvíte v části Pro nové členy.

Aktuality

22.04.2017 | Třebíč padla, ale dočkala se od favorita pochvaly

V posledním kole baseballové Extraligy narazil tým Třebíč Nuclears na jednoho z favoritů soutěže, Arrows Ostrava. Během úvodního duelu na severu Moravy dělal soupeři problémy především levoruký nadhazovač Třebíče Devon Barker, kterého podpořila také tentokrát bezchybná obrana. Přesto se projevila především zkušenost hráčů Arrows a větší jistota v útoku. Ostrava se prosazovala po jednotlivých bodech a nakonec zvítězila 7:1. Během odvety na třebíčské Hvězdě doprovázelo utkání nepříznivé počasí a nejdříve to vypadalo, že bude nutné minimálně posunout jeho začátek. Domácím Nuclears se ale podařilo upravit hřiště včas a nejvěrnější diváci, kteří na stadion dorazili, mohli sledovat zápas v původně vypsaném termínu. Jako startér se za Třebíč postavil na nadhazovací kopec Američan Wesley Judish. A hned první pálkař Ostravy Devon Ramirez se opřel do jeho nadhozu a odpálil tvrdý hit, který předznamenal sílu útoku Arrows. Hráči Nuclears byli naopak ztuhlí a osudnou se jim stala především třetí směna. V té jim dokázal soupeř po sérii čtyř hitů a dvou chyb obrany domácích přidat pět doběhů. Během dalších inningů byla hra vyrovnaná a Ostrava přidávala už jen po jednotlivých dobězích. Konečné skóre se zastavilo na stavu 0:10 pro Arrows. „Nenechme se zmást jednoznačným výsledkem, museli jsme být pozorní a trpěliví celý zápas. Domácí nám nic nedali zadarmo a jsem přesvědčen, že v soutěži i jako nováčci mohou ještě překvapit.“ Nešetřil komplimenty na adresu Nuclears hrající trenér Ostravy a dlouholetý reprezentant Aleš Navrátil. Ani trenér Třebíče Jan Gregor nevidí svůj tým negativně. „Hráče musím pochválit především za páteční zápas, kdy jsme předvedli obranu bez chyb. Další utkání ovlivnil déšť a stav hřiště. Špatné počasí nám vůbec neumožnilo trénovat.“ Posteskl si nad komplikacemi v přípravě. Nejbližší budoucnost ale vidí optimisticky: „Doufám, že se počasí umoudří. Zápas od zápasu se lepšíme a máme stále víc kontaktů na pálce. Věřím, že dokážeme vyhrát už proti Hrochům. Minimálně se o to budeme snažit.“ Uzavřel Gregor výhled na nejbližší extraligové kolo. Už v pátek 28. dubna 2017 přivítají Nuclears Na Hvězdě v Třebíči Hrochy Brno. Těm zatím patří s pěti výhrami čtvrtá příčka v extraligové tabulce. Během zápasu, který začne v 16:00 hodin, se tentokrát mohou diváci těšit také na komentované ukázky výcviku služebních psů a bojového systému MUSADO v podání vojáků 225. letky bojového zabezpečení. Klub Nuclears se tak ve spolupráci s 22. základnou vrtulníkového letectva AČR symbolicky připojí k celorepublikové akci Army Day na podporu české armády.

19.04.2017 | Třebíč si připsala historickou výhru v baseballové Extralize

Historicky první vítězství v nejvyšší soutěži si o prodlouženém velikonočním víkendu připsali baseballisté Třebíče, když dokázali zvítězit v Blansku 4:0. Hlavní trenér Nuclears Jan Gregor byl tentokrát spokojený jak s výkony nadhazovačů, tak přístupem hráčů na pálce. „Devon Barker odházel téměř celé utkání a odvedl skvělou práci. Pochválit musím také pálkaře, kteří splnili to, co jsme chtěli. Když jsme měli běžce ve skórovací pozici, dokázali jsme stáhnout body.“ Řekl Gregor bezprostředně po utkání na hřišti druhého nováčka Extraligy. V sobotu se týmy přestěhovaly k odvetě na třebíčskou Hvězdu a Nuclears si dělali naděje na další výhru. Jenže na vítězství před domácím publikem si budou muset ještě počkat. Diváci, kteří na stadion v chladném počasí dorazili, sice měli možnost vidět soustředěný tlak domácích, ale bez bodového efektu. „Na metách jsme nechali minimálně třináct bodů, a to nám zhatilo lepší výsledek. Bezzubost na pálce pro mě byla ještě horší, než chyby v poli.“ Uzavřel účinkování svého týmu trenér Nuclears Gregor. Hráči Olympie dokázali potrestat errory polařů Třebíče a už po třetí směně se ujali vedení 0:5. Nuclears sice měli třikrát po sobě obsazené všechny mety, ale víc než jeden bod nedokázali stáhnout. Blansko si tak z Vysočiny odvezlo vítězství 1:6. Další příležitost na vítězství před domácím publikem budou mít hráči Třebíče už tuto sobotu 22. dubna. Proti Ostravě, které momentálně patří s jedinou prohrou druhá příčka extraligové tabulky, to ale nebudou mít jednoduché. O šancích Nuclears napoví už páteční utkání pod umělým osvětlením na severu Moravy. V odvetě nastoupí proti Arrows Ostrava Na Hvězdě v Třebíči hned druhý den. Přijďte podpořit jediného zástupce z Vysočiny v baseballové Extralize. Zápas Třebíč Nuclears vs. Arrows Ostrava začíná na třebíčské Hvězdě tuto sobotu 22. dubna v 16:00 hodin.

SportBar Na Hvězdě

Sportbar Na Hvězdě je moderní příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením, s dětským koutkem. Samozřejmostí je možnost sledovat TV přenosy.

Bohatý výběr jídel a pití doplňuje každodenní menu. Sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí.

Sportovní stadión

Dne 21.5.2011 se podařilo díky snahy vedení klubu, dotací z MŠMT, města Třebíč a Kraje Vysočina otevřít nové sportoviště v lokalitě Horka Domky.

Součástí sportovního komplexu je baseballové hřiště světové úrovně, in-line a běžecká dráha (464m), multifunkční aréna (streetball, hokej, ...), lanová pyramida, venkovní posilovna, velké dětské hřiště, skate park.

created by | TOPlist