Nabídka pro uživatele

  • Přehled brigád
  • Přehled plateb příspěvků (jen pro hráče a jejich rodiče)

Přihlášení

Změna hesla

Registrace

Odhlášení

Opravdu se chcete odhlásit?

Nábor - Bav se hrou, vyzkoušej baseball

Baseball je druhý nejpopulárnější sport na světě. Jako jeden z mála dává svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Více informací o přihlášení se do klubu se dozvíte v části Pro nové členy.

KAMERA ONLINE

Aktuality

11.08.2020 | Nadstavba o Extraligu vstupuje do další fáze

Baseballisté Třebíče Nuclears už mají za sebou v rámci nadstavby o udržení nejvyšší soutěže všechna utkání proti extraligovým celkům. O víkendu si připsali další vítěznou sérii, když dokázali porazit SaBaT Praha 8:7 a 15:11. S jedinou prohrou tak Nuclears patří průběžná první příčka. V další fázi nadstavby teď Třebíč čekají utkání se čtyřmi nejlepšími celky z První ligy. Do Prahy sice odjížděl tým Nuclears jen v devíti hráčích včetně trenéra Jana Urbánka, ale hned v úvodu se ujal vedení, které udržel až do konce. V dohrávce utkání sice SaBaT mohutně dotahoval a třemi doběhy snížil na rozdíl jediného doběhu. Třebíč si však vítězství vzít nenechala. V odvetě na třebíčské Hvězdě nastartoval útok domácích hned v úvodním inningu trojmetovým odpalem Milan Prokop a hráči Nuclears začali plnit mety. Postupně si v jednotlivých směnách připsali 2, 3 a 4 doběhy. Na druhé straně SaBaT dokázal na nadhazujícího Lukáše Hloucha reagovat jen dvěma doběhy. Po bezbodové čtvrté směně se ale začaly karty obracet a Pražané snížili na rozdíl dvou doběhů. Třebíč přidala další body až v sedmé směně a upevnila si vedení na 13:7. SaBaT ale utkání zdramatizoval v osmé směně, kdy jeho pálkaři našli recept na nadhozy Marka Krejčiříka a znovu snížili rozdíl jen na dva doběhy. Třebíč v dohrávce osmého inningu stáhla další dva doběhy po trojmetovém odpalu Lukáše Hloucha a v úvodu deváté směny už žádné drama nepřipustila. V divokém utkání za tropického vedra vyhráli domácí 15:11. Na každé straně mohli diváci vidět po čtrnácti hitech. Vítězný nadhazovač Lukáš Hlouch si připsal také výborný výsledek na pálce, když své dva nástupy proměnil v singl a trojmetový odpal, stáhl celkem tři body a přidal jeden vlastní doběh. V sobotu 15. srpna 2020 přivítá Třebíč Nuclears na svém hřišti Klasik Frýdek-Místek. Zápas s týmem, kterému v nadstavbě zatím patří dělená druhá příčka, začíná Na Hvězdě tentokrát už ve 14:00 hodin!   Text k foto …5297: Lukáš Hlouch přispěl k domácí výhře nad SaBaT Praha jako vítězný nadhazovač a stoprocentní úspěšností na pálce. Trojmetovým odpalem až k plotu stáhl v závěru utkání důležité body. Foto: Robert Vávra   Text k foto …5091: Baseballisté Třebíče nekompromisně trestali chyby SaBaT Praha. Po jedné z nich dobíhá pro bod Marek Krejčiřík, který poslední tři směny utkání zakončil jako nadhazovač. Foto: Robert Vávra

10.08.2020 | Areál Na Hvězdě hostí Euro Baseball Tour

Baseballový areál Na Hvězdě v Třebíči hostí tento týden druhý ročník velkého setkání hráčů a trenérů z celé Evropy. Euro Baseball Tour (dále jen EBT) zahájil v neděli 9. srpna 2020 slavnostní nástup všech účastníků. Na ploše stadionu domovského celku Třebíč Nuclears se představilo celkem 183 hráčů a 30 trenérů z 13 zemí. Mladí hráči baseballu spolu budou trénovat a odehrají turnaje hned ve třech věkových kategoriích. Do každého týmu si po šesti účastnících draftovali trenéři a zbytek jmen rozdělili organizátoři. V kategoriích do 13 a do 15 let bude startovat po šesti družstvech a nejmladší hráči do 11 let obsadili tři týmy. Od pondělí 10. do pátku 14. srpna 2020 se v rámci EBT odehraje Na Hvězdě víc jak padesát baseballových utkání a chybět nebude ani Homerun Derby. Z obou hřišť poběží Live Stream. Více informací, včetně kompletního rozpisu utkání a průběžných výsledků, se zájemci můžou dozvědět na webu http://eurobaseballtour.eu/   Text k foto: Prvního ročníku Euro Baseball Tour se loni v Třebíči účastnilo 77 registrovaných hráčů v sedmi týmech. Do druhého ročníku se přihlásilo 183 hráčů, kteří budou rozděleni do patnácti týmů. Foto: Robert Vávra   Text k foto 5347: Hlavní organizátoři Euro Baseball Tour Pavel Jozek (vlevo) a Michal Hanuš přivítali v rámci druhého ročníku turnaje bezmála dvě stovky účastníků. Foto: Robert Vávra

SportBar Na Hvězdě

Sportbar Na Hvězdě je moderní příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením, s dětským koutkem. Samozřejmostí je možnost sledovat TV přenosy.

Bohatý výběr jídel a pití doplňuje každodenní menu. Sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí.

Sportovní stadión

Dne 21.5.2011 se podařilo díky snahy vedení klubu, dotací z MŠMT, města Třebíč a Kraje Vysočina otevřít nové sportoviště v lokalitě Horka Domky.

Součástí sportovního komplexu je baseballové hřiště světové úrovně, in-line a běžecká dráha (464m), multifunkční aréna (streetball, hokej, ...), lanová pyramida, venkovní posilovna, velké dětské hřiště, skate park.

created by | TOPlist